سامسونگ با نمایش یک تبلیغ تازه، به نقطه ضعف آی‌فون‌های جدید اپل اشاره می‌کند!

Larger-battery-with-fast--amp-wireless-charging

پس از مدت کوتاهی که اپل، از آی‌فون 6s و 6s پلاس رونمایی کرد، سامسونگ آگهی تلویزیونی تازه‌ای را نشان داد که در آن، یکی از ویژگی‌هایی که آخرین پرچم‌دار اپل از آن بی‌بهره است و هیچ آی‌فونی تابه‌حال به آن مجهز نبوده، به‌نمایش در می‌آید.

به‌نظر می‌رسد که سامسونگ، شعار :«این یک موبایل نیست. این یک گلکسی است» را برای پاسخ به شعار اپل که می‌گفت: « اگر آن یک آی‌فون نباشد، یک آیفون نیست» انتخاب کرده است. در واقع در این تبلیغ تازه، آی‌فون 6 پلاس برای چند لحظه کوتاه نشان داده شده و در آن، سامسونگ به پشتیبانی‌نکردن آی‌فون 6 پلاس از فناوری شارژ بی‌سیم اشاره می‌کند. در همان زمان، سامسونگ یادآوری می‌کند که دو گوشی گلکسی نوت ۵ و S6 Edge پلاس به‌طور پیش‌فرض از این فناوری پشتیبانی می‌کنند. در ادامه، می‌توانید این تبلیغ ویدیویی را مشاهده نمایید:

[aparat]oOuXU[/aparat]

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، آی‌فون‌های 6s و 6s پلاس اپل با مشخصات‌فنی نظیر تاچ‌ سه‌بعدی، دوربین عقب 12 مگاپیکسلی با توانایی فیلم‌برداری 4K، دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی و چیپ‌ست جدید A9 که نسبت به A8 تا 80 درصد قوی‌تر است، در 18 شهریور معرفی شد. گلکسی نوت 5 و S6 Edge پلاس هم‌اکنون برای خرید در دسترس است و آی‌فون 6s و 6s پلاس در اوایل هفته آینده، در 12 سپتامبر (21 شهریور) برای پیش‌خرید ارایه خواهند شد.

نمایش نظرات (2)