در سال 99 بالاتری میزان شکایات مشترکان اینترنت از شرکت‌های پارس‌آنلاین و های‌وب بود

طبق اعلام پیمان‌ قره‌داغی، مدیر کل حفاظت از حقوق مصرف کننده رگولاتوری، بیشترین شکایات کاربران از شرکت‌های اینترنتی مربوط به عدم تضمین کیفیت سرویس است.

به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در سال گذشته 214 هزار و 818 شکایت در سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات 195 ثبت شده است. به گفته قره‌داغی، عدم تضمین کیفیت سرویس ارائه شده، تأخیر در نصب و راه‌اندازی، عدم جمع‌آوری سرویس و ارائه خدمات پشتیبانی نامطلوب از شکایات پرتکرار کاربران سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات در مورد شرکت‌های ارتباطات ثابت است.

مدیر کل حفاظت از حقوق مصرف کننده رگولاتوری در مورد سهم شرکت‌های مختلف از نظر دریافت شکایات از طرف کاربران اعلام کرد: در میان شرکت‌های FCO شرکت پارسا لین ارتباطات با نام تجاری پارس‌آنلاین با 395 هزار و 663 مشترک، تعداد 12 هزار و 96 مورد شکایت دارد. پس از آن شرکت داده گستر عصر نوین با نام های‌وب با 240 هزار و 29 مشترک، تعداد 6 هزار و 377 مورد شکایت دارد.

قره‌داغی ادامه داد: سهم شرکت فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل با 942 هزار و 120 مشترک تعداد 6 هزار و 287 شکایت دارد، پس از آن شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات با 265 هزار و 666 مشترک، تعداد 2 هزار و 998 شکایت، شرکت داده‌پرداز فن‌آوا با 288 هزار و 601 مشترک با 1424 شکایت و شرکت ارتباطات ثابت پارسیان با 22 هزار و 25 مشترک تعداد 40 مورد شکایت دارد.

مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کرد که بیشترین شکایات ثبت شده از شرکت شاتل مربوط به استان‌های تهران، خراسان رضوی و اصفهان است، شرکت پارس‌آنلاین مربوط به تهران، مازندران و خوزستان، شرکت پیشگامان مربوط به استان‌های تهران، خراسان رضوی و فارس، شرکت های‌وب مربوط به تهران، آذربایجان شرقی و اصفهان، شرکت آسیاتک مربوط به تهران، فارس و خراسان رضوی، است.

قره‌داغی در مورد زمان پاسخگویی شرکت‌ها در سامانه 195 گفت: میانگین پاسخگویی به شکایات در شرکت شاتل 3 روز، در شرکت های‌وب 5 روز، فن‌آوا 6 روز، پیشگامان 9 روز و در پارس‌آنلاین 13 روز است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
 1. حسین می گوید

  پارس انلاین ۱۲ سال پیش داشتم بدترین و حجم خورترین شرکت هست .

  یک فیلم ۱ گیگی دانلود میکردم ۴۷۰ مگابایت بیشتر از حجمم کم می شد !

  موافقم ۱
 2. کیا می گوید

  این دوتا شرکت که از بهترینان
  هم سرعت و هم قیمت خوبی دارن
  فک کنم آمارو برعکس زدن

  موافقم ۱
  مخالفم ۱
 3. فردین می گوید

  پس مخابرات چی
  این آمار الکیه. بدترین شرکت اینترنتی مخابراته . سرعتش افتضاحه و پشتیبانیش هم همیشه طلبکارو عصبانی

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان