اندروید 10 گلکسی S10

نسخه آزمایشی اندروید 10 به‌زودی برای سری گلکسی S10 سامسونگ منتشر خواهد شد

شرکت سامسونگ اعلام کرد که به زودی نسخه بتا اندروید 10 را به همراه OneUI 2.0 برای اسمارتفون‌های خانواده گلکسی S10 منتشر خواهد کرد. اگر نگاهی به سابقه سامسونگ بیاندازیم، متوجه خواهیم شد که این شرکت در نوامبر سال 2017 نسخه آزمایشی اندروید 8 (اوریو) را برای گلکسی S8 عرضه کرد و سرانجام، نسخه نهایی آن را در فوریه 2018 برای این تلفن منتشر کرد.

این شرکت کره‌ای در سال گذشته نیز نسخه بتا اندروید 9 را به همراه نسخه آزمایشی رابط کاربری OneUI در دسترس کاربران خود قرار داد، اما نسخه نهایی در دسامبر همان سال منتشر شد. هم‌اکنون نیز به نظر می‌رسد که کره‌ای‌ها برای سرعت بخشیدن به فرآیند انتشار نسخه بتا و نهایی سیستم‌عامل اندروید 10 درحال کار هستند.

شرکت سامسونگ در گفتگویی با انجمن رسمی خود در کره جنوبی که گزارش آن توسط وب‌سایت SamMobile منتشر شد، اعلام کرد که به‌زودی نسخه بتا اندروید 10 را در کنار رابط OneUI 2.0 عرضه می‌کند. باتوجه به این گزارش، می‌توان اخبار SamMobile را در رابطه با عرضه برنامه بتا سامسونگ در ماه اکتبر تایید کرد. در گزارش این وب‌سایت اعلام شده بود که سامسونگ نسخه بتا اندروید 10 را در ماه نوامبر عرضه نخواهد کرد و سامسونگ این برنامه را یک ماه جلوتر در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

سامسونگ می‌گوید که نسخه آزمایشی سیستم‌عامل اندروید 10 را برای تلفن‌های گلکسی S10+ ،S10 و S10e منتشر خواهد کرد. درحال حاضر، هیچ حرفی از خانواده گلکسی نوت 10 به میان نیامده است. اما باتوجه به سابقه سامسونگ می‌توان انتظار داشت که چند هفته پس از انتشار نسخه بتا برای خانواده گلکسی S، برنامه بتا این کمپانی برای خانواده گلکسی نوت 10 نیز منتشر شود.

اگر سامسونگ به جدول زمانی خود برای عرضه آپدیت اندروید 10 متعهد باشد و هیچ مشکلی در مسیر عرضه بروزرسانی‌هایش قرار نگیرد، می‌توان اطمینان داشت که کاربران خانواده گلکسی S10 برای اولین بار زودتر از پرچمداران قبلی این کمپانی از جدیدترین آپدیت نرم‌افزاری استفاده خواهند کرد.

Samsung Galaxy S10

باتوجه به برنامه سامسونگ، انتظار می‌رود که فرآیند انتشار نسخه نهایی اندروید 10 برای پرچمداران جدید سامسونگ از اوایل یا اواسط ماه دسامبر آغاز خواهد شد. حتی در این صورت، تلفن‌های سری گلکسی نوت 10 نیز زودتر از پرچمداران قبلی سامسونگ به جدیدترین نسخه اندروید مجهز می‌شوند.

کاربران علاقه‌مند به شرکت در برنامه بتا سامسونگ می‌توانند از طریق اپلیکیشن Samsung Members در این برنامه ثبت‌نام کنند. پیش‌بینی می‌شود که آپدیت اندروید 10 در ابتدا برای کاربران کره‌جنوبی و سپس در اختیار کاربران آمریکا، انگلیس و سایر کشورها قرار گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
کسری پارس