به‌روزرسانی اخیر نسخه اسکایپ اندروید، حالت شب را به این اپلیکیشن اضافه می‌کند

همین چند روز پیش بود که توسعه‌دهندگان اپلیکیشن اسکایپ، قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای را برای کاربران نسخه اندروید و iOS این نرم‌افزار به ارمغان آوردند. اما به‌تازگی اسکایپ اندروید آپدیت جدید دیگری را دریافت کرده که با نصب آن، امکان تغییر تم به این برنامه اضافه می‌شود و همانند تلگرام می‌توانید تم‌های مختلفی را روی این پیام‌رسان اعمال کرده و گزینه‌های مختلفی در این بخش پیش روی شما است.

اولین نکته مهم در این به‌روزرسانی را می‌توان اضافه شدن گزینه انتخاب بین تم روشن و تاریک دانست که اندکی با تم‌هایی که در بخش مربوطه اعمال می‌شوند، تفاوت دارد. چراکه استفاده از تم‌های مختلف، تنها صفحه چت کاربران را تغییر می‌دهد ولی با انتخاب تم روشن یا تاریک، تمام رابط کاربری اسکایپ متناسب با گزینه موردنظر تغییر ظاهر می‌دهد.

به‌روزرسانی اخیر اسکایپ اندروید، حالت شب را به این اپلیکیشن اضافه می‌کند

همان‌طور که از اسم آن نیز پیداست، تم تیره این اپلیکیشن سعی در استفاده از رنگ‌های تیره در بخش‌های مختلف داشته و با پس‌زمینه مشکی، بسیاری از بخش‌های برنامه را تاریک و برای استفاده در محیط‌های کم‌نور آماده می‌کند. همچنین این تم کاربرد بسیار مناسبی برای شب دارد و عملکرد آن، دقیقا مشابه عملکرد حالت شب در دیگر پیام‌رسان‌های رقیب است. تم روشن این نرم‌افزار نیز در واقع همان رابط کاربری روشن و همیشگی اسکایپ را که با پس‌زمینه سفید و رنگ‌های روشن، از زمان عرضه تا به امروز در این برنامه دیده شده بود، در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

آپدیت اخیر، امکان جالب و جدید دیگری را با نام نشان‌دهنده فعالیت، به این پیام‌رسان افزوده است. در واقع این قابلیت به کاربر اجازه می‌دهد که فعالیت‌های اخیر مخاطبین خود را در صورت آنلاین بودن آن‌ها، با لمس گزینه سبز رنگ موجود در صفحه چت نرم‌افزار مشاهده کند. علاوه‌بر این، ویژگی دسته‌بندی چت‌های اخیر، خوانده نشده و… نیز به این نسخه از پیام‌رسان اسکایپ اضافه شده است. شما می‌توانید جدیدترین نسخه این برنامه را از طریق این لینک دانلود کنید.

پیام بگذارید