آپلود نشدن ویدیو

18 روش حل مشکل آپلود نشدن ویدیو در استوری اینستاگرام

همه به اندازه کافی با ویژگی استوری اینستاگرام آشنایی دارند. روزانه هزاران استوری مختلف از کاربران بر روی این شبکه اجتماعی قرار می‌گیرد و همین موضوع محبوبیت بالای این ویژگی را در اینستاگرام نشان می‌دهد. اما همین کار ساده می‌تواند گاها مشکل ساز باشد، آپلود نشدن ویدیو در استوری اینستاگرام یکی از این مشکلات است.

استوری گذاشتن در اینستاگرام کاری دشواری نیست، کافیست بر روی عکس پروفایل خود در قسمت بالا سمت چپ صفحه بزنید و از گالری خود یک ویدیو انتخاب کرده یا در لحظه ویدیویی ضبط کنید و آن را به انتشار بگذارید.

اما گاهی کار به این سادگی نیست، حتما برای‌تان پیش آمده که گاهی اوقات حین آپلود یک فیلم برای استوری خود در اینستاگرام، با ارور مواجه شده باشید. چندین بار با انتخاب گزینه retry آپلود را امتحان می‌کنید، اما نتیجه هیچ تغییری نمی‌کند. در این مطلب می‌خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه مشکل آپلود نشدن ویدیو در استوری اینستاگرام را حل کنیم.

برای این که مشکل آپلود نشدن ویدیو در استوری اینستاگرام را برطرف کنید، مواردی را که در ادامه توضیح داده‌ایم، دنبال کنید، همراه آی‌تی‌رسان باشید:

1- اکانت شما دیسیبل شده

اولین کاری که باید بکنید آن است که بفهمید این مشکل از طرف شماست یا اینستاگرام؟ ابتدا چک کنید که ویدیویی که منتشر می‌کنید مشکلی از نظر قوانین اینستاگرام ندارد و باعث دیسیبل شدن اکانت شما نشده است. اگر حساب شما بسته شده برای برگرداندن اکانت اینستاگرام مقاله‌ای جامع تهیه کرده‌ایم که می‌توانید با استفاده از روش‌های گفته شده در آن، حساب خود را احیا کنید. البته مقاله‌ای دیگر در خصوص قوانین و محدودیت های اینستاگرام نوشته شده که بهتر است برای جلوگیری از مشکلات احتمال آن را نیز مطالعه کنید.

حال زمانی که متوجه شدید تمام اتفاقات در پیج شما عادی است و مشکل شما تنها آپلود نشدن ویدیو در استوری اینستاگرام است، مراحل زیر را ادامه دهید.

2-اتصال اینترنت را چک کنید

احتمال دوم قطعی موقت در اتصال اینترنت است، گاهی اقات به دلیل آنتن‌دهی ضعیف یا قطعی موقت اینترنت دیتا یا وای‌فای، شاهد کند شدن روند آپلود شدن ویدیو در استوری یا مشاهده کردن پیام ارور در هنگام آپلود ویدیو هستیم. به این ترتیب ابتدا از برقرار بودن اتصال اینترنت خود اطمینان حاصل کنید.

3- نوع اینترنت خود و اپراتور را تغییر دهید

یکی از کارهای کارامد و ساده، تغییر نوع و اپراتور اینترنت است. اگر از وای‌فای خانگی استفاده می‌کنید برای آپلود ویدیو استوری از اینترنت موبایل استفاده کنید. یا اگر از نت همراه اول استفاده می‌کنید آن را به ایرانسل تغییر دهید و بلعکس! همین تغییرات ساده می‌تواند مشکل آپلود شما را حل کند. شخصا برخی مواقع با نت همراه اول نمیتوانم ویدیو در اینستاگرام آپلود کنم و با نت ایرانسل این کار را انجام می‌دهد و این درحالی است که در همان لحشه نت همراه اول من قطعی ندارد و در بقیه برنامه‌ها سرعت بالایی را ارائه می‌دهد ولی گاهی در اینستاگرام اینگونه می‌شود.

4-اینستاگرام را یک بار ببندید

شاید این راهکار بسیار ساده به نظر برسد و اما گاهی اوقات برنامه‌ها با یک بار بستن و باز شدن، مجددا عملکرد عادی خود را پیدا کرده و می‌توان بدون مشکل از آن‌ها استفاده کرد.

5-وی‌پی‌ان خود را قطع و وصل کنید

یکی از دلایل قطعی ارتباط اینترنت، مشکل در هنگام اجرای VPN است. به ویژه برای کاربران ایرانی که اکثرا از VPNهای رایگان استفاده می‌کنند و با قعطی مکرر مواجه هستند ممکن است مشکل آپلود نشدن ویدیو در استوری اینستاگرام به دلیل وی‌پی‌ان شما باشد، VPN خود را قطع کنید.

6-تنظیم تاریخ و ساعت گوشی

یکی دیگر از دلایل ساده و ابتدایی عدم آپلود ویدیو در استوری اینستاگرام آن است که ساعت یا تاریخ گوشی شما تنظیم و درست نیست. این اتفاق موجب اختلال در کاکرد بسیاری از برنامه‌ها به ویژه برنامه‌های آنلاین مانند اینستاگرام می‌شود. بنابراین تاریخ و ساعت گوشی خود را بررسی کنید.

7-آپلود همزمان چند ویدیو

گاهی اوقات که چند ویدیو به صورت متوالی در اینستاگرام آپلود می‌کنید یا قصد آپلود یک ویدیو بلند را که به چند استوری تقسیم می‌شود را دارید، مشکل  آپلود نشدن ویدیو در استوری در این شبکه اجتماعی به وجود می‌آید. در این حالت یک بار برنامه را ببندید و باز کنید، اگر مشکل حل نشد راه حل بعدی را انجام دهید.

8-ایموجی یا استیکرها را حذف کنید!

اگر در استوری خود از متن، ایموجی، استیکر، موسیقی خود اینستاگرام یا هر نوع عنصر دیگری استفاده کردید آن را حذف کنید. گاهی اوقات اینستاگرام به ایموجی‌ها یا ایموجی‌ها گیر میدهد یا شاید شما از ایموجی یا استیکری استفاده کردید که توسط اینستاگرام ممنوع شده است. در این حالت بهتر است از هز نوع عنصر جدیدی که در خود اینستاگرام می‌توان به ویدیو اضافه کرد مانند نظرسنجی یا استیکر جلوگیری کنید و مجددا ویدیو را آپلود کنید، احتمالا مشکل برطرف شده است.

9- شاید نوع محتوای ویدیو شما حساس و غیرقابل پخش باشد!

شاید ویدیویی که شما قصد انتشار آن را دارید در اینستاگرام ممنوع است و به همین دلیل منتشر نمی‌شود. ویدیوهای خشن از جنگ یا درگیری، ویدیوهای سیاسی یا نفرت پراکنی از جمله ویدیوهایی هستند که اینستاگرام جلوی انتشار آن ار می‌گیرد. همچنین لازم به ذکر نیست که اینستاگرام از انتشار ویدیوهایی با محتوای جنسی هم جلوگیری خواهد کرد. به این ترتیب شاید ویدیو شما شامل این دسته از ویدیوها می‌شود. همچنیبن ارسال ویدیوهایی هم که قانون کپی رایت را نقض کنند هم شامل این موضوع می‌شود، اگر در ویدیو خود از محتوا یا موسیقی که کپی راست دارد استفاده می‌کنید احتمالا مسیر آپلود یا انتشار آن به مشکل بر می‌خورد.

10- شاید درگیر سیاست‌‌های جانبدارانه اینستاگرام شده‌اید!

در در رخداد‌های سیاسی که استوری‌های سیاسی افزایش پیدا می‌کند، اینستاگرام تلاش می‌کند بر اساس سیاست‌های خود جلوی برخی از محتواها را بگیرد، مثلا شاید شما می‌خواهی در حمایت از فلسطین یک استوری منتشر کنید ولی اینستاگرام آن ویدیو را آپلود نمی‌کند. هر چند این سیاست‌‌های اینستاگرام ممکن است جانبدارانه و ناعادلانه باشد ولی به هر شکل کار خاصی نمی‌توان کرد.

