اندروید 13 برای گوشی های A52s و M62

خبری خوش برای دارندگان گوشی‌های A52s و M62، اندروید 13 در حال انتشار است

سامسونگ در ادامه خوش قولی‌های خود، انتشار پوسته One UI 5 خود مبتنی بر اندروید 13 را در برخی کشورها آغاز کرده است. با ما در آی‌تی‌رسان همراه باشید.

سامسونگ در سال جاری در عرضه به‌روزرسانی‌های اندروید 13 سریع‌ترین بوده است و به طرز شگفت‌انگیزی این شرکت قصد دارد در سال آینده عملکرد بهتری نیز داشته باشد. در همین حال، در حال کار بر روی انتشار به‌روزرسانی پوسته جدید One UI 5 مبتنی بر اندروید 13 برای همه دستگاه‌هایی است که قرار است آن را دریافت کنند و تا پایان سال همه این عرضه‌ها را به پایان برساند.

این در واقع یک هدف بلندی است، اما با این سرعتی که شرکت کره‌ای دارد، تقریباً به طور قطع موفق خواهد شد. امروز دو دستگاه دیگر دارای رابط کاربری One UI 5 و Android 13 خواهند شد. این دو دستگاه، Galaxy A52s 5G و Galaxy M62 هستند.
گلکسی A52 و A53 ​​هر دو قبلاً این به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اند، بنابراین A52s تاکنون در وضعیت نامناسبی قرار داشت و نقص بزرگی را به دوش می‌کشید. با این حال، این شرایط رو به تغییر است، زیرا اکنون عرضه این آپدیت در کره جنوبی توسط سامسونگ آغاز شده است. این یک عرضه گسترده نیز است و به مدل‌های بدون قفل و همچنین واحدهای حامل عرضه می‌شود.

نسخه جدید سیستم عامل A528NKSU1DVK2 نام دارد و با پچ امنیتی نوامبر 2022 عرضه می‌شود. حجم دانلود حدود 2 گیگابایت خواهد بود. امیدواریم اگر همه چیز در کره خوب پیش برود، این به‌روزرسانی به سرعت در روزهای آینده راه خود را به کشورهای دیگر نیز پیدا کند.

از سوی دیگر گلکسی M62 آپدیت جدید را در مالزی، عربستان سعودی، امارات و ویتنام دریافت می‌کند. بیلد جدید دارای برچسب M625FXXU2CVK2 است و سطح پچ امنیتی نوامبر 2022 را نیز به همراه دارد. یک بار دیگر، ما امیدواریم که کشورهای بیشتری به زودی این آپدیت را دریافت کنند.

برای هر یک از دستگاه‌های فوق،کاربرانی که در مناطقی زندگی می‌کنند که در آن به‌روزرسانی اکنون در حال انتشار است و اعلانی در مورد آن دریافت نکرده‌اند، می‌توانند با رفتن به تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار و سپس ضربه زدن روی دانلود، آن را به صورت دستی بررسی و نصب کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا