دانشجویان تا پایان امروز فرصت دارند بسته هدیه 60 گیگابایت اینترنت را دریافت کنند

دانشجویان و طلاب تنها تا پایان امروز فرصت دارند تا نسبت به دریافت بسته اینترنت هدیه 60 گیگابایتی اقدام کنند، سامانه دریافت اطلاعات دانشجویان برای دریافت بسته هدیه 60 گیگابایت اینترنت رایگان تنها تا ساعت 12 امشب در دسترس خواهد بود، وزارت ارتباطات پیش‌تر تاکید کرده بود که این فرصت قابل تمدید نیست. بنابراین دانشجویان و طلاب تا پایان امروز فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام در سامانه ictgifts.ir و وارد کردن اطلاعات خود اقدام کنند.

طبق اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات، تاکنون 50 درصد از دانشجویان و طلابی که در سامانه وزارت ارتباطات ثبت نام کرده‌اند، بسته 60 گیگابایت اینترنت رایگان را دریافت و این بسته برایشان فعال شده است. بسته اینترنت دیگر افراد نیز در روزهای آتی فعال خواهد شد.

با توجه به آن‌که در نیم‌سال تحصیلی جدید ترافیک سامانه آموزشی دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه رایگان نخواهد بود، دانشجویان تنها از طریق دریافت بسته اینترنت رایگان می‌توانند از آموزش رایگان دانشگاه‌ها بهره ببرند، در غیر این صورت هزینه ترافیک مصرفی در سامانه‌های آموزشی به عهده خود دانشجو یا طلبه خواهد بود.

هر دانشجو تنها یک بار می‌تواند در سامانه ictgifts.ir وزارت ارتباطات ثبت نام کند، همچنین دانشجو باید مالک شماره سیم‌کارتی باشد که قصد دارد اینترنت 60 گیگابایت را بر روی آن فعال کند. این بسته اینترنت تا 6 ماه اعتبار دارد و قابل استفاده است. با اعلام وزارت ارتباطات امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام وجود ندارد؛ بنابراین دانشجویان و طلاب باید نسبت به وارد کردن اطلاعات صحیح، دقت لازمه را داشته باشند.

وزارت ارتباطات، اطلاعات دانشجویان را از طریق وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و مراکز حوزوی دریافت می‌کند و اگر دانشجویی مشمول دریافت بسته اینترنت 60 گیگابایتی نشد، باید موضوع را از سازمان‌های نامبرده پیگیری کند. طبق اعلام وزارت ارتباطات، دانشجویان خارجی محصل در کشور و نخبگانی که کمتر از 18 سال سن دارند و دانشجو هستند نیز مشمول دریافت این بسته اینترنت می‌شوند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 دیدگاه
 1. Edris می گوید

  والا ماکه هرچی توی ساتشون شماره دانشجویی میزنیم خطا میزنه میگه مورد قبول نیست
  کلا بیخیالش شدیم

  موافقم ۲
 2. یوسف حسنی می گوید

  خودشون مگه آمار دانشجوهارو ندارن فعال کن دیگه
  حالا اگه واسه مالیات بود دولت الکترونیک اجرا میشد
  وقت پول دادن هیچی ازمون ندارن

  موافقم ۲

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان