آیا سامسونگ قصد دارد شبکه اجتماعی جدید و اختصاصی Uhssup را در کنار گلکسی S9 معرفی کند؟

ماه گذشته بود اولین بار تیتر این مطلب را شنیدیم. در آن زمان سامسونگ یک نام تجاری Uhssup را برای شبکه‌ای اجتماعی مبتنی بر مکان به ثبت رسانده بود.

پس از انجام این کار تا به این لحظه اطلاعات زیادی درباره این موضوع گزارش نشده اما اگر گزارشات جدید را بپذیریم، احتمالا سامسونگ روز یک‌شنبه در کنار رونمایی از برادران گلکسی S9 این شبکه اجتماعی را نیز معرفی خواهد کرد. گزارش جدیدی از کره‌جنوبی منتشر شده که ادعا می‌کند Uhssup یک شبکه اجتماعی مبتنی بر مکان است که توسط سامسونگ توسعه داده شده است.

فلش کردن گوشی‌های سامسونگ

این شبکه اجتماعی امکانی برای کاربران فراهم آورده که به موجب آن بتوانند موقعیت مکانی لحظه‌ای خود را به اشتراک گذاشته و هم‌چنین در مورد مکان‌های دیگر کاربران نظر دهند. اساسا این شبیه چیزی است که هم‌اکنون کاربران در فیس‌بوک می‌توانند مکانی را که در آن حضور دارند با یک برچسب (تگ) مشخص کنند.

اما سوال اینجاست که آیا این شبکه اجتماعی به اندازه کافی جذاب و اغواکننده خواهد بود که بتواند نظر کاربران را جلب نماید تا از آن در کنار دیگر شبکه‌های اجتماعی پرکاربردشان استفاده ‌کنند؟

گزارشات منتشر شده جزئیات زیادی را درخصوص قابلیت‌ها و ویژگی‌های این سرویس ارائه ندادند، بنابراین باید تا روز 6 اسفند صبر کنیم تا ببینیم آیا واقعا سامسونگ در کنار رونمایی از گلکسی ‌S9‌، نرم‌افزار Uhssup را نیز به عنوان یک سرویس اجتماعی جدید معرفی خواهد کرد یا این‌که با عدم انجام این کار خط قرمزی روی تمام این اخبار خواهد کشید.

خود سامسونگ تاکنون درباره معرفی یک شبکه اجتماعی جدید رسانه‌ای صحبتی نکرده و ما نیز نمی‌توانیم این انتظار را داشته باشیم که رونمایی از گلکسی S9 رویدادی فرعی بوده و معرفی این شبکه اجتماعی رخداد اصلی سامسونگ در کنگره جهانی موبایل لقب بگیرد.

نمایش نظرات (3)