می‌خواهید آیفون 6 بخرید؟ از آیفون قدیمی خود با این 9 روش استفاده کنید

اگر شما هم بین آن میلیون‌ها فردی باشید که منتظر آمدن آی‌فون 6 به کشورشان هستند و در جیبتان یک آی‌فون قدیمی آرمیده است، حتما این مقاله را دوست خواهید داشت.

بالاخره قرار است تا چند وقت دیگر آی‌فون 6 دار شوید و آیا به ذهنتان خطور کرده که با آی‌فون قدیمی خود چه کنید؟ فروختنش فکر بدی نیست، اما خب اگر بتوانیم راهی به شما نشان دهیم که مجبور نباشید آی‌فون دوست داشتنی و خاطره سازتان را بفروشید و از آن از این پس هم استفاده کنید چه؟

به خاطر داشته باشید که اسمارتفون شما یک کامپیوتر کوچک شده است که می‌توانید خیلی کارها را با آن انجام دهید. در مقاله زیر با 9 کاری که می‌توانید با آیفون قدیمی خود بکنید، آشنا می‌شوید.

می‌توانید از آن به عنوان حافظه اضافه استفاده کنید

you-could-use-it-for-extra-storage

اگر قرار است یک آی‌فون 64 یا 128 گیگابایتی بخرید که هیچ، اگر نه بهتر است آی‌فون قدیمی‌تان را نگه دارید و از فضایی که دارد برای ذخیره فایل‌هایی که می‌خواهید استفاده کنید.

از آن به عنوان پلیر موسیقی استفاده کنید

use-it-as-a-music-player

چرا پول اضافه بدهید و یک آی‌پاد یا Mp3 پلیر تهیه کنید؟ همین آی‌فون قدیمی‌تان را نگه دارید و از آن برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنید، به ویژه زمان‌هایی که نمی‌خواهید آیفون جدید را با خود حمل کنید.

از آن به عنوان یک قدم شمار استفاده کنید

and-while-youre-at-it-you-can-use-your-old-iphone-5s-as-a-step-counter

اگر آی‌فون 5s دارید، می‌توانید از آن برای شمردن قدمهایتان در هنگام ورزش استفاده کنید. حیف نیست آیفون 6 را برای دویدن همراه خود ببرید و خدایی ناکرده از جیبتان به زمین بی‌افتد؟

از آن به عنوان وسیله‌ای برای سرگرم کردن کودکان استفاده کنید

use-it-to-entertain-your-little-brother-or-sister

هزاران بازی کودکانه در فروشگاه اپل وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را روی آی‌فون قدیمی نصب کرده و  در اختیار کودک بگذارید تا دیگر سراغ آی‌فون جدیدتان نرود!

وسایل جانبی برایش بخرید و از آن استفاده بهتر کنید

pair-it-with-some-accessories-to-make-it-the-ultimate-travel-camera

از لنزهای سیار گرفته تا سه پایه‌های قابل انعطاف که می‌توانید با کمک آن‌ها از آی‌فون خود یک دوربین نیمه حرفه‌ای بسازید و با آن به عکسبرداری مشغول شوید.

از آن به عنوان وسیله‌ای برای نظارت بر نوزادان استفاده کنید

mount-it-and-use-it-as-a-baby-monitor

آی‌فون قدیمی شما دارای یک دوربین خوب است که می‌توانید با اتصال آن به یک مانیتور و استفاده از برنامه Cloud Baby Monitor، برای مراقبت از نوزاد خود استفاده کنید.

از آن به عنوان یک دوربین امنیتی استفاده کنید

or-use-it-as-a-security-camera

همین طور می‌توانید از آی‌فون قدیمی خود به عنوان یک دوربین امنیتی و برای تحت نظر داشتن محیط خانه یا کار خود استفاده کنید. برنامه‌هایی مثل Presence به کاربر امکان می‌دهند که از اسمارتفون در شکل یک دوربین امنیتی بهره ببرد.

از آن به عنوان یک استریو برای مهمانی‌های خود بهره ببرید

use-it-as-a-stereo-next-time-you-have-a-party

می‌توانید آی‌فون خود را به دو اسپیکر قوی وصل کرده و از آن برای پخش موزیک در مهمانی بهره ببرید.

از آن برای اتصال به اینترنت استفاده کنید

you-can-still-use-it-for-netflix-hulu-and-other-streaming-apps-on-your-old-phone

چون قرار است یک آیفون جدید بخرید، دلیل نمی‌شود که آی‌فون قدیمی‌اتان دیگر به هیچ دردی نخورد، می‌توانید از آن به عنوان وسیله‌ای برای اتصال به اینترنت، تماشای ویدئو و مرور وب بهره ببرید.

4 در مورد “می‌خواهید آیفون 6 بخرید؟ از آیفون قدیمی خود با این 9 روش استفاده کنید”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا