نسخه مک‌لارن وان‌پلاس 6T با شارژر پنجاه واتی عرضه خواهد شد

تیزر منتشر شده از نسخه مک‌لارن وان‌پلاس 6T ادعایی جذاب مطرح کرده و آن شارژر فوق سریع است. بر اساس شنیده‌ها، منظور از این گفته همان شارژر 50 واتی خواهد بود که در نسخه اصلی این اسمارت‌فون وجود نداشت.

شرکت چینی در سال جاری نام تجاری Warp Charge را برای خود ثبت کرده بود. بسیاری بر این عقیده بودند که این حرکت در راستای مقابله با یکی از رقبای اصلی یعنی شرکت اوپو صورت می‌پذیرد که ضمن همکاری با شرکت خودروسازی لامبورگینی در تولید نسخه‌ای از گوشی هوشمند Find X تحت عنوان نسخه لامبورگینی، نام تجاری Super VOOC را برای شارژرهای 50 واتی خود ثبت کرده بود.

در هر صورت با این حساب باید گفت علاوه بر 10 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی، حالا شارژر 50 واتی نیز به نسخه مک‌لارن وان‌پلاس 6T افزوده شده تا دلیل دیگری باشد بر انتخاب این هندست در مقایسه با نسخه اصلی آخرین نسخه از خانواده وان‌پلاس. فناوری حال حاضر شرکت با نام Dash Charge شارژرهایی 20 واتی دارد؛ اما همانطور که گفته شده با وجود فناوری 50 واتی اوپو و همچنین تکنولوژی 40 واتی هواوی، دیگر زمان آن رسیده بود که منتظر حرکت وان‌پلاس برای به‌روزرسانی شارژرهای خود باشیم.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم