afrak

ارائه فایل به‌روزرسانی جدید برای گلکسی اس5 همزمان با معرفی G3

به نظر می‌رسد نسخه‌های آنلاک شده سامسونگ گلکسی اس 5 که با نام SM-G900F به بازار عرضه‌شده است، هم‌اکنون قادر به دریافت فایل به روز رسانی نرم‌افزاری خود که باعث بهبود عملکرد کلی گوشی می‌شود، هستند. این آپدیت، فریمور دستگاه شما را به نسخه XXU1ANG2 ارتقا داده و بیشتر ایرادات اولیه گوشی و ضعف‌های موجود را برطرف می‌کند. همچنین این به‌روزرسانی به همراه کرنل جدید ارائه می‌شود.

s5-3

این دومین به‌روزرسانی است که سامسونگ برای این پرچم‌دارش ارائه می‌کند. تنها یک هفته پس از معرفی این غول سامسونگ که دارای امکانات زیادی ازجمله مقاومت در برابر آب و غبار بود، این کمپانی کره‌ای اقدام به ارائه یک فایل بروز رسانی جهت افزایش بهره‌وری این گوشی کرد. به‌علاوه این گوشی یک روز قبل از معرفی رسمی نیز، فایل Bug-killing hotfix را دریافت کرد.

احتمالا این کمپانی جهت اینکه بتواند آخرین کهکشان خود را به جدیدترین پرچم‌دار ال‌جی یعنی G3 نزدیک کند، این بروز رسانی را به‌سرعت ارائه کرده است. البته سامسونگ باید نگرانی‌های اصلی‌اش را برای ورود آیفون 6 نیز حفظ کند!

معمولا سامسونگ قبل از ارائه این به‌روزرسانی، این فایل را در قالب نشان دادن یک لوگوی سامسونگ به اطلاع شما می‌رساند! اما اگر حوصله انتظار کشیدن را ندارید، می‌توانید از مسیر زیر این فایل را دریافت کنید:

Setting > About phone > Software updates

 

 

نمایش نظرات (9)
تسکو