رمزارز کیشو اینو به‌عنوان رقیب دوج کوین در بازار

چندی پیش شاهد رونمایی از یک ارز دیجیتالی جدید مبتنی بر الگوهای رفتاری بودیم. جدیدترین رمزارز در این حوزه Kishu Inu یا به اختصار KISHU نامیده می‌شود. این ارز دیجیتالی در واقع بر پایه رمزارز دیگری با نام دوج کوین طراحی شده است.

کیشو چیست؟

KISHU یک رمزارز مبتنی بر دوج کوین است که از نام تجاری دوج یعنی Kishu Inu استفاده می‌کند. بر اساس شنیده‌ها هدف از ایجاد ارز دیجیتالی این است که اکثر کوین‌های رفتاری از چشم‌انداز چندان مطلوبی برای آینده برخوردار نیستند. کارشناسان امیدوارند که کیشو ارزی فراتر از رمزارزهای رفتاری یا شوخی باشد و به‌عنوان یک ارز واقعی عمل نماید.

به گفته وبسایت InvestorPlace.com این رمزارز جدید در حال برنامه‌ریزی با طول عمری طولانی است و به‌نظر می‌رسد که با وجود سرمایه‌گذاران چنین سناریویی برای این رمزارز در حال تحقق است.

بر اساس گزارش نشریه نیوزویک، رمزارز کیشو هم‌اکنون در برخی اپلیکیشن‌های کیف پول دیجیتالی مبتنی بر پروتکل WalletConnect نظیرMetamask،   TrustWallet و Coinbase Wallet قابل دسترس است. همچنین به گفته خبرگزاری نیوزویک، مردم با استفاده از برخی ارزهای دیجیتالی نظیر اتریوم قادر به خریداری رمزارز کیشو خواهند بود.

رمزارز جدید کیشو اینو مشابه ارز دیجیتالی شیبا اینو است

کیشو تا چه اندازه ارزش دارد؟

به گفته وبسایت InvestorPlace.com در حال حاضر ارزش KISHU معادل 0.0000000022 دلار است. ارزش این رمزارز اگرچه چشمگیر نیست؛ اما در صورت انجام سرمایه‌‌گذاری هنگفت با افزایش ارزش KISHU در بازار، کاربران به سود بسیار زیادی دست خواهند یافت. اگرچه در بازار رمزارزها هیچ چیز قطعی نیست.

آیا سرمایه‌گذاری روی کیشو اقدامی منطقی خواهد بود؟

Adrian Zduńczyk؛ بنیان‌گذار گروه تحلیل‌گر YellowBlock در گفتگو با نشریه نیوزویک اعلام کرد: “مردم بایستی از بی‌ثباتی بازار رمزارزها مطلع باشند. برخی ارزهای دیجیتالی همانند کیشو اینو، شیبا اینو، سیف‌مون، فگ و… بر هیاهوی ارزهایی مانند دوج کوین سوار می‌شوند. با افزایش بیش از اندازه تعداد رمزارزها، فضایی اعتیادآور برای کاربران شکل گرفته است.

این رمزارزها ظاهرا به‌دنبال استفاده از موج تقاضای بالای ایجاد شده برای دوج‌ کوین هستند. صرف‌نظر از صحت و سقم این اظهارات، سرمایه‌گذاران همواره بایستی در رابطه با پروژه‌های ناشناخته احتیاط ویژه‌ای از خود به خرج دهند.”

البته در صورت رشدهایی حتی بسیار کم‌تر از دوج کوین، ثروت هنگفتی نصیب کسانی خواهد شد که ریسک خرد این توکن‌های جدید را پذیرفته‌اند.

از کجا کیشو اینو بخریم؟

در داخل کشور برخی صرافی‌های آنلاین اقدام به خرید و فروش ارزها و توکن های مختلفی می‌کنند اما مطمئن‌ترین روش برای خرید کیشو تهیه آن از پلتفرم‌های P2P یا همتا به همتا است که در آنجا کاربران اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال همچون کیشو اینو به‌صورت مستقیم با یکدیگر می‌کنند و به همین خاطر قیمت کوین چه برای خرید و چه فروش بهتر خواهد بود.

در حال حاضر اولین پلتفرم همتا به همتا که توکن Kishu را در ایران عرضه می‌کند، اپلیکیشن ارزیف بوده که به راحتی می‌توانید از طریق دریافت آن از گوگل پلی، ثبت نام کرده و صاحب کیف پول اختصاصی کیشو نیز در آنجا بشوید. پس اگر به توکن کیشو علاقه مند هستید، ارزیف را نصب کرده و شروع به معامله این ارز دیجیتال خاص کنید.

دانلود سوپر اپلیکیشن ارزیف

لینک دانلود مستقیم

2 در مورد “رمزارز کیشو اینو به‌عنوان رقیب دوج کوین در بازار”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
کسری پارس