اسمارتفون‌های ال‌جی V60S و K50S در نمایشگاه IFA 2019 رونمایی می‌شوند

همانطور که می‌دانید گوشی ال‌جی G8S ThinQ چند ماه بعد از هندست G8 ThinQ معرفی گردید. البته این دستگاه کمی نسبت به G8 پایین‌رده‌تر بود. G8S گرچه نسبت به G8 صفحه‌نمایش بزرگ‌تری داشت (۶.۲ اینچ در برابر ۶.۱ اینچ)، اما روزلوشن آن فول‌اچ‌دی بود. دستگاه، همچنین با وجودِ داشتن اسپیکرهای استریو، از باتری کوچک‌تری بهره می‌برد. اما ست‌آپ دوربین آن، هم ارتقا داشت و هم عقب‌گرد. مقایسه G8S با G8 را در اینجا می‌توانید مشاهده کنید. مورد دیگر از گوشی‌های Sدار ال‌جی، اسمارتفون ال‌جی V30S بود که در مقایسه با هندست V30، تاحدودی یک ارتقا به حساب می‌آمد.

با در نظر گرفتن دو موردی که در بالا گفته شد، ظاهرا حرف S اضافه شده در انتهای نام گوشی‌های ال‌جی، الزاما نه به معنای ارتقاست و نه به معنای عقب‌گرد. بنابراین در مورد دو هندست دیگر این شرکت کره‌ای نیز که آنها نیز علامت S را یدک خواهند کشید، یعنی ال‌جی V60S و ال‌جی K50S، با اطمینان صددرصد نمی‌توان اظهارنظر کرد.

ال جی V60S

ما از قبل می‌دانیم که ال‌جی V60 در رویداد IFA 2019 معرفی خواهد شد. این گوشی، دستگاهی با یک نمایشگر دوگانه است که احتمالا نسبت به V50 ارتقاهایی را خواهد داشت. به احتمال زیاد، هندست ال‌جی V60S نیز از نظر امکانات، بین این دو دستگاه قرار خواهد گرفت.

ال‌جی K50 نیز یک گوشی پایین‌رده است و چیز زیادی برای گفتن ندارد. اما K50S می‌تواند بهبودهایی را نسبت به K50 داشته باشد.

رندرهایی که امروز از ال‌جی G8X منتشر شده‌اند نشان می‌دهند که این گوشی چه دستگاه جالبی است. از آنجاییکه نام G8S قبلا مورد استفاده قرار گرفته، حرف X نشان‌دهنده به‌روزرسانی خط تولید پرچمدار 4G شرکت خواهد بود (سری V دارای فناوری 5G هستند).

با توجه به اینکه اسمارتفون‌های ال‌جی G8 و G8S به‌طور همزمان در نمایشگاه MWC معرفی شدند، این امکان وجود دارد که گوشی‌های ال‌جی V60، V60S و G8X نیز همگی در رویداد امسال IFA رونمایی شوند.

منبع gsmarena
پیام بگذارید