وان‌پلاس 3 و 3T تا پایان سال به اندروید O مجهز خواهند شد

چندی پیش شرکت چینی وان‌پلاس اقدام به برگزاری یک AMA  (مخفف هر چی می‌خواهید بپرسید) در سایت Reddit کرد. یکی از سوالات پرسیده شده در خصوص ارائه آخرین نسخه سیستم عامل اندروید، که هنوز به‌صورت رسمی عرضه نشده است، برای گوشی‌های وان‌پلاس 3 و وان‌پلاس 3T بود.

شرکت وان‌پلاس به کاربران خود اطمینان خاطر داد که اندروید O تا پایان سال برای این گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد. از طرفی براساس گفته‌های کارشناسان تا عرضه اندروید O زمان زیادی باقی مانده است؛ پس در صورت محقق نشدن حرف‌های این شرکت تعجب نکنید.

وان‌پلاس 3T

اندروید O در Google I/O به‌صورت رسمی معرفی شد و نسل دوم گوشی‌های گوگل پیکسل و پیکسل XL اولین محصولاتی خواهند بود که با این سیستم عامل به بازار ارائه می‌شوند. هنوز کسی از نام اصلی اندروید O مطلع نیست، اما از قرار معلوم Oatmeal نام آخرین نسخه سیستم عامل اندروید خواهد بود.

کارشناسان تصور می‌کنند پرچم‌دار شرکت وان‌پلاس، یعنی وان‌پلاس 5، اولین محصول این شرکت خواهد بود که به این سیستم عامل مجهز می‌شود. البته در صورتی که تا پایان سال این شرکت اقدام به عرضه وان‌پلاس 5T نکند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 دیدگاه
  1. eiman می گوید

    اشتباه میکنی وراه را عوضی فهمیدی انسان در هر زمان ومکان باید بر اساس دستور خداوند وبرای خدا زندگی کند. حتی اینترنت نشین ها…..

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

کاریزما