قابلیت جدید پاسخ‌گویی در دایرکت اینستاگرام برای رقابت با اسنپ‌چت

اینستاگرام قصد دارد تا چند ویژگی جدید را برای دایرکت معرفی کند. هدف از این کار، افزایش کارایی این اپلیکیشن به منظور رقابتی‌تر شدن در بازار پیام‌های فوری است. اگر شما تا به حال از دایرکت اینستاگرام استفاده کرده باشید پس با چگونگی پاسخ‌دهی به پیام‌ها آشنایی دارید. در غیر این صورت همین جا یک مرور سریع خواهیم داشت.

با دایرکت اینستاگرام شما به طور موقت قادرید به تمامی پیام‌های دریافتی پاسخ دهید قبل از آنکه به طور کامل ناپدید شوند. در حالی که در اسنپ‌‌چت کاربران آزادند تا با استفاده از عکس و فایل ویدیویی اقدام به پاسخ‌گویی کنند البته نمی‌توانند این گزینه را غیرفعال نمایند.

خب برگردیم به اصل خبر، ظاهرا در به‌روز‌رسانی جدید بخش دایرکت اینستاگرام، این امکان فراهم شده است که بتوان عکس و فایل ویدیوی را ارسال نمود و تصمیم گرفت که آیا فرد دریافت کننده قادر باشد آن را تنها یک‌بار تماشا کند یا قادر به پاسخ‌گویی باشد تا زمانی که ناپدید شود و یا تنها یک تصویر بند انگشتی از آن در بخش ورود پیام‌های چت به طور دایم باقی بماند.

طبق توضیح رسمی اینستاگرام، این تغییرات به منظور افزایش دسترسی کاربران برای کنترل بر گزینه‌های قابل اشتراک گذاری با دوستان از طریق دایرکت اعمال شده است. این قابلیت جدید در بخش چت اینستاگرام به طور محدود از ماه گذشته در دسترس گذاشته شده بود و اکنون در اختیار همه کاربران قرار گرفته است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
  1. مهدی حاجیان می گوید

    اینستاگرام روز به روز داره بهتر میشه

  2. نگین می گوید

    من اپدیت کردم ولی هنوز نیومده برام این گزینه

  3. Arash_rahmati می گوید

    خوبه فقط کاش دائمی بشه و بتونیم استفاده کنیم

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.