سامسونگ درحال کارکردن برروی یک گجت تاشو پوشیدنی است

درحال حاضر پتنت‌های تاشوی زیادی توسط سامسونگ در موسسه‌های مختلف ثبت اختراع شده‌ است. تنها در طی روزهای گذشته یک نمونه فاش شده از هندست تاشوی سامسونگ نشان داد که گجت تاشوی سامسونگ خیلی شبیه هواوی میت ایکس بوده است. باید منتظر ماند و دید که آیا این شایعات و خبرها، ما را برای معرفی رسمی گجت هوشمند و تاشوی سامسونگ شگفت‌زده می‌کند یا خیر.

طبق اعلام سایت LetsGoDigital، آخرین موردی که به نظر می‌رسد سامسونگ روی آن کار می‌کند، یک گوشی تاشو و قابل انعطاف با صفحه‌نمایش بلند و باریک است که ممکن است این گجت تاشو، قابلیت خم‌شدن را داشته باشد و کاربر بتواند توسط این قابلیت آن را برروی مچ دست خود بپوشد.

البته با توجه به این‌که این شرکت کره‌ای، گوشی هوشمند تاشوی گلکسی فولد را معرفی کرده است، گمانه‌زنی‌ها نشان می‌دهند که سامسونگ نقشه‌های زیادی برای طراحی و توسعه گوشی‌های هوشمند تاشو دارد.

پتنت ثبت‌شده درباره این محصول جذاب به زبان کره‌ای نوشته شده، اما تصاویر متعددی از این گجت پوشیدنی سامسونگ در رسانه‌ها وجود دارد که به احتمال زیاد خبر از تولید این هندست جالب به ما می‌دهد.

چیزی که می‌توان از تصاویر پتنت جدید سامسونگ متوجه شد این است که قسمت بالای این تلفن هوشمند به دلیل وجود دوربین‌ اصلی و دوربین سلفی، قابلیت تاشدن و خم‌شدن را ندارد. هم‌چنین به نظر می‌رسد که اکثر بردها و مدارهای الکترونیکی در قسمت بالای دستگاه قرار دارند تا این گجت توانایی تا‌شدن را داشته باشد.

باتوجه به این موضوع که تمامی قسمت‌های این تلفن هوشمند قابلیت تاشدن را ندارند، پوشیدن این دستگاه برروی مچ دست راحت نخواهد بود و در نتیجه، حس ساعت‌های هوشمند را به شما منتقل نمی‌کند. قطعا سامسونگ هدف خاصی برای طراحی این هندست دارد که ما از آن بی‌اطلاع هستیم.

هیچ تضمینی وجود ندارد که این تلفن جالب معرفی و عرضه شود، چرا که شرکت‌های بزرگ برای حفاظت از پتنت‌های خود، این طرح‌ها را به ثبت می‌رسانند، البته ممکن است فناوری این پتنت را در گجت‌های هوشمند آینده مشاهده کنیم.

ساعت هوشمند تاشو نوبیا آلفا که در نمایشگاه MWC 2019 معرفی شد، نمونه بسیار جالبی از گجت‌های تاشو به حساب می‌آید. اما برای دیدن محصول سامسونگ هنوز نمی‌دانیم که منتظر معرفی این پتنت باشیم یا نه؟!

 

منبع TechRadar

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم