معرفی 10 بازی موبایلی برتر برای بازی در مترو و اتوبوس!

در این گزارش 10 بازی برتر برای مترو را معرفی کرده‌ایم، بعلاوه لینک دانلود 10 بازی مترو برتر جهان در این مقاله وجود دارد.

استفاده از مترو و اتوبوس یک بخش جدانشدنی از زندگی روزانه میلیون‌ها انسان در کره زمین است. تقریبا تمامی کسانی که وسیله نقلیه ندارند یا نمی‌توانند در طول روز از خودرو یا موتور خود استفاده کنند، به سراغ وسایل نقلیه عمومی مانند مترو، اتوبوس شهری و تاکسی می‌روند.

تمامی کسانی که از مترو یا اتوبوس استفاده می‌کنند، زمان نسبتا زیادی برای گذراندن دارند و به همین دلیل هرکس سعی می‌کند به نحوی با تلفن همراه خود از این زمان استفاده کند. برخی به شبکه‌های اجتماعی سر می‌زند، برخی موسیقی گوش می‌دهند، برخی فیلم و سریال مورد علاقه خود را تماشا می‌کنند و برخی نیز کتاب می‌خوانند.

اما گاهی در مترو تنها حس و حال انجام یک بازی موبایل تفننی و گذراندن وقت به این شکل وجود دارد، بازی‌های زیادی هم وجود دارند که مناسب با شرایط مترو ساخته‌ شده‌اند و بازی‌ آن‌ها در مترو جذابیت فراوانی دارد.

بازی برای مترو چند ویژگی عمومی دارد، اول آن که به دلیل ضعف سیگنال‌های ارتباطی در مترو، همه به دنبال بازی‌های آفلاین هستند. ویژگی دوم آن است که بازی در هر لحظه و موقعیت قابل استپ کردن داشته باشد، برخی بازی‌ها این قابلیت را ندارند و هنگام شروع باید تا پایان یک مرحله را رفت. ویژگی دیگر که اکثر کسانی که در مترو بازی می‌کنند به آن توجه دارند آن است که بازی به صورت عمودی در گوشی انجام شود و ترجیحا با یک دست بشود بازی را انجام داد.

شرایط خاص مترو مانند سوار و پیاده شدن در ایستگاه‌های مختلف، ایستادن و استفاده از گوشی با یک دست و همچنین ضعف سیگنال‌های اینترنت، همگی موجب می‌شود تا اکثر بازی‌های ویژه مترو، شرایط گفته شده در پاراگراف قبلی را داشته باشند.

ما در این مقاله سعی داریم تا بهترین بازی هایی که برای مترو هستند و زیاد هم در مترو بازی می‌شوند را معرفی کنیم، اکثر بازی‌های این مقاله، شرایط گفته شده را دارند اما برای حفظ تنوع بازی‌ها، چند بازی بدون شرایط گفته شده نیز معرفی شده است. با ما همراه باشید.

بازی مترو Bricks Breaker – Glow Balls – تفننی/امتیازی

بازی مترو

حتما با بازی‌های آجرشکن یا Bricks Breaker آشنا هستید، بازی‌های مختلفی در این سبک تولید شده‌اند که همگی چهارچوب یکسانی دارند و تفاوت آن‌ها در برخی جزئیات است. بازی Bricks Breaker – Glow Balls از آن دسته بازی‌های پرطرفدار در سبک بازی‌های تفننی برای مترو است. قوانین بازی آسان است، باید با تعداد توپ‌هایی که در اختیار دارید به آجرها ضربه بزنید و قبل از رسیدن آجرها به نقطه پایانی آن‌ها را بشکنید. تم‌های متنوع گرافیکی، رنگ‌بندی جذاب و صداگذاری مناسب از جمله نقاط قوت این بازی هستند. این بازی بیش از 10 میلیون بار در گوگل‌پلی دانلود شده است.