11- با یک گوشی دیگر تست کنید

شاید مشکل از اینستاگرام یا گوشی شماست. با یک گوشی دیگر وارد حساب خود شوید و سعید کنید همان ویدیو را آپلود کنید، ببینید به مشکل بر میخورید یا خیر، اگر به مشکل برخوردید احتمالا ویدیو مشکل دارد و باید بیخیال آن شوید، شاید هم خود اینستاگرام در آن لحظه مشکلی دارد. ولی اگر ویدیو آپلود داشت مشکل از گوشی یا نسخه اینستاگرام نصب شده بر روی گوشی شماست.

12- اینستاگرام را آپدیت کنید

شاید باورتان نشود، اما بسیاری از مشکلات اینستاگرام با نصب جدیدترین نسخه آن، برطرف می‌شود. اگر با آپلود کردن ویدیو در بخش استوری خود مشکل دارید و مدام با پیغام خطای آپلود آن مواجه می‌شوید، از آپدیت بودن اینستاگرام خود مطمئن شوید. در صورتی که از نسخه قدیمی آن استفاده می‌کنید، حتما برنامه را آپدیت کنید.

آپلود نشدن ویدیو

13- فرمت ویدیو مشکل دارد

یکی از دلایل آپلود نشدن ویدیو در اینستاگرام فرمت آن است. فرمت MKV از جمله مهم‌ترین فرمت‌هایی است که اینستاگرام از آن ساپورت نمی‌کند، به این ترتیب فرمت ویدیو را بررسی کنید و به MP4 یا MOV تغییر دهید.

14- کش برنامه را پاک کنید

زیاد بودن فایل‌های کش اینستاگرام معمولا مشکلات زیادی را برای‌تان ایجاد می‌کند و یکی از آن‌ها می‌تواند ایجاد اختلال در آپلود ویدیوهای استوری باشد. دقت کنید پس از این که با پیغام خطا در آپلود مواجه شدید، گزینه Delete را بزنید تا تلاش برنامه برای آپلود متوقف شود. پس از آن برنامه را به طور کل ببندید و از منوی تنظیمات وارد Apps شوید. اینستاگرام را در این صفحه پیدا کنید و گزینه Clear Cashe و Clear Data را بزنید.

آپلود نشدن ویدیو

15-یک بار از حساب خود خارج شوید

یکی دیگر از روش‌های ساده که گاها کارساز است آن است که یک بار از جساب کاربری خود خارج و مجددا وارد شوید و تلاش کنید تا ویدیو خود را آپلود کنید.

16- از اینستاگرام وب استفاده کنید

شما می‌توانید برای رفع مشکل خود به صورت موقت از اینستاگرام وب استفاده کنید. می‌توانید با اینستاگرام وب هم وارد حساب خود شوید و ویدیو استوری کنید. از این روش تست کنید شاید مشکل برطرف شد. در طول این کار مدام اینستاگرام پیام می‌دهد که از اپلیکیشن استفاده کنید و شما باید به این پیام‌ها بی‌توجهی کنید.

17-گوشی را ریستارت  کنید

اگر از هیچ کدام از این روش‌ها مشکل آپلود نشدن ویدیو در استوری اینستاگرام را حل نکرد بهتر است یک بار گوشی خود را ریستارت کنید، این کار ساده هم بسیاری از مواقع مشکلات شما را حل می‌کند.

18- مشکل از اینستاگرام است

گاهی اوقات اینستاگرام با قطعی در برخی مناطق مواجه می‌شود. زیاد پیش می‌آید که سرورهای اینستاگرام در یک منطقه به خوبی کار نکنند و مثلا اینستاگرام برای 30 دقیقه در منطقه خاورمیانه قطع شود. در این حالت کاری از دست شما ساخته نیست. بررسی کنید که آیا بقیه هم چنین مشکلی دارند یا خیر، اگر مشکل همگاری بود صبر کنید تا ایراد از سمت خود اینستاگرام رفع شود.

به احتمال 99.9 درصد مشکل آپلود نشدن ویدیو در استوری اینستاگرام با روش‌های بالا حل می‌شود، اگر همچنان این مشکل را داشتید، ابتدا از فایل‌های خود بکاپ بگیرید و سپس گوشی را ریست کنید، شاید با این اتفاق مشکل آپلود ویدیو در استوری حل شود.

183 در مورد “18 روش حل مشکل آپلود نشدن ویدیو در استوری اینستاگرام”

 1. سلام گوشی من شیائومی هر کار میکنم فیلم نمیشه استوری کرد فقط عکس چراااااااااا تو رو خدا دلیلش رو بگید همه کار کردم بازم نمیشه تا نود درصد اپلود میکنه دیگه قفل میکنه

 2. سلام خواهش مبکنم جواب بدید ..من پیچ کاری زدم الان ۲ماهه فیلم استوری میزارم آپلود نمیشه .عکس میشه ..خسته شدم نمیشه همش عکس بزارم فالورام خسته میشن خب پیچم افت میکنه کلی هزینه و وقت دارم میزارم ..همه کارای گفته شده رو کردم نمیشه وی پی ان پولی خریدم میشد ولی رایگان نمیشه ….الان پولی ها هم کارنمیکنن

  1
  7
  1. سعید صانعی

   سلام، اگر همه این کارها رو کردید و جواب نگرفتید، تنها راه اینه که از نسخه‌های غیر رسمی اینستاگرام مثل GBinsta استفاده کنید، احتمالا در اون‌ها بتونید ویدیو بزارید

 3. سلام گوشی من قدیمی هست اندروید۴.۱.۲دارم اینستاگرام اصلی که امکانش نیست نسخه قدیمی هم این طور ولی نسخه غیر رسمی لایت اینیستا وقتی می‌خوام پست یا استوری آپلود کنم رو پیغام اتمام گیر می‌کنه و استوری رو رو آپلود گیر می‌کنه لطفاً راهنماییم کنین

  1. سعید صانعی

   سلام، اینستاگرام بر روی گوشی‌های قدیمی مشکلات متعددی داره، تنها راه شما اینه که گوشی‌تون رو تغییر بدید و از ورژن‌های جدید اندروید استفاده کنید

 4. سلام خسته نباشید شرمنده وقتی میخوام با لب تاب استوریبزارم فقط میتوانم عکس استوری کنم و همه فیلم هام داخل پوشه ها غیب میشن و نمیتونم پیداشون کنم انگاری لب تابم اصلا فیلم نداشته نمیدونم چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

  3
  5
 5. سلام دوستان منم چن مدته که اصلا نمیتونم کلیپ استوری بزارم هرکلیپی ک میزنم بیاد تواستوری بعد صفحه کاملا مشکی میشه اون علامت اپلوده ک دایره هس میچرخه وسط صفحه اون میاد ولی نمیتونم استوری کنم میشه راهنماییم کنید ios دارم

  6
  117
 6. سلام. خسته نباشید من استوری گذاشتم همه قسمتی اپلود نشد و میگه دیلت کنین وقتی که دیلت میکنم پاک میشه اما اینستا باز بسته میکنم دوباره میاد هرکاری کزدم حافضه کش پاک کردم ریستارت کردم نشد.

  2
  32
 7. ببخشید مشکل منم همینه استوری اول لود میشه دومی نه لود نمیشه همه کارو هم کردم با گوشی دیگه هم کردم با نت دیگه هم کردم با نسخه قدمی هم کردم گوشیم هم شیاومی تازگیا اینجوری. شده درست نمیشه

  5
  149
  1. ريحانه نظريان

   عزیزم برای منم شیائومیه و تقریبا 1هفته اینجوری شده شما هرکاری کردی درست شد ب منم بگید ممنون?

   44
  2. سلام دقیقا منم همین مشکل و دارم پنج شش ماهم هست اینجوری شده هنوزم درست نشده لططفا اگه کسی میدونه بگه منم گوشیم شیائومی نوت 9 اس

   2
   45
 8. من یک هم چین اتفاق برام رخ میده ویدئو طولانی میدم بهش بعد خودش مثلا به چند قسمت تقسیم می کنه بعد فقط قسمت اول ویدئو می‌فرسته بقیه ش دور شون قرمز میشه می گه آپلود نمیشه همه این کار ها هم آنجا دادم.

  9
  166
 9. سلام. وقت شما بخیر. من وقتی یک کلیپ یک دقیقه ای میذارم برای استوری اینستاگرام ، فقط ۱۵ ثانیه اپل آپدیت میشه ، بقیه آپلود نمیشه. همش میگه دوباره امتحان کنید ولی فایده نداره.
  لطفا کمک کنید ک نیاز دارم. ممنونم از شما

  13
  148
  1. سلام دوستان برای حل شدن این مشگل اینستا را از گوگول پلی نصب نکنید فایلش رو دانلود کنید و نصب کنید

   4
   3
 10. لیلا جباری

  سلام خسته نباشید ظاهر بیشتریها این مشکل رو دارن که فیلماشون تو استوری آپلود نمیشه وهیچ راه حلی نیست چون هرچی گفتید من انجام دادم بازم نشد لطفاً رسیدگی شده حق

  2
  47
  1. منم چند روزی هست نمیتونم ویدیو استوری کنم اصلا کامل آپلود نمیشه و همون‌جوری میمونه تو صفحه
   گوشیمم آیفونه

 11. سلام منم استوری میزارم فقط قسمت اولش آپلود میشه قسمت دوم نمیشه گوشیم شیاعومی اگه کسی نمیدونه ممنون میشم راهنمای کنه
  **********.
  اینم شمارم

  5
  116
  1. سلام گوشی منم شیائومی هستش الان دوماه مشکل سیو نشدن استوری و لود نشدنش و دارم لطفاً اگه کسی می‌دونه کمک کنه اگه هم هیچ راهی نیست بگید لطفاً

   1
   32
  1. سلام منم همین مشکل داشتم همه راهارو رفتم نشد تا اینکه اینستامو نسخه قدیمش نصب کردم درست شد

   1
   17
  2. سلام خسته نباشین من قبلا خیلی راحت استوری میذاشتم ولی چند وقته فقط قطعه اول استوری میشه بقیش آپلود نمیشه همه کارها رو کردم ولی نتیجه ای نداشت لطفا راهنمایی کنید.

   6
   58
    1. amiramiri1374137476@gmail.com

     منم شیائومی نوت هشت همین مشکلو دارم با گوشی دیگه سامسونگ مشکلی نداره ولی با گوشی خودم مشگل داره؟؟

  3. سلام بچها . منم همین مشکل رو داشتم که فقط پارت اول استوریم آپلود میشد و بقیه نه ولی با نرم افزار convert video اول فرمتشو mov کردم و رزولیشنو روی 460 گذاشتم بعد video codec رو روی mpeg4 گذاشتم و مشکل آپلود نشدن باقی پارتها کاملا رفع شد

   1
   29
   1. امیر حسین نجف زاده

    سلام داداش شمارتو بده بی زحمت من هم سوالی داشتم در مورد همین آپلود شدن فیلم استوری اینستاگرام

 12. سلام . من ویدیو های چند اسلایدی که میخوام استوری کنم فقط اسلاید اولیش میره و بقیه اسلاید ها ارور میده ، تمام کار هایی هم ک گفتید کردم ولی باز اونجوریه چیکار کنم؟

  3
  82
  1. احتمالا گوشی شمام شیائومیه؟ منم بعد از آپدیت به اندروید 11 و mui12 این مشکل برخوردم کارمم آنلاینه با اینستاگرام واقعا بیچارم کرده هیچ راهیم براش پیدا نکردم

   1
   49
 13. عالی بود…مشکل آپلود استوری داشتم با پاک کردن کش حل شد
  یه دنیا ممنون خدا خیرتون بده❤️

  5
  4
 14. سلام من چند روزه نمیتونم ویدیو استوری کنم یا سیو کنم حتی گوشیمو ریست کردم ولی هیچ تاثیری نکرده من باید چیکار کنم ?؟

  3
  6
 15. سلام ببخشیدگوشی من Huaweiوقتی کلیپی میخوام استوری کنم خط های قرمزو سبزی میارع کلن خراب میشه چیکارکنم؟

  1
  1
 16. سلام، پست من بمدت ۵ روزه که آپلود نمیشه
  سرعت نتم بالاست، گوشیمو ری استارت کردم، کش اینستاگرام خالی کردم
  اپ رو فورس استاپ کردم، باز هم درست نشد
  راه حل چیه؟

  4
  8
  1. مجتبی مسکینی

   سلام با یه گوشی و نت دیگه تست کنید
   یا اگه آی جی تی وی هست از طریق دسکتاپ آپلود کنید

 17. سلام من همه کارهای بالارو انجام دادم ولی چند هفتس که ویدیو اپلود نمیشه توی استوری ..راهکار دیگه ای ندارین

