سوپرسل ایران را تحریم کرد؛ کلش آف کلنز و کلش رویال به روی ایرانی‌ها بسته خواهد شد!

شرکت سوپرسل توسعه دهنده بازی‌های کلش آف کلنز و کلش رویال، در اعلامیه جدید خود بیان کرد که با پایان دوره قرارداد خود با کافه بازار، دیگر قصد همکاری با این مارکت اندرویدی را ندارد. به این ترتیب از زمان 30 سپتامبر برابر با 9 مهر با پایان یافتن دوره قرارداد سوپرسل و کافه بازار، خرید درون برنامه‌ای بازی‌های این شرکت برای ایرانی‌ها امکان پذیر نخواهد بود و همچنین بازی‌ها دیگر از زبان فارسی پشتیبانی نخواهند کرد.

اما در ادامه بیانیه سوپرسل آمده “بازی‌ها پس از به‌روزرسانی بعدی که همین امسال عرضه می‌شود، کاملاً از در دسترس خارج می‌شوند.”

در واقع سوپرسل به این روش اعلام کرده دیگر گیمرهای ایرانی نمی‌توانند به بازی دسترسی داشته باشند و احتمالا این شرکت آی‌پی‌های ایران را خواهد بست. با این اتفاق سوپرسل به نوعی کاربرهای ایرانی را تحریم کرده است.

این شرکت در بیانیه رسمی خود از واژه تحریم استفاده نکرده و دلیل خود برای پایان دادن به همکاری با کافه بازار را نیز توضیح نداده است. اما آن طور که به نظر می‌رسد به دلیل تحریم‌های آمریکا علیه ایران، این شرکت دیگر قادر نخواهد بود همکاری خود با ایران را ادامه دهد و باید گیمرهای ایرانی را تحریم کند.

در ادامه متن کامل بیانیه شرکت سوپرسل را مشاهده می‌کنید که به زبان فارسی منتشر شده است.

تحریم سوپرسل

ممکن است شما دوست داشته باشید
51 دیدگاه
  1. سوپرسل پدر سگ می گوید

    اغا ای پدرتونو…. عوضی ها امریکا تحریم اقتصادی کم نبود حالا گیم شاید تحریم اقتصادی فشار نیاوردن رو ایران ولی با تحریم کلش فشار زیادی میاره امریکا هم عجب سیاستی داره😅😅😅😅🙄😠

    موافقم ۱۲
    مخالفم ۱

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.