ثبت رکوردی جدید برای هواوی: فروش 5 میلیون میت 9 در 4 ماه

در حالی که چندی پیش طبق آمار اعلام شده، هوآوی توانست در ماه گذشته رکورد فروش 12 میلیون نسخه از گوشی P9 را بر جای بگذارد، به نظر میرسد که هم‌اکنون این شرکت در حال رسیدن به آماری فوق‌‌العاده در فروش فبلت میت 9 بوده و در آستانه ثبت رکوردی جدید قرار گرفته است.

شما نیز می‌توانید آنچه که امروز در رویداد رسمی این کمپانی چینی نشان داده شد را در تصویر زیر مشاهده کنید. گزارشات منتشر شده حاکی از آن است که با اینکه تنها 4 ماه از عرضه گوشی میت 9 می‌گذرد، هوآوی توانسته است آمار فروش 5 میلیون دستگاه از این اسمارت‌فون را ثبت کند. مسلما این رکورد برای این شرکت بسیار امیدوار کننده است. جزییات خاصی درباره اینکه فروش کدام یک از نسخه‌های گوشی میت 9 بیشتر بوده، بیان نشده ولی به نظر می‌رسد که این میزان فروش مربوط به هردو نسخه پرو و معمولی این تلفن‌هوشمند است.

میت 9

نتایج منتشر شده نشان می‌دهند که میزان فروش میت 9 از زمان عرضه تا به امروز، 36 درصد افزایش یافته است. کاملا واضح است که روز به روز به تعداد افرادی که در حال تغییر طرز تفکر خود در مورد این کمپانی چینی هستند، افزوده می‌شود. همچنین به اعتقاد بسیاری از کاربران هوآوی برای تولید فبلت‌های رده‌بالای خود به فرمولی صحیح و کارآمد رسیده است.

همچنین هوآوی تصریح کرد که پرچمدار سال گذشته این شرکت یعنی P9 توانسته است، برای اولین بار از زمان عرضه اولین مدل سری P تا به امروز، از مرز فروش 12 میلیون دستگاه عبور کرده و موفقیتی بزرگ را برای این کمپانی به ارمغان آورد. جالب است بدانید که این میزان فروش هوآوی نسبت به سال گذشته همین موقع (با گوشی P8) رشدی 152 درصدی داشته است که می‌توان گفت این آمارها نوید سالی پر رونق را برای هوآوی خواهند داد.

شاید مقایسه میزان فروش P9 و میت 9 چندان درست و دقیق نباشد ولی بهتر است بدانید که 4.5 میلیون نسخه از P9 فقط در سه ماه اول عرضه این گوشی توسط کاربران خریداری شد بنابراین به نظر می‌رسد که P9 همچنان یکه‌تاز بازار اسمارت‌فون‌های هوآوی بوده و حتی میت 9 با فروش فوق‌العاده‌اش در پشت سر این تلفن‌هوشمند قرار خواهد گرفت. همچنین بر طبق این اطلاعات می‌توان تخمین زد که گوشی میت 9 در نهایت می‌تواند به رکورد فروشی 10 میلیونی دست پیدا کند.

از طرفی نباید جدیدترین محصول این شرکت یعنی P10 را فراموش کرد چرا که هوآوی به تازگی اعلام کرده است که سودای فروش 10 میلیون نسخه از این پرچمدار را در سر دارد و با توجه به وضعیت بهتر فروش این اسمارت‌فون در بازار به نظر می‌رسد که رسیدن به این میزان فروش چندان هم دور از ذهن و دست نیافتنی نخواهد بود. به نظر شما هوآوی می‌تواند به این آمار فروش دست پیدا کند؟ لطفا نظر خود را با ما و سایر دوستانتان در آی‌تی‌رسان به اشتراک بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید