afrak

اندروید 5 برای گلکسی S5 نیز عرضه شد!

کاربران مالزیایی سامسونگ گلکسی S5 می‌توانند سال جدید خود را با داشتن اندروید 5 در اسمارت‌فون خود آغاز کنند.

این به‌روز رسانی هنوز به صورت OTA عرضه نشده است و اگر مایل به آپدیت گوشی خود هستید، باید گوشی خود را از طریق کابل به PC متصل کرده و از نرم‌افزار Samsung Kies 3 استفاده نمایید.

برای داشتن آخرین نسخه از نرم‌افزار مختص سامسونگ، می‌توانید از وب سایت رسمی سامسونگ کمک بگیرید.

پیش از اینکه اقدام به نصب این به‌روز رسانی کنید، مطمئن شوید که 3 گیگابایت فضای خالی بر روی دستگاه شما وجود دارد و باتری اسمارت فون نیز فول شارژ است. تهیه نسخه بک آپ از اطلاعات شخصی موجود در گوشی را نیز فراموش نکنید.

به گفته سامسونگ، دستگاه شما ممکن است پس از نصب به روز رسانی، به دلیل فرآیند بهینه سازی اولیه اندروید 5، کمی با تاخیر شروع به کار کرده و سنگین جلوه کند!

پس از نصب اندروید 5، برخی از نرم افزارهای پیش‌فرض  به دلیل تغییر سیستم عامل، نیاز به به روز رسانی داشته که این امر توسط Google Play Store یا Samsung Galaxy App به راحتی قابل انجام است. پس از نصب این به روز رسانی، System memory شما حداقل به میزان 950 مگابایت کاهش پیدا خواهد کرد.

عکس‌های زیر ببینید:

Samsung-Galaxy-S5-receives-Android-5.0-in-Malaysia-(1) Samsung-Galaxy-S5-receives-Android-5.0-in-Malaysia-(2) Samsung-Galaxy-S5-receives-Android-5.0-in-Malaysia Using-Samsung-Kies-3-to-update-the-Samsung-Galaxy-S5-to-Android-5.0

نمایش نظرات (31)
تسکو