afrak

ویدیو پلاس: لامپ رومیزی با طراحی کلاسیک و خاص

چراغ‌ دوچرخه‌ها یا خودروهای قدیمی یادتان هست؟ شرکت لمپستر یک چراغ رومیزی جذاب و خاص را تولید کرده که ظاهری شبیه به چراغ‌های کلاسیک دوچرخه‌ها یا خودروهای قدیمی دارد. این محصول ظاهری کاملا آنتیک و قدیمی دارد اما در اصل یک لامپ هوشمند با ده‌ها قابلیت جذاب و متفاوت است.

این چراغ مانند یک ربات فلزی بزرگ، دست و پا دارد و در قسمت سر ربات، یک لامپ با طراحی نوستالژی قرار داده شده است. این لامپ به هر جهتی که بخواهید می‌چرخد، زاویه چرخش افقی لامپ 360 درجه و زاویه چرخش عمودی آن 120 درجه است.

نور لامپ با لمس دکمه مخصوص آن روشن و خاموش می‌شود همچنین با نگه‌داشتن انگشت بر روی دکمه، شدت نور کم و زیاد خواهد شد، البته این تمام ماجرا نیست، همانطور که گفتیم این لامپ هوشمند بوده و با نصب اپلیکیشن مخصوص آن می‌توان نور چراغ را به صورت RGB به رنگ‌های مختلف درآورد. این مدل همچنین قابلیت ایجاد رقص نور و هماهنگی نور با موسیقی را نیز دارد.

لامپ نوستالژی شرکت لمپستر 46 سانتی‌متر ارتفاع دارد و مانند یک اکشن فیگور بزرگ بر روی میز قرار می‌گیرد، طراحی این لامپ شبیه به بدن یک انسان است و حتی می‌توانید یک لباس کوچک به تن آن کنید، البته خود شرکت کاورهای مختلفی با طراحی‌های مختلف را برای این لامپ در نظر گرفته که به صورت جداگانه قابل خریداری است.

قسمت سر لامپ از چراغ فلزی تراکتورهای قدیمی تولید شده، پایه زیر لامپ یا به نوعی گردن لامپ از آلومینیوم ضد زنگ است و بدن آن از جنس پلیمر بازیافت شده است. این لامپ در رنگ‌هایی مانند آبی، سبز، صورتی، زرد و… همچنین طرح‌های زامبی، نظامی و هنری تولید می‌شود و مواد نگه‌دارنده بر روی آن از ایجاد خط و خش یا زنگ زدگی در بدنه لامپ جلوگیری می‌کنند.

قیمت این محصول از 315 یورو آغاز می‌شود و با سفارش طرح‌های مختلف آن، قیمتش نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

نمایش نظرات (2)
تسکو