دانلود بازی مترو Bricks Breaker – Glow Balls

بازی مترو Super Starfish – اکشن / امتیازی

بازی مترو

اگر به دنبال یک بازی آرکید جذاب، جدید و متفاوت هستید، حتما Super Starfish را تجربه کنید. در بازی Super Starfish شما به عنوان یک ماهی باید عمق دریا‌‌ها و اقیانوس‌ها را بپیمایید و امتیاز جمع آوری کنید. تولیدکنندگان این بازی ادعا کرده‌اند که برای ایجاد جلوه‌های بصری و بازی از فناوری جدیدی استفاده کرده‌اند که در هیچ بازی دیگری مورد استفاده قرار نگرفته است. در واقع برترین ویژگی بازی Super Starfish نیز جلوه‌های گرافیکی و بصری محسور کننده و بسیار جذابی است که باعث می‌شود عاشق این بازی شوید. جدا از گیم‌پلی و جمع آوری امتیاز، شنا کردن در دنیای بی‌کران بازی Super Starfish به تنهایی جذابیت فراوانی دارد. این بازی تاکنون بیش از یک میلیون بار از گوگل‌پلی دانلود شده است.

دانلود بازی مترو Super Starfish

بازی مترو Flow Free: Hexes – پازل

بازی مترو

چقدر خوب است که هنگام انجام یک بازی علاوه بر سرگرم شدن، با چالش‌های ذهنی مختلفی روبه‌رو شویم تا بازی تنها جنبه تفننی و سرگرمی نداشته باشد. بازی پازل Flow Free: Hexes یکی از بازی‌های ذهنی و پازلی گرافیکی است که با یک قانون ساده ذهن شما را به چالش می‌کشد.

در این بازی خبری از اعداد و حروف مختلف نیست، بازی کاملا گرافیکی است و شما وظیفه دارید تا خطوط رنگی را به یکدیگر متصل کنید. بازی در ابتدا آسان به نظر می‌رسد اما با افزایش تعداد نقاط رنگی، رساندن نقاط به یکدیگر نیز دشوار می‌شود. با رسیدن به مراحل بالایی بازی گاهی لازم است برای رد کردن یک مرحله بیش از 15 تا 20 دقیقه زمان بگذارید تا راه حل درست را کشف کنید. بازی Flow Free: Hexes یکی از پرطرفدارترین بازی‌های سبک پازل است که بیش از 5 میلیون بار در گوگل‌پلی دانلود شده است.

دانلود بازی مترو Flow Free: Hexes

بازی مترو Daytona Rush – اکشن / امتیازی

بازی مترو

اگر به دنبال یک بازی ریسینگ جذاب و پرهیجان هستید، بازی Daytona Rush انتخاب بسیار مناسبی برای شما است. در بازی Daytona Rush باید در خیابان‌هایی که به پیست مسابقه شباهت دارند حرکت کرده و با سرعت تمام از بقیه سبقت بگیرید، البته باید مواظب باشید با دیگر خودروها تصادف نکنید.

یکی از ویژگی‌های جذاب Daytona Rush اهمیت به مدیریت سوخت است، اگر در طول مسابقه سوخت‌گیری نکنید، سوخت شما تمام شده و خودرو متوقف می‌شود. مدیریت مصرف سوخت ویژگی است که کمتر در بازی‌های ریسینگ با آن توجه می‌شود و معمولا خودرو با یک سوخت بی‌نهایت از ابتدا تا انتهای بازی می‌رود. بازی Daytona Rush تاکنون بیش از 5 میلیون بار در گوگل‌پلی دانلود شده است.

دانلود بازی مترو Daytona Rush

بازی مترو Smash Hit – تفننی

محیط بازی Smash Hit شما را به سفری درون دنیای عجیب و و غیرقابل پیشبینی می‌برد. البته در این ماجراجویی باید با توپ‌هایی که در اختیار دارید، موانع شیشه‌ای پیش‌رو را از پیش بردارید. در این بازی به طور کلی باید شیشه‌هایی را که مقابل‌تان قرار می‌گیرد، بشکنید. البته در این راه با موانع و چالش‌های مختلفی روبه‌رو می‌شوید که کار را سخت می‌کند. بازی Smash Hit بیش از 100 میلیون‌بار از گوگل‌پلی دانلود شده است.

دانلود بازی مترو Smash Hit

بازی مترو Stack – تفننی / امتیازی

بازی Stack یکی از ده‌ها بازی تفننی و اعتیادآور استودیو بازی سازی Ketchapp است که مانند دیگر بازی‌های توسعه دهنده آن، طرفداران بی‌شماری دارد. در این بازی باید معکب‌‌هایی که وارد تصویر می‌شوند را به درستی بر روی یکدیگر قرار دهید تا برج خود را تکمیل کنید، در این بازی برج بلندتر به معنای امتیاز بیشر است. مهم‌ترین چالش‌ بازی را باید قرار دادن درست معکب‌ها بر روی یکدیگر دانست. بازی Stack بیش از 50 میلیون بار از گوگل‌پلی دانلود شده است.

دانلود بازی مترو Stack

بازی مترو Knife Hit – تفننی

Knife Hit یک بازی تفننی و اعتیادآور است که تنها یک قانون دارد، شما باید چاقو‌ها را در تنه دایره‌ای شکل درخت جا دهید. این بازی نیز در ابتدا ساده و آسان به نظر می‌رسد اما با اضافه شدن مراحل، تعداد چاقو‌ها افزایش می‌یابد و چالش‌های اصلی بازی نمایان می‌شوند. بازی Knife Hit با گیم پلی‌ ساده خود توانسته به بیش از 100 میلیون بار دانلود در گوگل‌پلی برسد.

 دانلود بازی مترو Knife Hit

بازی مترو Alto’s Adventure – اکشن / امتیازی

بازی Alto’s Adventure تجربه متفاوتی از بازی‌های اکشن و امتیازی را ارائه می‌دهد. این بازی در عین آرامش دارای هیجان زیادی است. یکی از برترین ویژگی‌های Alto’s Adventure محیط متنوع، زیبا و جذاب آن است. در این بازی باید مسیر خود را در دل کوه‌ها، دشت‌ها، در روزهای آفتابی، شب‌های سرد برفی، پاییز و زمستان، بهار و تابستان ادامه دهید. نوع گرافیک و موسیقی متن بازی بسیار زیبا و آرامش بخش است اما در عین حال خود بازی هیجان زیادی دارد و گذر از برخی مراحل آن واقع دشوار است. بازی Alto’s Adventure بیش از 10 میلیون بار در گوگل‌پلی دانلود شده است.

 دانلود بازی مترو Alto’s Adventure

بازی مترو Slap Kings – اکشن / تفننی

بازی Slap Kings یا پادشاهان سیلی، یک بازی متفاوت، عجیب و تاحدودی دیوانه‌وار است. در این بازی باید به سنگین‌ترین شکل ممکن به رقیب خود سیلی بزنید. شاید ایده بازی در ابتدا نامتعارف به نظر برسد اما خود بازی جذابیت زیادی دارد، همچنین نوع گیم پلی و صحنه‌های زدن سیلی و واکنش‌های حریف، خنده‌دار و جالب است. بازی Slap Kings تاکنون بیش از 50 میلیون بار از گوگل‌پلی دانلود شده است.

 دانلود بازی مترو Slap Kings

دانلود بازی مترو

دانلود بازی مترو

بازی مترو Rider – اکشن / امتیازی

رایدر از آن دست از بازی‌هایی است که ویژه مترو ساخته شده است، گرافیک جذاب، جلوه‌های بصری زیبا، سرعت بالا، مراحل دشوار و گیم پلی اعتیادآور، ویژگی‌های اصلی بازی Rider هستند. این بازی شما را به سرعت درگیر خود می‌کند به طوری که متوجه گذر زمان نمی‌شوید. ده‌ها موتور مختلف، تم‌های جذاب، مراحل متنوع، چالش‌های متفاوت و 32 سطح مختلف، همگی در بازی رایدر ارائه شده و به همین دلیل بازی برایتان تکراری نمی‌شود. این بازی تاکنون بیش از 50 میلیون بار از گوگل‌پلی دانلود شده است.

 دانلود بازی مترو Rider

دانلود بازی مترو

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان