تجربه شارژ فوق سریع 40 واتی هواوی میت 20 پرو!

چندی پیش شرکت هواوی در مراسمی که در لندن برگزار شد، از جدیدترین پرچم‌داران خود یعنی سری mate 20 به طور رسمی رونمایی کرد. در این مراسم تکنولوژی‌هایی برای اولین بار در بازار گوشی های هوشمند در گوشی‌های سری Huawei mate 20 معرفی شد که از جمله آن‌ها می‌توان به سیستم شارژ فوق سریع این گوشی‌ها اشاره کرد.

هواوی میت 20 به یک شارژر فوق سریع 40 واتی و باتری پرظرفیت 4200 میلی آمپر ساعتی مجهز شده است.

قابلیت شارژ فوق سریع 40 واتی این گوشی توانسته‌ است در بین طرفداران دنیای گوشی‌های هوشمند توجه زیادی به خود جلب کند، چرا که تاکنون چنین سیستم شارژی در هیچ گوشی پرچم‌دار دیگری در این حد و اندازه دیده نشده‌ است.

در راستای اثبات قدرت حقیقی این سیستم شارژ 40 واتی نیز آزمایشات متنوعی انجام شده‌ است که بر اساس نتایج به دست آمده،  Huawei mate 20 در حالت خالی بودن کامل باتری تنها با گذشت زمان 68 دقیقه‌ای به شارژ 100 درصدی می‌رسد. 15 دقیقه پس از آغاز شارژ، باتری به 36 درصد و 50 دقیقه پس از آغاز شارژ، این عدد به 95 درصد می‌رسد و پس از این مرحله، باقی مانده شارژ گوشی به آرامی صورت می‌پذیرد.

در این آزمایش، در مقابل سامسونگ گلکسی نوت 9 با قابلیت شارژ سریع 18 واتی و باتری 4000 میلی آمپری 109 دقیقه زمان نیاز دارد تا به صورت کامل شارژ شود که حدود 40 دقیقه طولانی‌تر از زمان شارژ کامل گوشی هواوی است؛ به عبارت دیگر شارژ 40 واتی هواوی این قابلیت را دارد که در هر دقیقه 1.5 درصد شارژ کند.

به منظور حفظ امنیت کاربر در حین شارژ گوشی، هواوی اذعان داشته که دارای اولین گواهی امنیت سیستم شارژ سریع گوشی از شرکت آلمانی TÜV Rheinland است، به همین دلیل نیازی به نگرانی کاربران در حین شارژ شدن گوشی میت 20 پرو نیست.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم