اسمارت‌فون هواوی میت ایکس 2 از تست استقامت سربلند بیرون آمد

اسمارت‌فون‌های تاشو عموما در مقایسه با هندست‌های معمولی از جمله گوشی‌های گیمینگ آسیب‌پذیرتر به‌نظر می‌رسند. همچنین از 3 مدل جدید گیمینگ 2 عدد از آن‌ها هنگام خمش به 2 یا 3 قسمت مختلف تقسیم شدند. بنابراین بسیاری از افراد احتمالا تصور می‌کنند که دستگاه‌های تاشو در چنین تست‌هایی احتمالا حتی ضعیف‌تر ظاهر می‌شوند. اما آیا چنین تصوری واقعا صحیح است؟ شخصی با نام Zack از کانال یوتیوبی JerryRigEverything برای پاسخ به این پرسش بار دیگر دست به‌کار شده است. این‌بار تست استقامت روی جدیدترین و پیشرفته‌ترین اسمارت‌فون هواوی یعنی میت ایکس 2 اجرا شده است.

خلاصه وقایع روی داده در این ویدیو به شرح زیر است:

نمایشگر جلویی توسط یک لایه شیشه‌ای پوشانده شده است؛ بنابراین در سطح 6 مقیاس سختی موس دچار خراشیدگی می‌شود. همچنین در سطح 7 شیارهای عمیق‌تر نمایان می‌شوند. با این‌حال در بخش داخلی از یک نمایشگر با روکش پلاستیکی استفاده شده است. بنابراین علائم خراشیدگی در سطح 2 نمایان شده و در سطح 3 عمیق‌تر به‌نظر می‌رسند. حتی ناخن انگشت نیز بر روی نمایشگر ایجاد خراش خواهد کرد. نمایشگر خارجی در صورت قرارگیری در معرض شعله آتش برای مدت حدودا 25 ثانیه سفید شده و دیگر به حالت طبیعی بازنخواهد گشت. نمایشگر داخلی نیز در صورت قرارگیری در معرض شعله آتش پس از مدت حدودا 10 ثانیه سیاه شده و دچار آسیب‌دیدگی غیرقابل بازگشت خواهد شد.

نهایتا در تست خمش نیز گوشی در هر 2 جهت درست یا نادرست خم نمی‌شود. این پدیده خصوصا در مقایسه با گوشی‌های گیمینگ فوق‌الذکر کاملا چشمگیر است. از این گذشته هواوی میت ایکس 2 یک هندست تاشو محسوب می‌شود. به منظور مشاهده میزان مقاومت این هندست در برابر خراشیدگی، سوختگی و خمش کافیست ویدئو زیر را تماشا کنید.

منبع Gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 دیدگاه
  1. کاوه آستا می گوید

    این تستا الکین… واسه تبلیغات شرکت پول میگیرن فیلم میسازن

  2. مصیب می گوید

    بهش نمیاد اینجوری مقاوم باشه … خیلی عالیه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان