معرفی 6 تا از بهترین فیلم‌ها در مورد آدم‌خواری!

اگر از علاقه‌مندان به فیلم‌های ژانر وحشت باشید، می‌دانید که آدم‌خواری یکی‌ از موضوع‌های پرمخاطب این ژانر است. در این مقاله از آی‌تی‌رسان به معرفی 6 تا از بهترین فیلم‌ها در مورد آدم‌خواری می‌پردازیم.

Raw (2016)

لیست بهترین فیلم‌ها در مورد آدم‌خواری را با Raw شروع می‌کنیم. این فیلم روایتگر داستان دختری به نام جاستین است که در یک خانواده گیاه‌خوار بزرگ شده.

او برای تحصیل در رشته دامپزشکی به شهر دیگری سفر می‌کند و از خانواده دور می‌شود. جاستین برای اولین بار طعم گوشت را در مراسم معارفه دانشگاه می‌چشد.بهترین فیلم‌ها در مورد آدم‌خواری بعد از این او میل شدیدی برای خوردن گوشت بیشتر در خود حس می‌کند و بیشتر از هر چیز دوست دارد طعم گوشت انسان را بچشد. این فیلم شامل صحنه‌های آزاردهنده‌ای است که برای همه مناسب نیست. در زمان اکران فیلم Raw در سوئد بیش از 30 نفر قبل از اتمام فیلم مجبور به ترک سالن شدند. در نتیجه اگر روحیه لطیفی دارید، دیدن این فیلم به شما توصیه نمی‌شود.

 

Bone Tomahawk (2015)

کلانتر یک شهر کوچک در غرب وحشی، رهبری گروهی را برعهده می‌گیرد که وظیفه دارند یک پزشک را نجات دهند. این پزشک توسط قبیله‌ای‌ آدم‌خوار که ساکن یک دره دورافتاده هستند، ربوده شده است. Bone Tomahawk یک فیلم وسترن است ولی مخاطبان ژانر وحشت را هم راضی می‌کند. اگر علاقمند به دیدن یک فیلم در مورد آدم‌خواری هستید، از دیدن این اثر غافل نشوید.

 

Ravenous (1999)

داستان این فیلم با الهام از ماجراهای آدم‌خواری واقعی که در قرن نوزدهم اتفاق افتاد، ساخته شده است. مانند اتفاقاتی که گروه دونر در کالیفرنیا و آلفرد پارکر در کلرادو تجربه کرد. هر دو این روایت‌ها در مورد گروهی از محققین هستند که گرفتار سرما و یخبندان می‌شوند و به اجبار به آدم‌خواری روی ‌می‌آورند. بهترین فیلم‌ها در مورد آدم‌خواریاین فیلم در مورد یک گروه نجات است که ماموریت آنها توسط یک آدمخوار روان‌پریش با اختلال روبه‌رو می‌شود. Ravenous یک فیلم تاثیر‌گذار در مورد همه‌گیری گوشت‌خواری و تاثیر افراط در آن‌ بر روی جامعه است‌.

 

Eating Raoul (1982)

این فیلم کمدی ترسناک در مورد خوردن گوشت انسان و فروختن آن در یک رستوران است. Eating Raoul در زمان اکران مورد توجه بسیاری قرار گرفت و همچنان هم مخاطبان خود را دارد. پل و مری بلاند از فساد و شلوغی شهر کلافه شده‌اند و آرزو دارند بتوانند روزی رستوران خود را خارج از شهر راه‌اندازی کنند. آنها تصمیم می‌گیرند در یک روزنامه محلی آگهی چاپ کنند و کسانی را که جذب آگهی می‌شوند به قتل برسانند. این اجساد در ازای دریافت پول به یک آدم‌خوار مکزیکی به نام رائول داده می‌شوند. به این ترتیب هم از جمعیت فاسد شهر کم می‌شود و هم پول لازم برای ساخت رستوران فراهم می‌شود. Eating Raoul یکی از بهترین فیلم‌ها در مورد آدم‌خواری است.

 

(1980)

یکی دیگر از بهترین فیلم‌ها در مورد آدم‌خواری Cannibal Apocalypse نام دارد. جان ساکسون در این فیلم نقش یک دامپزشک بازنشسته را ایفا می‌کند که در حال گذراندن دوران خوش بازنشستگی است. اما طولی نمی‌کشد که با آمدن یک هم‌رزم قدیمی این روزهای خوش به پایان می‌رسند.

او از همه‌گیری ویروس آدم‌خواری در ویتنام خبر می‌دهد که با سرعت زیادی در حال گسترش است. طولی نمی‌کشد که پای این ویروس به آتلانتا هم باز می‌شود. در نتیجه ساکسون مجبور می‌شود دوران بازنشستگی خود را با فرار از آدم‌خوارها بگذراند.

 

The Bad Batch (2016)

این فیلم به کارگردانی آنا لیلی امیرپور و نقش‌آفرینی کیانو ریوز، جیم کری و سوکی واترهاوس یکی از بهترین فیلم‌ها در مورد آدم‌خواری است. قسمتی از بیابان‌های تگزاس با حصار مجزا شده که محل زندگی افراد طرد شده از جامعه است.بهترین فیلم‌ها در مورد آدم‌خواری زن جوانی به نام آرلن به این منطقه وارد می‌شود و سپس توسط گروه آدم‌خوارها ربوده می‌شود. او باید تلاش کند تا فرار کند و جان خو را نجات دهد. این فیلم برنده جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره ونیز شده‌ است.

منبع creepycatalog
نمایش نظرات (6)