  2
  21
 18. درود اوقات بکام
  ویدئو استوری کردم یکیش آپلود شد سه تاش موند رو هوا نه حذف میشه نه آپلود ، الان سه روز مونده ، کلی روش بلد بودم امتحان کردم ج نداد ، آفلاین شدم رفتم اینستا که اون علامت تعجب قرمز بده خذف کنم نشد اصلٱ علامت قرمز رو نداد کلٱ ، آفلاین یا آنلاین کلٱ رو اکانت دیگه سوئیچ نمیشه ، یه استوری جدید گذاشتم تا شاید کمک کنه ، جدیده آپلود شد اما اونیکی ها همچنان باقی هستند ، کسی هست بتونه راهکاری پیشنهاد بده؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم

  4
  47
 19. سلام روزتون بخیر
  من وقتی می‌خوام ویدئو در اینستا به صورت استوری بزارم اولین قسمتش آپلود میشه ولی از قسمت های دیگش هرکاری میکنم ارور میده که آپلود نشد از بابت اینترنتم خیالم راحته که مشکل نداره این مشکل از کجاست؟ممنون اگه راهنمایی کنید

  7
  64
  1. مجتبی مسکینی

   سلام وقت بخیر
   کش اینستاگرام رو از بخش تنظیمات پاک کنید احتمالا درست میشه
   یا یک بار با تغییر آی پی امتحان کنید

   10
   5
    1. مجتبی مسکینی

     سلام
     از اینستاگرام لایت استفاده کنید
     نسخه های قدیمی‌تر اینستاگرام رو نصب کنید
     فرمت ویدئو رو تغییر بدین
     در کل اگه مشکل از اکانت باشه که ت همه گوشی‌ها هست

    2. amiramiri1374137476@gmail.com

     داداش با سامسونگ امتحان کردم اوکی بود ولی با گوشی خودم شیائومی نمیشه فقط اولی اپلود میشه

    3. مجتبی مسکینی

     اگه روی گوشی دیگه مشکلی ندارین یعنی پیج موردی نداره
     نسخه های قدیمی اینستاگرام رو نصب کنید یا رام گوشی رو تغییر بدین
     یه سری از رام‌ها این مشکل رو دارن

  2. دقیقا منم همین مشکل رو دارم و با گوشی های دیگ میرم تو اکنتم مشکلی نداره و استوری اپلود میشه اما با گوشی خوئم نمیشه فقط 15 ثانیه اول میره 🙁

   19
 20. سلام. ببخشی تواینیستااستوری عکس میزارم آپلودمیشه ولی ویدیوروک میزارم اصلا آپلودش نمیکن مشکلش ازچیه؟؟؟

  25
 21. سلام من وقتی پست و استوری فیلم میزارم تصویر رنگش عوض میشه و سبز.
  طلفا راهنمایی کنین با تشکر

 22. واقعا بیخوده اولین استوری آپلود میشه بقیش نه ذخیره میشه نه آپلود باید چیکار کرد اصلا ربطی به سرعت نت و تاریخ نداره این موضوع…

  42
 23. مشکل از گوشیه بعضی گوشیا کیفیت فیلمو تو استوری خیلی میارند پایین درست شدنی هم نیست باید گوشیو عوض کنی مدل بالاتر بگیری

  6
  2
 24. سلام من گوشیمHuaweiهست وقتی که استوری میزارم ومیرم ببینمش استوریای عکسم درسته ولی استوریای فیلمم درحالی که فیلم داره پخش میشه، رنگش عوض شده و روش چند تا خش بزرگ میفته از همون اول که پیجم رو باز کردم این مشگل رو داشتم ، خیلی وقته . ممنون میشم راهنماییم کنید چیکار کنم ?

  1
  6
 25. اول کلیپ رو ببرین تو یه برنامه ای قسمت ادیت بعد ذخیرش کنین مثل برنامه photo grid… فقط از همین روش میشه استوری گذاشت روشهای دیگه امتحان کردم نشد

 26. سلام من نمیتونم استوری بالای ۱۵ سانیه بزارم حتی نمیتونم بیشتر از اون رو سیو کنم فقط با یک برنامه کات میکنم ۱۵ سانیه چند تا میشه بعدش میزارم

  1
  14
 27. سلام من وقتی میخوام یه فیلم رو استوری کنم که تایمش بیشتر از محدوده استوری هست اون رو قسمت قسمت نمیکنه یعنی کلا فقط ۱۵ ثانیه اول فیلم رو میاره بقیه قسمت ها رو اصلا نمیاره

