9 بازی برتر اندرویدی در سالی که گذشت (با لینک دانلود)

بازی‌های اندرویدی این روزها همه جا هستند. در یک طرف قضیه بازی‌هایی با گیم‌پلی و گرافیک ساده را داریم و در طرف دیگر استودیوهای بازی‌سازی بزرگ که پا به این عرصه گذاشته‌اند و بازی‌هایی اندرویدی در حد و اندازه‌های کنسول‌های بازی عرضه کرده‌اند. شما اگر اهل بازی باشید، بدون شک هر نوع بازی که بخواهید را می‌توانید برای سیستم اندرویدی خود پیدا کنید. به هر حال توسعه‌دهندگان بازی‌ها در هر دو طرف قضیه همیشه سعی کرده‌اند با شکستن محدودیت‌ها و فراتر رفتن از استانداردهای معمول بازی را عرضه کنند که در نوع خود منحصر به فرد است.

Assassin’s Creed Pirates

Assassin’s Creed Pirates اواسط دسامبر 2013 عرضه شد، بنابراین می‌توان آن را تقریبا جزء بازی‌های سال 2014 به حساب آورد. این بازی تجربه دریانوردی در اقیانوس‌های پهناور و مبارزه با دزدان دریایی را به بهترین شکل برای شما به ارمغان می‌آورد. هر چند بازی از لحاظ کنترلی ساده است و بیشتر کارها با یک لمس ساده انگشت روی صفحه نمایشگر قابل انجام است ولی موتوری که برای جنگ‌های بازی مورد استفاده قرار گرفته بسیار پیشرفته بوده و با هنرمندی تمام طراحی شده است که در نوع خود قابل توجه است. Assassin’s Creed Pirates یکی از معدود بازی‌های موفقی است که متاثر از نسخه اصلی خود در رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی است. چیزی که کاملا واضح است، آن است که شرکت سازنده یعنی Ubisoft زحمت زیادی برای طراحی این بازی کشیده است.

1Download az IranappsDuet

یک بازی که ثابت می‌کند عناوین بسیار ساده هم می‌توانند جالب باشند. در این بازی شما باید دو توپ را حول یک محور بچرخانید و مواظب باشید به اشیائی که از بالا می‌افتند هم برخورد نکنید. هر چقدر بیشتر در بازی پیش بروید دور ماندن از این اشیاء هم سخت‌تر خواهد شد. افکت‌های جالبی همچون پخش شدن رنگ هنگام برخورد با اشیائی که از بالا می‌افتند و مراحلی که در آن‌ها باید با تعداد خاصی حرکت مرحله را به پایان ببرید از نقاط عطف بازی هستند. موسیقی متن بازی نیز از حد انتظار در این سبک فراتر است. به هر حال اگر به دنبال وقت‌گذرانی هستید این بازی می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

2Download az IranappsFive Nights at Freddy

یک بازی ترسناک که می‌تواند رویکرد تازه‌ای در ژانر خود محسوب شود. جریان بازی از این قرار است که شما نگهبان یک پیتزا فروشی هستید ولی مقاصد شیطانی دارید. یادتان باشد اگر شما را با آن ماسک خرس فردی بگیرند کارتان تمام است. گرافیک بازی از حد متوسط بالاتر است و گیم‌پلی ساده‌ای دارد اما نکته قابل‌ توجه در مورد آن نورپردازی عالی است که بعضی جاها کاملا روشن و برخی قسمت‌ها به قدری تاریک است که می‌تواند محلی برای اختفای کاراکترهای شرور بازی باشد.

3Download az IranappsGodus

بازی که در آن شما نقش خدایان را بازی می‌کنید و باید بر مردمان خود حکومت کنید. بازی از گرافیک کارتونی برخوردار است و دنیایی که باید بر آن خدایی کنید از هر لحاظ قابل دستکاری و تغییر است. مثلا شما می‌توانید به انتخاب خود دریاچه و کوهستان بوجود بیاورید یا آن‌ها را از بین ببرید. نهایت اینکه باید به امور مردمان خود رسیدگی کنید و آن‌ها را تحت کنترل خود داشته باشید. نقطه عطف بازی همان کنترل کامل شما بر طبیعتی است که به آن حکومت می‌کنید.

4Download az IranappsPlay to Cure: Genes in Space

Play to Cure: Genes in Space در نگاه اول بازی متفاوتی به نظر نمی‌آید مگر اینکه به جزئیات آن توجه کنید. این بازی ساخت مرکز تحقیقات سرطان در انگلستان است. کاری که این بازی انجام می‌دهد، استفاده موقتی از قدرت پردازشگر گوشی یا تبلت شما برای انجام محاسبات پیچیده و بزرگی است که به کار تحقیقات سرطان می‌آیند. در این بازی شما عنصری به نام عنصر آلفا را باید جمع کنید و از آن برای خرید وسایل ارتقایی استفاده کنید. روشی که این بازی رایگان برای کمک به تحقیقات سرطان در پیش گرفته، هوشمندانه است که هیچ هزینه‌ای هم برای کاربرانش ندارد. این بازی از آن بازی‌هایی است که همه باید آن را داشته باشند.

5Download az IranappsShadow Fight 2

بازی که سابقا در فیس‌بوک بسیار معروف بود و بعدا برای سیستم‌های اندرویدی عرضه شد. بازی دارای گرافیک دو بعدی است و هرچند پس زمینه و محیط آن کاملا رنگی و هنرمندانه طراحی شده ولی کاراکترهای آن حالت سایه‌وار دارند. این رویکرد می‌تواند تا حدودی از درگیر شدن بیش از حد ذهن بازیکن هنگام مبارزات تن به تن جلوگیری کند به طوری که او تا حدودی بتواند آرامش خود را در مبارزات سخت هم حفظ کند. ضربات و حرکات جالب شخصیت‌های بازی، انیمیشن‌های روان و دکمه‌های لمسی برای کنترل شخصیت‌ها از دیگر خصوصیات بازی هستند که آن را تبدیل به بازی کرده‌اند که ارزش بازی کردن را دارد.

6Download az IranappsSmash Hit

یک بازی دویدنی جالب که در اوایل سال 2014 عرضه شد. رویکرد این بازی به ژانر دویدنی را در نوع خود می‌توان فوق‌العاده دانست چون در این بازی شما به جای دور ماندن از موانعی که سر راهتان ظاهر می‌شوند، باید توپ‌های فلزی به سمت شیشه‌هایی که سر راهتان ظاهر می‌شوند، انداخته و آن‌ها را قبل از اینکه بهشان برخورد کنید، بشکنید. اگر برخوردهای شما زیاد باشد بازی را خواهید باخت. این بازی از لحاظ گیم‌پلی بسیار ساده است و مراحلی دارد که در آنها باید با محیط‌های تاریک، دودآلود یا رنگارنگ مواجه شوید. این بازی دویدنی را میتوان جزء یکی از پیشرفته‌ترین بازی‌های ژانر دویدنی دانست.

7Download az IranappsThe Walking Dead and Game of Thrones

شرکت Telltale Games با عرضه دو بازی زیر جزء یکی از فعال‌ترین شرکت‌های بازی‌سازی در سال جاری بود. هر دوی این بازی‌ها از گرافیک بالایی برخوردار هستند و از روی یک سریال تلویزیونی ساخته شده‌اند. در واقع شما می‌توانید ایفای نقش به عنوان شخصیت سریال‌های تلویزیونی که این دو بازی از روی آن‌ها ساخته شده‌اند را تجربه کنید. نکته قابل توجه در مورد این دو بازی آن است که شرکت سازنده توانسته است به خوبی حس و حال سریال‌های تلویزیونی The Walking Dead و Game of Thrones را به قالب بازی آن‌ها انتقال دهد.

8Download az Iranapps

9Download az Iranapps

نمایش نظرات (7)