گوشی Z5s لنوو دارای صفحه نمایش روزنه‌ای خواهد بود!

از زمانی که شرکت سامسونگ مجموعه‌ای از صفحه‌نمایش‌های خود را با طراحی روزنه‌ای برای دوربین سلفی معرفی نمود، شرکت‌های بسیاری جزییاتی از گوشی‌های هوشمند خودشان را که قرار است با ویژگی مشابهی تولید نمایند، در اختیار رسانه‌ها قرار داده‌اند.

صفحه نمایش روزنه‌ای

در این بین شرکت OPPO یکی از این مواردی بود که اقدام به انتشار طرح خود نموده است. اکنون نیز ما می‌توانیم نگاه دقیق‌تری به هندست Z5s لنوو بیاندازیم. قرار است این گوشی هوشمند برای اولین بار در ماه دسامبر عرضه شود و مجهز به نمایشگری است که در بخش مرکزی قسمت بالای آن یک روزنه‌ دایره شکل کوچک قرار گرفته است.

تاکید بر تصویر روزنه موجود در نمایشگر هندست در پوستر تبلیغاتی آن نیز به شدت خودنمایی می‌کند و نمای کلی از این ایده جالب را در معرض دید کاربران قرار داده است. به علاوه شما می‌توانید تصاویر دیگری را که از این گوشی منتشر شده است در زیر مشاهده کنید. همچنین خواندن این اخبار از این لینک، این لینک و این لینک نیز می‌تواند تکمیل کننده اطلاعات در رابطه با این نمایشگر‌های جدید باشد. با اینکه این طراحی بسیار جذاب و شکیل به نظر می‌رسد اما احتمالا سبب ایجاد شکاف جدیدی در دنیای گوشی‌های اندرویدی خواهد شد. دسته‌ای از کاربران عاشق‌اش خواهند شد و دسته دیگری به شدت از آن متنفر می‌شوند!

صفحه نمایش روزنه‌ای

با این حال خوشبختانه نیازی نبود ما تا ماه دسامبر منتظر بمانیم تا به صورت رسمی این هندست معرفی گردد و تصاویر آن در حال حاضر در دسترس قرار دارد ولی نکته حائز اهمیت که ناچارا باید تا زمان رونمایی، برای فهم آن لحظه شماری نماییم، نحوه کارکرد رابط کاربری اندروید با روزنه حفر شده در نمایشگر آن است.

منبع neowin
ممکن است شما دوست داشته باشید
نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان