در نهایت اندروید 8.1 برای موتو G4 پلاس عرضه شد

حدود سه سال پیش بود که اسمارت‌فون موتو G4 پلاس به صورت رسمی وارد بازار شد. این هندست در آغاز کار با اندروید مارشملو کار می‌کرد و مدتی بعد آپدیت اندروید نوقا را تجربه کرد. اگرچه موتو G4 پلاس سخت‌افزار مورد نیاز برای دریافت به‌روزرسانی اندروید اوریو را داشت، اما در کمال شگفتی موتورولا لیست گوشی‌هایی که این نسخه از اندروید را دریافت خواهند کرد، منتشر کرد و خبری از G4 پلاس نبود.

در نهایت، سپتامبر سال 2017 بود که موتورولا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که پشتیبانی خود از موتو G4 پلاس را همچنان ادامه خواهد داد و دارندگان می‌توانند طعم اندروید اوریو را بر روی گوشی‌های خود امتحان کنند. شاید در آن زمان کسی فکر نمی‌کرد که عرضه به‌روزرسانی این همه طول بکشد. در هر صورت، به گزارش XDA Developers عرضه اندروید 8.1 برای این گوشی حداقل در آمریکا آغاز شده است. صفحه پشتیبانی G4 پلاس نیز با ویژگی‌هایی که این آپدیت به ارمغان آورده، به‌روزرسانی شده است.

البته باید گفت این به‌روزرسانی آخرین آپدیتی است که برای هندست نه چندان جدید موتورولا عرضه خواهد شد، اما مطمئنا برای دارندگان این اسمارت‌فون، بهره‌مندی از نسخه 8.1 اوریو نیز بسیار ارزشمند خواهد بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.