مایکروسافت، دستیار صوتی کورتانا را به اسکایپ اضافه کرد

مایکروسافت به‌تدریج دستیار صوتی خود یعنی کورتانا را در دسترس سرویس‌های بیشتری قرار می‌دهد. این کمپانی اعلام کرده که کورتانا از هم‌اکنون به اسکایپ آمده است.
این دستیار صوتی در اسکایپ به کاربران برای جستجو و پیدا کردن راحت اطلاعاتی که به‌دنبال آن هستند، بدون این‌که نیازی به خارج شدن از حالت مکالمه داشته باشند، کمک می‌کند. مایکروسافت می‌گوید کورتانا را به اسکایپ آورده تا به کاربران در مکالمات روزانه کمک نماید.
از آن‌جایی‌‌که کورتانا دستیاری هوشمند است، می‌تواند بر‌اساس چت‌هایی که داشته‌اید به شما اطلاعات مفیدی مانند بررسی فیلم‌ها و پیشنهاد رستوران را ارائه دهد. هم‌چنین می‌تواند پاسخ‌های هوشمندانه‌ای را پیشنهاد نماید تا کاربران بتوانند بدون نیاز به تایپ، سریعا پیام‌های خود را ارسال کنند.

کورتانا

دستیار هوشمند مایکروسافت قادر است هنگامی‌که شما در حین گفتگو، برنامه‌ریزی روزانه خود را انجام می‌دهید با تشخیص موقعیت، به‌صورت خودکار یک یادآوری را در دستگاه‌هایی که از آن‌ها استفاده می‌کنید و کورتانا در آن‌ها فعال است، ایجاد نماید.
دستیار صوتی مذکور به‌عنوان یک شخص در اسکایپ وجود دارد که می‌توان به‌ تنهایی با آن مکالمه کرد و پاسخ درخواست‌هایی هم‌چون بررسی وضعیت پرواز، وضع سهام، پیشنهاد رستوران و موارد دیگر را دریافت نمود.
این دستیار هوشمند در اسکایپ به‌ تدریج گسترده می‌شود ولی هم‌اکنون تنها برای کاربران اندروید و iOS که در ایالات متحده آمریکا ساکن هستند، در دسترس قرار دارد. این دستیار به‌ مرور به سایر کشور‌ها خواهد آمد تا سراسر جهان را در بر گیرد.

  
5 دیدگاه
 1. Maahdi2000 می گوید

  حرف نداره

  1. Arta20 می گوید

   مگه باهاش کار کردی؟؟

 2. اشکان موسوی می گوید

  هیچی به بیکسبی نمیرسه تو دستیار صوتی ها

 3. مریم می گوید

  به سیری اپل نمیرسه

 4. Asoo می گوید

  تو ایران که کارایی نداره

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم