تایید شد: قابلیت بازگشایی گوشی توسط چهره به وان‌پلاس 5 اضافه می‌شود

وان‌پلاس 5T با یک ویژگی متفاوت نسبت به وان‌پلاس 5 معرفی شد. این گوشی هوشمند جدید از قابلیت بازگشایی توسط چهره می‌برد. باتوجه به این مسئله که هر دو دستگاه یاد شده از سخت‌افزاری مشابه بهره می‌برند، اضافه شدن قابلیت بازگشایی گوشی توسط چهره به وان‌پلاس 5 موضوع عجیبی تلقی نمی‌شود. در ماه گذشته گزارشی منتشر شده مبنی‌ بر این‌که این قابلیت در به‌روزرسانی اندروید اوریو به وان‌پلاس 5 اضافه می‌شود. حال کارل پی، مدیرعامل وان‌پلاس، این موضوع را تایید کرده است.

قابلیت بازگشایی گوشی توسط چهره که توسط وان‌پلاس 5T معرفی شد از فناوری‌های پیچیده و پیشرفته‌ای همانند آی‌فون X بهره نمی‌برد. در اصل وان‌پلاس از دوربین سلفی برای این ویژگی استفاده می‌کند. چنین موضوعی باعث می‌شود که وان‌پلاس 5 نیز بدون نیاز به اجزای جدیدی، قادر به انجام چنین کاری باشد.

این شرکت چینی انتشار نسخه جدید اندروید یعنی اوریو را برای وان‌پلاس 5 شروع کرده، ولی در لیست تغییرات مربوط به این نسخه، خبری از قابلیت بازگشایی گوشی توسط چهره نیست. باتوجه به تایید مدیرعامل این شرکت، در آینده نزدیک باید شاهد افزوده شدن ویژگی موردنظر به این دستگاه باشیم.

4 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  وقتی اسکنر عینببه چشم به اون خوبی کار میکنه چرا نمیزارنش همه شرکت ها

 2. Ahmadreza020 می گوید

  من وان پلاس ۵دارم. واقعا گوشی خوبیه هیچ چیز از پرچم دارا کم نداره. فقط صفحه بود که الان بهتر شده.

 3. Saba.love می گوید

  خب این جزو قابلیت های امنیتی گوشیه باید حتما بزاره دیگه

 4. AliMansori می گوید

  واقعا گوشی کاملو خوبیه ای کاش توی ایران بیشتر ساپورت میشد

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم