سرانجام آپدیت پاییزی ویندوز ۱۰ برای تمامی کاربران در دسترس قرار گرفت

4 1

بعد از گذشت سه ماه از انتشار اولین نسخه از آپدیت Fall Creators ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت، سرانجام نسخه نهایی آن با تاکید و توجه زیاد بر تجربه واقعیت ترکیبی(Mixed Reality)، در دسترس تمام کاربران قرار گرفت.

1494481875_windows-10-fall-creators-update-00_story-450x253 سرانجام آپدیت پاییزی ویندوز 10 برای تمامی کاربران در دسترس قرار گرفت

انتشار نسخه جدید این آپدیت طی پیامی توسط مایکروسافت تایید شد تا دستگاه‌هایی که به نظر نامزد مناسب‌تری برای آپگرید هستند در اولویت قرار بگیرند. این داده‌ها توسط خود مایکروسافت و شرکت‌های همکار از بازخورد و آزمایش موج اولیه انتشار آپدیت پاییزی بدست آمده و شرکت مایکروسافت با بهینه سازی آن سعی در ارائه یک تجربه بهتر به تمامی کاربران را داشته است. اکنون مایکروسافت این اعتماد به نفس را پیدا کرده که این نسخه را در دسترس تمامی کاربران قرار دهد.

مایکروسافت توانسته نرخ استفاده از آپدیت پاییزی خود را در بین کاربران به خوبی افزایش دهد و اکنون بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه در سراسر دنیا از این به‌روز‌رسانی استفاده می‌کنند. همچنین مایکروسافت اعلام کرده که این آپدیت، در بین تمام نسخه‌های ویندوز ۱۰ که تاکنون منتشر شده از بالاترین میزان رضایت کاربران برخوردار بوده است.

با این وصف به نظر می‌رسد که مایکروسافت، فراز و نشیب‌های چند سال اخیر را پشت سر گذاشته تا همراه با ویندوز ۱۰ به موفقیت سلامی دوباره بگوید. البته طی یادداشت مایکروسافت در مورد گزارشات اخیر مبنی بر آسیب پذیری‌های CPU در برخی از موارد، از کاربران مصرانه درخواست دارد تا ویندوز خود را به آخرین پچ‌های منتشر شده به‌روز‌رسانی نمایند.

windows-10-fall-creators-update-install-check_-450x265 سرانجام آپدیت پاییزی ویندوز 10 برای تمامی کاربران در دسترس قرار گرفت

با دسترسی کامل تمام کاربران به نسخه جدید، باید شما بتوانید در تب About، قسمت سیستم در صفحه تنظیمات ویندوز خود شماره نسخه ۱۷۰۹ را ببینید. افرادی که هنوز قادر به مشاهده آن نیستند می‌توانند با مراجعه به صفحه دانلود ویندوز ۱۰ در سایت مایکروسافت با کلیک بر روی دکمه Update now به طور دستی اقدام به آپدیت ویندوز خود نمایند.

4 دیدگاه
 1. AliMansori می گوید

  بعد از ویندوز ۷ بهترین نسخه از سیستم عامل هاست حرف نداره

  1. نگین می گوید

   بهترین سیستم عامل مک اپل حرف نداره ..یک بارم باهاش کار کنی دیگه سمت ویندوز نمیری
   جوون میده برای کاری سنگین مثل فتوشاپ

 2. Arash_rahmati می گوید

  این اپدیت هاش خیلی رو عصابه با این نت ضعیف با اپدیت هم کنیم

 3. Hasan HK می گوید

  دقیقا ویندوز ۷ که عالی بود بعدش ویندوز ۱۰ خوبه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم