اضافه شدن قابلیت عکاسی در محیط‌های کم نور به‌وسیله آپدیت جدید سامسونگ گلکسی S10

اگر شما هم یکی از جدیدترین پرچمدار‌های سامسونگ را خریداری کرده باشید، احتمالا متوجه خواهید شد که دوربین گوشی‌های گلکسی اس 10 مجهز به قابلیت عکاسی در نور کم نیستند. با استفاده از این ویژگی، دوربین تلفن قادر به عکاسی و فیلمبرداری در نور کم خواهد بود و تنظیمات مربوط به کیفیت دوربین به صورت خودکار انجام می‌شوند و همین موضوع راحتی کاربران در هنگام کار با دوربین گوشی را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد.

شایعاتی که در اوایل ماه آوریل منتشر شدند، بیانگر ارایه یک آپدیت جدید برای دستگاه‌های گلکسی اس 10 بودند. آپدیت جدید این دستگاه، قابلیت عکاسی در نور کم را به گوشی اضافه خواهد کرد. گزارشات سایت SamMobile نشان می‌دهند که این بروزرسانی به همراه پچ امنیتی آوریل در کشور سوییس عرضه شده است، اما انتظار می‌رود که این آپدیت، طی روزهای آتی به سایر کشورها نیز گسترش پیدا کند.

با استفاده از این قابلیت، کاربران گوشی‌های گلکسی اس 10 قادر به ثبت تصاویر در محیط‌های کم نور خواهند بود. اگرچه این ویژگی، یک قابلیت جدید نیست، اما کاربران پرچمدار سامسونگ برای اولین بار می‌توانند از این قابلیت در گوشی‌ خود بهره‌مند شوند.

قابلیت عکاسی در نور کم، معجزه نمی‌کند و نمی‌توان انتظار زیادی از ثبت یک عکس باکیفیت در نور کم داشت، اما وجود چنین قابلیتی، استفاده از دوربین گوشی در محیط‌های کم نور را قابل تحمل‌تر می‌کند.

منبع PhoneArena
پیام بگذارید