اتفاقی تازه؛ شما هم دعوت هستید: رویداد بزرگ گیمینگ MSI را در ایران از دست ندهید!

دنیای گیمینگ دنیایی پرهیجان و پرسرعت است که جذابیت‌های خاصی برای کاربران کامپیوتر دارد. این هیجان وقتی که همراه با آخرین فناوری‌های گیمینگ باشد، به بالاترین حد خود می‌رسد. باید اعلام کنیم که آماده باشید، چرا که رویداد هیجان‌انگیزی از سوی بخش لپ‌تاپ‌های گیمینگ MSI در راه است.

کمپانی نام‌آشنای MSI که امروزه با محصولات خاص خود، به عنوان پیشرو در صنعت گیمینگ شناخته می‌شود، قصد دارد رویداد گیمینگ بزرگی را در تهران تدارک ببیند. این رویداد که از آن می‌توان به عنوان «گردهمایی گیمرها» نام برد، در روز ۳۱ تیرماه ۹۵ در بازار موبایل ایران (واحد ۳۰۱) برگزار خواهد شد.

MSIevent01

شرکت MSI این امکان را فراهم کرده است تا در این رویداد، شما هم بتوانید از آخرین محصولات گیمینگ و فناوری‌های این کمپانی بازدید کنید و حتی تجربه‌ای جدید از واقعیت مجازی (VR) را به وسیله لپ‌تاپ‌های گیمینگ این شرکت در ذهن خود ثبت کنید.

اما این همه‌ی برنامه نیست! چرا که برنامه‌های مهیج و جذاب دیگری نیز در این رویداد وجود خواهد داشت که به‌زودی اعلام خواهد شد. اما تا همین جا باید بگوییم که شما هم به این رویداد دعوت هستید! با حضور در این مراسم، خاطره‌ای خوش از دنیای گیمینگ و تجربه‌ای نوین برای خود رقم بزنید.

1 در مورد “اتفاقی تازه؛ شما هم دعوت هستید: رویداد بزرگ گیمینگ MSI را در ایران از دست ندهید!”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH