فروش نات کوین

فروش نات کوین – چگونه می‌توان NOT را همین الان خرید و فروش کرد؟

به دلیل سادگی به دست آوردن نات کوین، همه ما چند میلیونی از این ارز را استخراج کرده‌ایم و منتظر هستیم تا بتوان به طریقی آن‌ها به فروش برسانیم. اگر از این دسته افراد هستید با مقاله آموزش فروش نات کوین با ما در آی‌تی‌رسان همراه باشید.

نات کوین با نماد NOT، توکن یک بازی ساده در پلتفرم تلگرام بوده که توانسته در مدت زمان نسبتا کوتاهی با جذب بیش از 35 میلیون بازیکن، سر و صدای زیادی به پا کند. این موفقیت‌های به دست آمده، نات کوین را جلوتر از تمام بازی‌های فعلی Web3 قرار می‌دهد. این اتفاق باعث شده تا سازندگان به راحتی بتوانند پروژه خود را به عنوان بزرگ‌ترین بازی Web3 معرفی نمایند.

این بازی ساده که توسط Open Builders ساخته شده، قرار است توکن اختصاصی خود را روی بلاک چین TON عرضه کند. این کار باعث می‌شود که بازیکنان بتوانند نات کوین خود را خرید و فروش کنند. نتیجه این کارها باعث شده تا بازی بتواند جامعه بسیار گسترده‌ای را به خود جذب کند.

قبل از این که این ارز به صورت رسمی در صرافی‌های مختلف لیست شود، راهی برای خرید و فروش نات کوین به صورت مستقیم وجود ندارد، اما توکن wNOT که هم اکنون در بلاک چین TON لانچ شده، قابلیت خرید و فروش در زمان حال را دارد و در آینده با خود توکن NOT قابل معاوضه خواهد بود.

قیمت wNOT

هنگام نگارش این مقاله، توکن wNOT قیمتی برابر با  0.000001174 تون معادل 0.00000693 دلار دارد. یعنی یک میلیون توکن wNOT قیمتی برابر با 1.174 تون یا 6.93 دلار دارد.

البته این قیمت‌ها مختص قبل از زمان لانچ رسمی نات کوین بوده و دقیقا معلوم نیست که بعد از لیست شدن این توکن و شروع سیل عظیمی از فروش این ارز توسط کاربران چه قیمتی به این ارز اختصاص داده خواهد شد. ممکن است شاهد قیمتی به مراتب کم‌تر باشیم.

در آی‌تی‌رسان بخوانید: پیش بینی قیمت نات کوین در سه سناریوی مختلف!

نحوه فروش نات کوین با wNOT

شما می‌توانید قبل از عرضه رسمی نات کوین روی صرافی‌های مختلف، آن را به wNOT تبدیل کنید و سپس توکن‌های wNOT خود را به فروش برسانید.

فروش نات کوین

به دلیل این که ارز نات کوین هنوز در صرافی‌ها لیست نشده، شما برای فروش نات کوین‌های خود باید از ربات تلگرامی نات کوین استفاده کنید. اگر شما 10 میلیون نات کوین یا بیشتر را در اختیار داشته باشید، می‌توانید یک Notcoin Pre-Market vouchers را با استفاده از ربات تلگرامی رسمی مینت کنید.

فروش نات کوین

بعد از این که یک Notcoin Pre-Market vouchers را تصاحب کردید، می‌توانید با استفاده از Shardify آن را به 10 میلیون توکن wNOT تبدیل کنید.

فروش نات کوین

بعد از این که توکن‌های wNOT را به دست آوردید، وارد برنامه STON.fi شوید و به بخش Swap بروید.

فروش نات کوین

در بخش “You Send”، توکن wNOT را انتخاب کنید.

فروش نات کوین

در بخش “You Receive”، توکن TON را انتخاب کنید.

فروش نات کوین

مقداری که قصد فروش آن را دارید، وارد کرده و صبر کنید تا برنامه حساب و کتاب‌های خود را انجام دهد. توجه داشته باشید که باید در کیف پول خود مقداری ارز TON داشته باشید تا بتوانید هزینه انجام معامله را پرداخت کنید.

فروش نات کوین

دکمه “Swap” را انتحاب کنید و باری دیگر جزئیات معامله را بررسی کنید. سپس باری دیگر با زدن دکمه “Confirm Swap” معامله را تائید کنید.

فروش نات کوین

در این مرحله کیف پول شما، با نمایش خلاصه معامله منتظر تائیدیه شما خواهد ماند و با زدن دکمه “Confirm” کار شما به پایان می‌رسد و لحظاتی بعد ارز TON به کیف پول شما واریز خواهد شد.

نحوه خرید نات کوین با wNOT

اگر از این ارز دیجیتال جا مانده‌اید و نتوانستید آن را استخراج کنید و بعد از انجام تحقیقات لازم به آینده این پروژه امیدوار هستید، شما می‌توانید بدون نیاز به استخراج، این توکن را خریداری کنید.

همانند روش فروش توکن قبل از عرضه رسمی، این کار تنها از طریق توکن wNOT و تبدیل آن به NOT در آینده امکان‌پذیر است.

برای انجام این کار ابتدا وارد برنامه STON.fi شوید و به بخش Swap بروید.

در بخش “You Send”، توکن TON را انتخاب کنید.

در بخش “You Receive”، توکن wNOT را انتخاب کنید.

مقداری که قصد خرید آن را دارید، وارد کرده و صبر کنید تا برنامه حساب و کتاب‌های خود را انجام دهد. توجه داشته باشید که باید در کیف پول خود مقداری ارز TON داشته باشید تا بتوانید هزینه انجام معامله را پرداخت کنید.

دکمه “Swap” را انتحاب کنید و باری دیگر جزئیات معامله را بررسی کنید. سپس باری دیگر با زدن دکمه “Confirm Swap” معامله را تائید کنید.

در این مرحله کیف پول شما، با نمایش خلاصه معامله منتظر تائیدیه شما خواهد ماند و با زدن دکمه “Confirm” کار شما به پایان می‌رسد و لحظاتی بعد ارز wNOT به کیف پول شما واریز خواهد شد.

الان شما مقداری ارز wNOT به دست خواهید آورد که باید تا زمان عرضه رسمی NOT در صرافی‌ها از آن نگهداری کنید و سپس با استفاده از Shardify آن به نات کوین تبدیل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH