آیا استفاده از کاردانو سودمند و قابل اعتماد است؟

جامعه و بازارهای مالی ما، بر اساس معاملات و توافق نامه‌های قراردادی بین مردم، شرکت‌ها، بانک‌ها، ایالات و … شکل گرفته‌اند. تبادل بخش مهمی از هر جامعه‌ای است. همه قادر به تولید چیزی هستند و از دیگران چیز دیگری نیاز دارند! پول، وسیله‌ای بود که برای این کار در نظر گرفته شد؛ یعنی وسیله پرداخت به عنوان نیمی از یک معامله مالی!

بعدها با افزایش حساب های مالی، و گسترش افراد و … حساب‌ها باید چک می‌شدند و حسابرس‌ها پا به عرصه وجود گذاشتند. اما خب اعتماد به آنها سخت است. بلاکچین راه بهتری را به ما نشان میدهد. بلاکچین امکان ارتکاب تقلب را کاهش داده و کمک میکند تا حسابرسی خیلی فوری‌تر و با هزینه کم‌تر اتفاق بیفتد.

با توسعه بلاکچین، رمز ارزها بیش از پیش مورد استفاده قرار خواهند گرفت و به همین وسیله شرایط برای بهره برداری از کوین‌ها و توکن‌ها محیا خواهد شد. باید ابتدا منتظر باشیم تا بلاکچین از نظر فنی برای شرایط جهانی آماده شود. کاردانو، یکی از هزاران رمز ارز با بلاکچین اختصاصی خود است که وارد دنیای کریپتو شده. کاردانو یک بلاکچین قابل توسعه بوده که دارای مجموعه‌ای غنی از ویژگی‌های خاص و نوین است.

وقتی شبکه‌ای داریم که هیچ چیز در آن قابل سانسور و مخفی کردن نیست؛ یعنی نیمی از راه را پیموده‌ایم. اکوسیستم و شبکه کاردانو کاملا مستقل بوده و هیچ‌کس نمی‌تواند آن را مخفی یا دستکاری کند. در این شبکه امکان بهره‌برداری از هر کیف پولی فراهم خواهد بود و عضویت هر کسی در این شبکه بلامانع است.

کاردانو در آینده کمک می کند تا شرایط واسطه‌ها بهبود یافته و تغییر کند. یعنی تعریف مجددی از اعتماد بین نهادها و افراد!

تیم توسعه کاردانو در تلاش است تا در سرتاسر دنیا بر روی پروژه اختیاری شدن معاملات کار کرده و به نتیجه برسد. به‌طور خلاصه موفقیت کاردانو یک فرآیند تدریجی به شمار می‌رود. به زودی جهان شاهد استفاده تجاری و احتمالا تلاش‌های بسیار زیاد دیگری برای ساختن چیزی مفید بر بستر این شبکه خواهد بود.

استفاده از کاردانو در دنیای واقعی

کاردانو نسل جدید و ترکیبی از بلاکچین های نسل قبل است و به همین دلیل این شبکه مدعی است که با رفع مشکل مقیاس‌پذیری می‌تواند سرعت تراکنش‌ها در بستر بلاکچین را چند برابر کند. کاردانو با فراهم‌سازی استفاده بهینه از قراردادهای هوشمند، می‌تواند مشکلات زیادی را حل کند. به کاردانو و شبکه آن، نسل سوم بلاکچین می‌گویند!

کاردانو به لطف هزاران پروژه‌، یکی از آینده‌دارترین ارزهای دیجیتال است!

کاردانو به دلیل دارا بودن تیمی قوی و آکادمیک در حوزه بلاکچین، به عنوان اتریوم ژاپنی شناخته شده و به گفته تیم طراح آن، اولین پروژه بر بستر بلاکچین است که کاملا بر اساس تحقیقات دانشمندان و فلسفله علمی شکل گرفته و همین موضوع، آینده این کوین را بسیار روشن می‌سازد.

کاردانو، با 45 میلیارد واحد و با نماد ADA در دسترس عموم قرار دارد. این رمز ارز با دارا بودن ارزش بازاری در حدود 16.86 میلیارد دلار، در رتبه 8 بهترین ارزهای دیجیتال قرار دارد.

نمایش نظرات (3)