  19
  1. aaamiramiri1374@gmail.com

   منم همین مشکلو دارم گوشیم شیائومی هستش نوت هشت یه ماهه اینجوریه اپدیت کردم نتمم اوکی ولی هیچ تغیری نکرد ممنون میشم اگه کاری کردی درست شد ب منم خبر بدی

 28. سلام لطفا راهنماییم کنین . فیلم که میزارم استوری فقط قطعه اول فیلم که ۱۵ ثانیه س آپلود میشه اصلا بقیه قطعه ها رو هم قسمت پایین استوری نمایش نمیده در واقع فیلم ها رو به قطعه ها تبدیل نمی کنه فقط قطعه اول رو میزاره

  14
 29. سلام ببخشید اینستا من تو استوری هرچی میزارم ۱۳ ثامیه اولشو میزاره دیوانم کرده چطوری میشه اینو ردیفش کرد ترو خدا بگین دیگه به اخر رسیدم ?‍♂️?‍♂️?

  3
  9
 30. سلام،یک هفته ست که استوری من در حال posting یه عکسه و عکس نه تنها اپلود نمیشه بلکه من نمیتونمبه اکانت دیگه سوییچ کنم و نمی تونم چیزی پست کنم یا پاک کنم،حتی lig out هم نمیشه ،فقط روی استوری زده pisting گزینه دیلیت هم نداره!

  2
  9
  1. نت رو خاموش کن بعد همه ی برنامه های باز صفحه ت رو ببند. بعد که اینستا تو باز میکنی، کنار استوریت یه علامت تعجب میاد و دورش هم قرمز رنگ میشه. وقتی بازش کنی اون پایین سمت راست که سه نقطه داره، گزینه ی delete میاد و میتونی حذفش کنی. البته من چندین بار پشت سر هم این کارو کردم تا پاک شد.
   اگه نشد، بازم وقتی نت خاموش هست میتونی رو یه اکانت دیگه ت سوئیچ کنی.
   اون قضیه ی دیلیت رو چندبار تکرار کن تا بالاخره حذف شه

 31. میرم تو گالری همه عکس و فیلمها سیاهن ، اصن انتخاب نمی شن که استوریشون کنم . چیکار باید کنم ؟

  1. منم این مشکل داشتم حافظه داخلی گوشی پر شدنی اینجور میشه به قسمت مدیرت فایل برین و تو بخش آندروید قسمت اینستاگرام و قسمت تلگرام رو باز کنید و پاک یا دیلیت کنید که کمی حافظه خالی بشه چرخیدن تو اینستاگرام ذخیره میشه تو اون بخش خالی کنید مشکل حل میشه

 32. لطفا یکی کمکم کنه هیچی از گالری نمیتونم بزارم استوری وقتی یه فایل رو انتخاب میکنم اینستا بسته میشه چیکار کنم درست شه؟؟؟؟

 33. سلام ،من فیلم‌که میخوام بزارم استوری خودش چند تیکه نمیشه و فقط چند ثانیش نمایش داده میشه،لطفا راهنمایی کنید…

  11
 34. لطفا راهنماییم کنید فیلم میزارم استوری رنگی رنگی میشه افته کیفیت داره تصویر تیره هم میشه

  1. سلام نمیدونم چرا هر ویدیو ای چه یک دقیقه ای و چه بیست ثانیه ای ک میزارم فقط اولین صفحه رو آپ میکنه از دومین صفحه ب بعد خطا میزنه،همه راه کاراتونم انجام دادم و چک کردم ولی بازم همونه.

   1. مجتبی مسکینی

    سلام این مشکل اکثر مواقع روی گوشی‌های شیائومی پیش میاد و ظاهرا یه باگه
    روی یه گوشی دیگه تست کنید مشکلی نیست

 35. سلام استوری اینستاگرام دیگران برای من با فونت بزرگ نمایش داده میشه و متن از کادر عکس خارج نمایش داده میشه چکار کنم

 36. سلام من نمیتونم فیلم بیشتر از یک دقیقه بزارم .ولی الان یه اکانت جدید ساختم شد مشکل چیه ؟ کسی میتونه راهنماییم کنه شاید دستم به چیزی خورده نمیدونم لطفا پاسخ بدین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
کسری پارس