سوختن لباس‌تان را فراموش کرده و در مسابقه بزرگ فیلیپس شرکت کنید!

اتو یکی از آن دست وسایلی است که همه افراد به نوعی با آن سر و کار دارند. همین امر سبب شده تا از زمان‌های قدیم و با وسایل ابتدایی که از طریق زغال داغ می‌شدند، این دستگاه پر کاربرد در خانه‌های بسیاری حضور داشته باشد. با اختراع برق و همه گیر شدن آن، بر استفاده از این وسیله پرکاربرد نیز افزوده شد و حال انواع و اقسام مدل‌هایش را می‌توان در بازار مشاهده کرد.

یکی از مشکلات اصلی که بسیاری از افراد با اتو دارند، عدم امکان تنظیم دمای مناسب با جنس پارچه‌ای است که اتو می‌کنند و این امر باعث می‌شود خیلی از لباس‌ها در حین اتوکشی صدمه بینند و یا بعضا بسوزند.

برای از بین بردن این دغدغه، شرکت فیلیپس اقدام به ساخت اتوهای هوشمندی کرده که لباس‌های شما را هرگز نمی‌سوزاند؛ حتی لطیف‌ترین آن‌ها را! اتوهای هوشمند فیلیپس با فن‌آوری دمای بهینه (OptimalTemp) ترکیب مناسبی از بخار و دما را ارایه می‌کنند که تمام لباس‌های خود را از جین و کتان گرفته تا ابریشم و حریر بدون نیاز به تنظیم درجه با خیال راحت اتو کنید؛ آن‌قدر راحت که اگر فراموش کردید اتو را از روی لباس خود بردارید، هیچ‌گاه لباس‌تان صدمه ندیده و نسوزد.

به همین خاطر و برای آنکه شما هم سوختن لباس‌تان را برای همیشه فراموش کنید، شرکت فیلیپس با همکاری شکوفا الکتریک سرویس، یک مسابقه جذاب و هیجان انگیز ترتیب داده است که به سه برنده برتر، یک دستگاه اتوی هوشمند مخزن‌دار GC8650 فیلیپس اهدا می‌شود.

چگونه در این رقابت شرکت کنیم؟

برای این کار تنها کافی است که شما برنامه تلگرام را داشته باشید، چیزی که این روزها اکثر کاربران دارند. پس از آن، از چهره فردی که لباسش زیر اتوی داغ سوخته و یا از لباس سوخته اش یک عکس خلاقانه بگیرید و بفرستید. این شخص می‌تواند خودتان یا یکی از دوستان و نزدیکان‌تان باشد، قاعدتا چهره وی بایستی دیدنی باشد!

پس از گرفتن عکس، آن را از طریق تلگرام برای بفرستید. برای این‌کار، تنها کافی است که شماره همراه ۰۹۰۳۱۰۱۴۲۸۳ را ذخیره کنید و یا آنکه به آی‌دی PhilipsNoBurn@ عکس خودتان را ارسال نمایید. سپس خیلی سریع تصویر ارسالی شما به همراه یک شماره برایتان فرستاده شده و در کانال تلگرام Philips_NoBurn@ نیز درج می‌شود. بدین ترتیب شما در مسابقه شرکت داده می‌شوید.

ورود به آی‌دی تلگرام برای ارسال عکس

ورود به کانال تلگرام برای مشاهده تصاویر شرکت کنندگان

برای شرکت در مسابقه به نکات زیر توجه کنید:

  • هر فرد، تنها یک عکس می‌تواند ارسال کند؛ پس تلاش کنید بهترین و جالب‌ترین تصویر را برای ما بفرستید.
  • تصاویر ارسالی به تلگرام مورد داوری قرار خواهند گرفت. پس آی‌دی @PhilipsNoBurn را فراموش نکنید.
  • دقت داشته باشید که عکس‌های خودتان را از۱۱ شهریور تا پایان ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۵ به اکانت تلگرام بفرستید تا در این رقابت شرکت داده شوید.
  • لطفا در عکس‌هایی هم که می‌گیرید، موازین و شئونات مربوط به جامعه را رعایت فرمایید، در غیر اینصورت عکس شما در مسابقه شرکت داده نخواهد شد.

جوایز چه هستند و چگونه اهدا می‌شوند؟

برای این مسابقه، ۳ جایزه ارزشمند در نظر گرفته شده است که اتوی هوشمند مخزن‌دار GC8650 فیلیپس هستند. این اتو یکی از بهترین‌ و پیشرفته‌ترین لوازم خانگی است که به طور حتم عاشق آن خواهید شد، به خصوص اگر به اتو کردن سریع و با کیفیت اهمیت می‌دهید. این جوایز پس از اتمام زمان مسابقه و تعیین برندگان در تاریخ ۲۵ مهرماه ۱۳۹۵ در بلاگ شکوفا الکتریک سرویس و در کانال Philips_NoBurn@ اعلام خواهد شد.

  • اولین نفر،‌ کسی است که عکس ارسالی‌اش بیشترین تعداد بازدید را داشته باشد. برای این امر تنها کافی است که عکس فرستادهشده را در گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی فوروارد کنید، بدین طریق تعداد بازدید عکس در زیر آن درج می‌شود و فردی که بیشترین بازدید را به‌دست بیاورد، نخستین اتوی هوشمند فیلیپس را به خانه خواهد برد.
  • جایزه دوم، به شخصی تعلق می‌گیرد که جذاب‌ترین عکس را (از نظر گروه داوران شرکت فیلیپس و شکوفا الکتریک) گرفته باشد، پس تلاش کنید تا تصویر ارسالی‌تاندارای استانداردهای لازم جهت ارسال باشد.
  • اتوی سوم هم به پاس قدردانی از حضور شما عزیزان، بین تمام افرادی که در مسابقه شرکت کرده‌اند، قرعه کشی خواهد شد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 دیدگاه
  1. رضا وارسته می گوید

    بریم لباس بسوزونیم

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان