afrak

سیستم مورد نیاز برای بازی Call of Duty: Warzone

در این مطلب مروری بر سیستم مورد نیاز برای تجربه بازی کال‌آف‌دیوتی وارزون روی تنظیمات مختلف خواهیم داشت.

Call of Duty Warzone در تاریخ 20 اسفند 1398 (10 مارس 2020) توسط شرکت Activision منتشر شد. این بازی در سبک بتل رویال بوده و به طبع، اشتراکاتی نیز با سایر عناوین مشابه دارد. اکتیویژن موفق شد تا با این بازی به مخطبان بسیار زیادی دست پیدا کند و درآمد زیادی نیز کسب کند. با این توصیفات به نظر می‌رسد که قصد ندارت تا مدت‌ها از به‌روز‌رسانی آن و تولید محتوای بیشتر برای این بازی دست بکشد.

بازی دارای دو حالت اصلی است: Battle Royale و Plunder. وارزون یک سیستم ارز درون بازی داشته که می‌تواند در “ایستگاه‌های خرید” و همچنین داخل و اطراف نقشه استفاده شود. Loadout Drops نمونه‌ای از مواردی است که می‌توان پول بازی را برای دسترسی محدود به کلاس‌های سفارشی بازیکنان استفاده کرد (که قبل از فصل ۶ نسخه ۱.۲۹ با حالت‌های استاندارد Modern Warfare مشترک بود، اما اکنون مختص Warzone است).

بازیکنان همچنین ممکن است از پول نقد برای خرید مواردی مانند “killstreaks” و ماسک‌های گاز استفاده کنند. پول بازی را می‌توان با غارت ساختمان‌ها و کشتن بازیکنانی که دارای پول نقد هستند پیدا کرد. در زمان راه اندازی، Warzone تنها Trios را ارائه داد که ظرفیت تیمی سه بازیکن را داشت. با این حال، در به‌روزرسانی‌های رایگان محتوای پس از عرضه، Solos، Duos و Quads همگی به بازی اضافه شده‌اند.

برای کسانی که ترجیه می‌دهند و قصد دارند که این بازی را روی پلتفرم رایانه‌های شخصی یا PC تجربه کنند یکی از نگرانی‌های همیشگی این بوده که آیا بر روی سخت افزار سیستم آن‌ها قابل تجربه است و یا خیر. در ادامه مروری بر حداقل سیستم مورد نیاز و همچنین سیستم پیشنهادی برای تجربه این بازی داشته باشیم. شما همچنین می‌توانید از ما در مورد قابل اجرا بودن این بازی روی سیستم‌تان بپرسید.

حداقل سیستم مورد نیاز برای تجربه بازی کال‌آف‌دیوتی وارزون

پردازنده (CPU)
Intel Core i3-4340 – AMD FX-6300
پردازنده گرافیکی (GPU)
GTX 670 – NVIDIA GeForce GTX 1650 – AMD Radeon HD 7950
حافظه رم (RAM)
8GB
فضای مورد نیاز
175GB
سیستم عامل (OS)
Windows 7 64-Bit (SP1) – Windows 10 64-Bit (1709 or later)

سیستم پیشنهادی برای تجربه بازی COD: Warzone

پردازنده (CPU)
Intel Core i5-2500K – AMD Ryzen R5 1600X Processor
پردازنده گرافیکی (GPU)
GTX 970 4GB – GTX 1660 6GB – AMD Radeon R9 390 – AMD RX 580
حافظه رم (RAM)
12GB
فضای مورد نیاز
175GB
سیستم عامل (OS)
Windows 10 64 Bit (latest Service Pack)
شما همچنین می‌توانید با ارائه مشخصات سیستم خود، در مورد قابل اجرا بودن Call of Duty: Warzone روی آن از ما در آی‌تی‌رسان بپرسید.
نمایش نظرات (1)
تسکو