پای سامسونگ به فورتنایت باز شد! همکاری جالب شرکت کره‌ای با یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جهان

سامسونگ از همکاری با بازی محبوب فورتنایت خبر داد و پرچمداران گلکسی S23 را وارد دنیای متاورس کرد. این شرکت در حال معرفی یک فروشگاه Samsung SmartCity در بازی فورتنایت است که در آن بازیکنان می‌توانند با دستگاه‌های مختلف از جمله خود گوشی‌ها تعامل داشته باشند.

این نقشه با کد 8526-6648-9508 قابل دسترسی است و می‌توانید با دستگاه‌های داخل بازی تعامل داشته باشید و Fun Game Quest را که یک نوع بازی مخفیانه است انجام دهید. در هر دور، باید دستگاه‌های گلکسی S23 را در سراسر نقشه پیدا کنید و سپس آن‌ها را نگه دارید.

آرتور وانگ، مدیر بازاریابی سامسونگ در آمریکای لاتین، گفت: کانال‌های ارتباطی در متاورس باید دائما به روز شوند و همکاری با فورتنایت به این شرکت اجازه می‌دهد تا مردم با سرعت بالا با پیام‌ها، محصولات و افراد ارتباط برقرار کنند.

گیم‌پلی عمومی نیز با اشاره به قابلیت‌های گلکسی S23 تغییراتی به خود دیده است. کاربران می‌توانند با عملکرد زوم، فاصله‌های دورتر را ببینند و همچنین یک دکمه Nightography وجود دارد که به بازیکنان اجازه می‌دهد در تاریکی ببینند. در بیانیه مطبوعاتی آمده است که دکمه Knox نیز وجود دارد که “بر بعد دیگری از اکوسیستم گلکسی تاکید می‌کند”.

منبع gsmarena
پیام بگذارید