اپل‌واچ گمشده یک موج‌سوار در دریا بعد از گذشت شش ماه سالم پیدا شد!

اگر به طور تصادفی یکی از وسایل‌تان به درون دریا بیافتد، به احتمال زیاد باید از یافتنش ناامید شوید اما این مسئله حداقل در مورد آقای رابرت باینر که اپل‌واچ خود را در حین موج سواری در دریا از دست داده بود، صدق نمی‌کند زیرا به طرز معجزه‌آسایی شش ماه بعد درست در همان منطقه توانست ساعت هوشمند گمشده خود را بیابد.

اپل‌واچ

او که در مورد این موضوع با کانال اینترنتی KTLA لس‌آنجلس، مصاحبه می‌کرد گفت هنگامی که در نبرد برای سوار شدن بر روی یک موج بزرگ بود به ناگاه دریافت که اپل‌واچش از دستش باز شده و به درون آب افتاده است. هر چند مدتی نیز به دنبال آن گشت ولی نتوانست آن را پیدا نماید و نهایتا با استفاده از اپلیکیشن Apple’s Find my iPhone، گزینه Lost Mode (حالت گمشده) ساعت را فعال نمود. باینر ادامه می‌دهد که تا مدت‌ها به کنار ساحل می‌آمد و به امید یافتن اثری از اپل‌واچ به جستجو می‌پرداخت ولی کم‌کم بعد از گذشت شش ماه از آن زمان، همه امید خود را از دست داده بود.

تا اینکه یک روز در حوالی غروب، تماسی از یک شماره ناشناس به او شد. باینر می‌گوید صدایی مردی در آن سوی خط به او گفت، سلام آیا شما آقای رابرت باینر هستید و اخیرا اپل‌واچ خود را گم کرده‌اید؟ با من تماس بگیرید و اگر نشانه‌های اپل‌واچ را به درستی بگویید من آن را به شما خواهم داد!

ظاهرا این شخص در حال قدم زدن در کنار ساحل بوده است که اپل‌واچ آقای باینر را یافته بود. باینر می‌گوید، آرزوی یافتن اپل‌واچ محقق شده بود و من هنوز نمی‌توانستم این خبر را باور کنم. مسئله عجیب‌تر آن بود با اینکه چندین ماه از گم‌شدن اپل‌واچ در دریا می‌گذشت ولی هنوز کار می‌کرد و قابل استفاده بود. نمایشگر آن به خاطر تاثیر ‌نمک آب دریا کمی تار شده بود ولی بقیه قسمت‌ها به خوبی کارشان را انجام می‌دادند!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا