afrak

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام

این روز ها محبوبیت روز افزون اینستاگرام بر هیچ کاربر اینترنتی پوشیده نیست و استفاده از این این شبکه اجتماعی روز به روز در حال افزایش میباشد کشور ما هم از این قاعده مستثنا نبوده و ۲۲ میلیون کاربر در اینستاگرام را به خود اختصاص داده، دلیل محبوبیت اینستاگرام را میتوان در بالا بودن پتانسیل آن برای بیشتر دیده شدن خواسته های شما به صورت عکس یا فیلم دانست چه آن کاربر اینستاگرام که عکس های شخصی خود را در اکانت خود منتشر میکند و چه آن کاربری که در حال گسترش شغل و فروش محصولات خود از طریق این برنامه میباشد از این رو از دست دادن چنین فرصت و بستری میتواند یک اشتباه بزرگ باشد.

از بدو تولد اینستاگرام یکی از چالش های کاربران اینستاگرام در این برنامه افزایش فالوور اکانت شان بود که چگونه بتوانند در زمان کمتر فالوور ها یا همان تعقیب کنندگان خودشان را بیشتر از اکانت های دوستان و آشنایان خود و دیگر اکانت های موجود در اینستاگرام بکنند در این حوزه نیز نرم افزار ها و ایده های زیادی بوجود آمد که میتوانستید با استفاده از این امکانات فالوور های خود را افزایش دهید اما بعد ها ایراد های زیادی در این نوع برنامه ها دیده شد مهم ترین این مشکلات واقعی نبودن فالوور هایی بود که از طریق این برنامه ها جذب اکانت شما میشدند یا به قولی فعالیتی نداشتند و فیک بودند شما نیز زمانی این موضوع را احساس میکردید که فالوور های تان از طریق این برنامه ها افزایش پیدا میکرد اما در لایک شدن پست هایتان هیچ تغییری حاصل نمیشد که هیچ روز به روز نیز تعداد لایک های پست هایتان کاهش پیدا میکرد.

ربات اینستاگرام چیست؟

بعد از توضیح مختصری در مورد اینستاگرام و برنامه های افزایش فالوور حال وقت به توضیح در مورد ربات اینستاگرام میرسد ربات اینستاگرام فعالیت اکانت اینستاگرام شما را بالا میبرد که در پی آن باعث افزایش بازدید اکانت و پست

های شما میشود در نظر بگیرید یک کارمند گرفته اید که ۲۴ ساعته فعالیت هایی را که شما برایش تعیین میکنید را انجام میدهد که این امر باعث بالا رفتن فعالیت اکانت شما شده و نه تنها فالوور های صد در صد واقعی هدفمند جذب اکانت شما خواهند شد بلکه در پی استفاده از ربات اینستاگرام لایک، ویو و از همه مهم تز بازدید پست هایتان چندین برابر خواهد شد. تفاوت اصلی ربات اینستاگرام با برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام در این است که این برنامه ها فالوور ها را به صورت مستقیم وارد اکانت شما میکنند اما ربات اینستاگرام به صورت غیر مستقیم باعث افزایش فالوور اکانت شما میشود به این صورت که اکانت های هدف شما را ترغیب میکند که با میل خودشان اکانت شما را فالوو کنند که در پی آن فالوور ها و لایک اکانت شما افزایش پیدا خواهد کرد.

حال شاید این سوال برایتان پیش آمده که ربات اینستاگرام چه فعالیت هایی انجام میدهد که باعث افزایش فالوور واقعی اکانت شما میشود، یک ربات اینستاگرام تمامی فعالیت های اساسی اینستاگرام از جمله لایک، کامنت، فالو، آنفالو و ارسال دایرکت را به صورت زمانبندی شده و هدفمند انجام میدهد منظور از هدفمند بودن فالوور های جذب شده این میباشد که شما میخواهید فالوور هایی که از طریق ربات اینستاگرام جذب اکانت شما میشوند مختص یک شهر خاصی باشند مثلا از شهر تهران باشند و یا میخواهید مرتبط با یک شغل خاص و حرفه خاصی افراد را جذب کنید حتی میتوانید تفکیک جنسیتی اعمال کنید و هدفمند سازی های دیگر که با استفاده از ربات الینستاگرام میتوانید از این امکانات بهره مند شوید.

ربات اینستاگرام اینبو نیز یکی از ربات های اینستاگرامی میباشد که در حوزه بالا بردن فالوور واقعی و جذب بازدید هدفمند در حال فعالیت میباشد تیم برنامه نویسی اینبو بیش از سه سال تجربه کاری در این حوزه  را داراست و با ارائه آپدیت های ماهانه فعال ترین ربات اینستاگرام را به خود اختاصاص داده اینبو به جز امکان ایجاد فعالیت هایی چون لایک، فالو، آنفالو، ارسال دایرکت و ارسال کامنت از ویژگی هایی چون ارسال پست زمانبندی شده،  تشخیص فالوور های فیک و از بین بردن آن ها ( در صورت فعال کردن خود کاربر)، هدفمند سازی کاربران جذب شده و فیلتر های مختلف برای جذب هر چه بیشتر فالوور واقعی و بالا ببردن بهره وری ربات نام برد. از دیگر امکانات ربات اینستاگرام اینبو میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

بدون نیاز به اینترنت

ربات خود را تنظیم کنید و بعد از ساختن و استارت زدن ربات بر روی صفحه تان با خیال راحت مرورگر را بسته و به کارهای روزمره خودتان برسید، ربات اینستاگرام شما ۲۴ ساعته پیچ شما را مدیریت خواهد کرد، و نیز میتوانید به راحتی با مراجعه دوباره به پنل ربات اینستاگرام اقدام به ویرایش تنظیمات رباتتان بپردازید، و با بهینه سازی هر چه بیشتر ربات بازده ربات اینستاگرام خود را افزایش دهید.

کاملا هوشمندانه و اتوماتیک

برای افزایش فالوور واقعی و بالا بردن بازدید صفحه و پست های تان کارهای پیچ های خود را اتوماتیک کنید ، ربات اینستاگرام را تنظیم کنید ، دکمه استارت را بزنید حال ربات برای شما فالوو و آنفالوو ،لایک،کامنت و دایرکت ارسال میکند ، با این کار هر روز کاربران و فالوور های زیادی به صفحه شما جذب خواهند شد.
بطوری که بازدید روزانه ۵ هزار نفر برای شما به ارمغان میاورد.

با کمترین هزینه

هزینه خرید ربات اینستاگرام نسبت به خرید فالوور فیک و تبلیغات بسیار ناچیز هستش ٬ بطوری که در اشتراک یکساله اینبو ماهانه فقط ۱۰ هزار تومان هزینه شما خواهد بود ٬ و این مقدار در مقابل بازده فوق العاده ربات بسیار ناچیز خواهد بود.

محیطی کاملا ساده

محیطی کاملا ساده با آموزش کامل نحوه استفاده از ربات اینستاگرام به راحتی و بدون هیچ مشکلی قادر خواهید بود تا تنظیمات ربات را تغییر دهید.

جذب هدفمند و واقعی فالوور

ویژگی اصلی ربات اینستاگرام فعالیت کردن بر اساس (موقعیت مکانی، هشتگ و لایک کننده های هشتگ، بر اساس لایک کننده های پیج هدف،بر اساس فالوور های پیج هدف، بر اساس فالوینگهای پیج هدف) که میتوان بر اساس هدفمندی های پیج به راحتی برنامه ریزی کرد ربات اینستاگرام را با تنظیم صحیح و بهینه بر اساس مخاطبان هدف پیج شما تضمین ما برای شما دریافت ۳۵ هزار فالوور واقعی به همراه ۵ هزار لایک برای هر پست، در کمتر از شش ماه است.

ساخت ربات اینستاگرام

آموزش ساخت ربات اینستاگرام، برای داشتن یک ربات اینستاگرام که فعالیت های مد نظر شما را به صورت منظم و تنظیم شده توسط شما انجام دهد کافی ایست اسکریپت یک ربات را در سرور خاصی پیاده سازی کنید. اگر شما هم علاقمند شده باشید که به صورت دائمی و مستقل صاحب چنین رباتی باشید تا هم از آن به صورت مستقل استفاده و یا از آن برای خود درآمدزایی کنید کافی ایست ساخت ربات اینستاگرام را کلیک کنید تا نحوه به دست گیری آن را پیگیر باشید.

خرید پیج اینستاگرام

اگر قصد خرید پیج اینستاگرام را دارید که فالوور های آن کاملا ایرانی و هزینه تمام شده آن برایتان به صرفه تمام شود میتوانید

خرید پیج اینستاگرام را کیلک کنید تا لیست قیمت پیج های اینستاگرام را ارزیابی کنید و یکی از پیج های کاملا صد در صد واقعی و فروشگاهی را انتخاب کنید.

جمع بندی

ربات اینستاگرام اینبو اتوماسیون ابزاری بسیار مناسب برای تمامی کسب و کار هایه موجود در اینستاگرام میباشد. اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران میباشد و بستری فوق العاده برای بیزینس های کوچک و بزرگ برای فروش هر چه بیشتر محصولات خود اینبو با ارائه مجموعه ابزار های تاثیر گذار در افزایش فالوور واقعی و فروش هرچه بیشتر فعالیت میکند.

امید است خدمات و ابزار های اینبو به عنوان اولین ربات ایرانی اینستاگرام در خور و شایسته هموطنان باشد.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و آی‌تی‌رسان در تهیه آن نقشی نداشته است
پیام بگذارید
تسکو