سونی لیست مدل‌ها و برنامه زمانبندی به‌روزرسانی اندروید 9 Pie را منتشر کرد

شرکت بزرگ سونی نیز به عنوان یکی از تولیدکنندگان گوشی‌های موبایل سرانجام اطلاعات مرتبط با برنامه به‌روزرسانی هندست‌های هوشمند خود به سیستم عامل اندروید 9 Pie را منتشر کرد. طبق اطلاعاتی که هفته قبل اعلام شده بود و ادعا می‌شد که کاملا رسمی هستند، این شرکت ژاپنی قصد دارد حداقل شش مدل از گوشی‌های هوشمند اکسپریا را به اندروید 9 Pie ارتقا دهد.

سونی

ولی امروز شرکت سونی به مشتریان وفادارش وعده داد که به‌زودی انتظارشان به پایان خواهد رسید و برنامه به‌روزرسانی اولین هندست‌ها به سیستم عامل اندروید 9 Pie آغاز خواهد شد و گوشی‌هایشان واقعا آن را دریافت خواهند کرد. بنابراین طبق زمانبندی انجام شده در مرحله اول این به‌روزرسانی، گوشی‌های هوشمندی که در ادامه لیست شده‌اند از ماه نوامبر اندروید اصلی 9 Pie را دریافت می‌کنند. این مدل‌ها عبارتند از : اکسپریا XZ2 ، اکسپریا XZ2 پریمیوم، اکسپریا XZ2 کامپکت، اکسپریا  XZ پرمیوم، اکسپریا XZ1، اکسپریا XZ1 کامپکت.

مرحله دوم به‌روزرسانی گوشی‌های هوشمند سونی نیز از اوایل سال 2019 میلادی آغاز خواهد شد و شامل مدل‌های: اکسپریا XA2، اکسپریا XA2 اولترا و اکسپریا XA2 پلاس است. در ضمن گفته شده است این تمام مدل‌هایی خواهد بود که در ماه‌های آینده اندروید 9 Pie را دریافت خواهند نمود و دیگر مدل‌های سونی حداقل فعلا در این برنامه جایی نخواهند داشت.

سونی همچنین در یک حرکت جالب، اقدام به انتشار یک اینفوگراف مفید و جذاب برای کاربران کرده است تا آنها بتوانند به طور دقیق با نحوه کارکرد و سفر به دنیای اندروید جدید در گوشی‌های هوشمند اکسپریا آشنا شوند. شما می‌توانید برای مشاهده این اینفوگراف که حاوی اطلاعات بسیار خوبی است بر روی این لینک کلیک نمایید.

منبع phonearena
1 دیدگاه
  1. منصوری می گوید

    سونی z5 اپدیت نخواهد شد

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم