بهترین هولدرهای موبایل برای استفاده در اتومبیل

یکی از لوازم جانبی پرکاربرد هولدر موبایل است که در انواع مختلفی تولید می‌شود. کاربرد این وسیله جانبی هم ویژه مکان خاصی نیست و با توجه به طراحی‌اش در محل کار، اتومبیل و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از اپلیکیشن‌های مسیریابی در سالیان اخیر بسیار رایج شده و لازم است که تلفن همراه در محل مناسبی در اتومبیل قرار گیرد، جایی که به راحتی قابل دیدن باشد. معمولا هولدرهای ماشین در جاهایی مانند شیشه، روی داشبورد و دریچه کولر نصب می‌شوند و باید با توجه به نوع اتومبیل و سلیقه شخصی خودتان هولدر مناسب را انتخاب کنید.

تعدادی از این هولدرها قابلیت شارژ بی‌سیم را دارند، پس اگر گوشی‌ شما از این قابلیت پشتیبانی می‌کند و البته احساس می‌کنید به این قابلیت نیاز دارید، می‌توانید این مدل‌ها را هم مد نظر داشته باشید. در ادامه مطلب با آی‌تی‌رسان باشید تا بهترین هولدرهای موجود در بازار با قیمت‌های مختلف را به شما معرفی کنیم. تمامی نمونه‌های معرفی شده در نوع خود از بهترین‌ها هستند اما فراموش نکنید که در هنگام خرید با توجه به نظرات سایر خریداران و یا پرسش از فروشنده مطمئن شوید که هولدر مورد نظر با اتومبیل شما سازگار است.

بهترین هولدر موبایل با قابلیت شارژ گوشی

 

توتو  CACW-037

اولین پیشنهاد ما توتو CACW-037، در واقع تمام چیزی است که از یک هولدر انتظار دارید. این مدل البته ارزان قیمت نیست اما امکانات و کیفیتش بیش از نمونه‌هایی با قیمت به مراتب بالاتر است. این هولدر در جاهای مختلف مانند شیشه جلو، داشبورد و دریچه کولر نصب می‌شود و امکان شارژ بی‌سیم و شارژ سریع را نیز فراهم می‌کند. همچنین به دو صورت افقی و عمودی قابل استفاده است. نکته جالب در باره این مدل باز و بسته شدن خودکار با نزدیک کردن و قرار دادن گوشی در داخل آن است که از طریق سنسور مادون قرمز انجام می‌شود.

محل نصبداشبورد، شیشه جلو، دریچه کولر
نحوه نگهداری گوشیبازوهای مکانیکی هوشمند
قابلیت شارژدارد
سایز مناسب گوشی۴ تا ۶/۵ اینچ
قابلیت چرخش ۳۶۰ درجهدارد
جهت قرار گرفتن گوشیافقی – عمودی
قابلیت‌های ویژهشارژر بی سیم 15w، شارژ ایمن، سنسور Infrared برای باز و بسته شدن خودکار بازوها متناسب با اندازه گوشی

 

هولدر موبایل باسئوس  WXHW02-01

 

باسئوس WXHW02-01 یکی دیگر از هولدرهای خوب مجهز به قابلیت شارژ بی‌سیم است. این مدل دو بازوی مکانیکی دارد که با لمس یک کلید در قسمت پشتی از هم باز می‌شوند و پس از قرار گرفتن گوشی، پایه متحرک پایینی به طور اتوماتیک بازوهای مکانیکی را می‌بندد. گوشی فقط به صورت عمودی در این نگهدارنده قرار می‌گیرد؛ همچنین توجه داشته باشید که برای استفاده از ویژگی‌های هوشمند و قابلیت شارژ بی‌سیم این هولدر و سایر نمونه‌های مشابه، از جمله اولین مدل پیشنهادی امروز، لازم است از شارژر فندکی استفاده کنید.

محل نصبدریچه کولر
نحوه نگهداری گوشیبازوهای مکانیکی
قابلیت شارژدارد
سایز مناسب گوشیهمه سایزها
قابلیت چرخش ۳۶۰ درجهدارد
جهت قرار گرفتن گوشیعمودی
قابلیت‌های ویژهشارژر بی سیم 15w

 

بهترین هولدر موبایل با قابلیت‌های خاص

باسئوس PM01

حالا نوبت  معرفی یک شارژر ارزان‌تر و کمی متفاوت است. باسئوس مدل PM01 از نوع با چسب دوطرفه‌ای که در زیر آن قرار گرفته است به محل مناسب روی داشبورد اتومبیل متصل می‌شود. گوشی به صورت افقی روی این هولدر قرار می‌گیرد و می‌توان آن را به شارژر فندکی متصل نمود. این مدل نمایشگر شماره برای پارک هم دارد و می‌توانید شماره تماس خود را در قسمت مخصوص آن وارد کنید. سایر مشخصات این مدل را در جدول زیر بخوانید.

محل نصبداشبورد
قابلیت شارژندارد
سایز مناسب گوشیهمه سایزها
قابلیت چرخش ۳۶۰ درجهندارد
جهت قرار گرفتن گوشیافقی
قابلیت‌های ویژهنمایشگر شماره پارک

باسئوس Folding Bracket

هولدر گوشی باسئوس Folding Bracket در واقع یک پد چسبنده است که به صورت‌های گوناگون روی داشبورد قرار می‌گیرد و می‌توانید وسایل مختلفی روی آن قرار دهید. استفاده از این هولدر فقط به اتومبیل محدود نمی‌شود و در مکان‌های مختلف با چسبیدن به دیوار، میز و … قابلیت استفاده دارد. به گفته سازنده، قابلیت چسبندگی این پد می‌تواند از گوشی به صورت عمودی و یا در شیب‌های شدید نگهداری کند اما توصیه می‌کنیم فقط در صورتی این پد را خریداری کنید که بخواهید گوشی یا سایر وسایل خود را روی آن در سطح صاف داشبورد قرار دهید. البته می‌توانید با تا کردن پد به شکل یک استند، گوشی را به آن تکیه داده و از برنامه‌های مسیریابی استفاده کنید.

محل نصبداشبورد
نحوه نگهداری گوشیقابیلیت چسبندگی
قابلیت شارژندارد
سایز مناسب گوشیهمه سایزها
قابلیت چرخش ۳۶۰ درجهندارد
جهت قرار گرفتن گوشیافقی
قابلیت‌های ویژهاستفاده به صورت پد و استند

 

یسیدو  C65

بهترین هولدر موبایل

هولدر موبایل یسیدو  C65 از طریق گیره به بالای صفحه کیلومتر اتومبیل نصب می‌شود و این امکان را فراهم می‌کند که صفحه نمایش موبایل کاملا در جلوی چشم قرار گیرد. گوشی به صورت افقی توسط گیره‌ای مشابه  گیره لباس نگهداری می‌شود. این هولدر قابلیت نگهداری به صورت عمودی را ندارد. برای خرید این مدل به سازگاری آن با پنل کیلومتر اتومبیل دقت کنید.

محل نصببالای صفحه کیلومتر
نحوه نگهداری گوشیگیره
قابلیت شارژندارد
سایز مناسب گوشیهمه سایزها، حداکثر عرض ۱۰ سانتی‌متر
قابلیت چرخش ۳۶۰ درجهندارد
جهت قرار گرفتن گوشیافقی
قابلیت‌های ویژهندارد

 

مقرون به صرفه‌ترین هولدر گوشی

پرووان  GH-04

بهترین هولدر موبایل

محصولات پرووان معمولا از قیمت مناسب و کیفیت بالایی برخوردارند و  هولدر مدل GH-04 یکی از هولدرهای ارزان قیمت موجود در بازار است که کیفیت خوبی هم دارد. این مدل می‌تواند از طریق پایه و چسب موجود در بسته‌بندی روی داشبورد نصب شود، همچنین می‌توان آن را به دریچه کولر متصل نمود. گوشی به صورت مغناطیسی به پرووان GH-04 متصل می‌شود و امکان چرخش ۳۶۰ درجه نیز فراهم است.

محل نصبداشبورد، دریچه کولر
نحوه نگهداری گوشیمغناطیسی
قابلیت شارژندارد
سایز مناسب گوشیهمه سایزها
قابلیت چرخش ۳۶۰ درجهندارد
جهت قرار گرفتن گوشیافقی، عمودی
قابلیت‌های ویژهندارد

 

تسکو  THL 1212

بهترین هولدر موبایل

همان طور که می‌دانید تسکو یکی از برترین برندهای ایرانی سازنده لوازم جانبی است و محصولات این برند معمولا قیمت مناسبی دارند. هولدر موبایل تسکو  THL 1212 به روی داشبورد یا شیشه متصل می‌شود و توانایی نگهداری از گوشی‌هایی با سایزهای مختلف را دارد. اگر نمی‌خواهید مبلغ زیادی برای یک هولدر پرداخت کنید مدل THL 1212 بهترین انتخاب برای رده قیمتی کمتر از ۱۰۰ هزار تومان است.

محل نصبداشبورد، شیشه
نحوه نگهداری گوشیبازوهای مکانیکی
قابلیت شارژندارد
سایز مناسب گوشیگوشی‌هایی با عرض 60 تا 93 میلی‌متر
قابلیت چرخش ۳۶۰ درجهندارد
جهت قرار گرفتن گوشیعمودی
قابلیت‌های ویژهندارد

ممکن است شما دوست داشته باشید
5 دیدگاه
 1. محمد می گوید

  چون برق خودرو ها غیر استاندارد و نوسان داره استفاده از شارژر واسه گوشی خطرناکه

  1. محمدرضا احمدپور می گوید

   سلام
   اگه شارژر مورد استفاده شما استانداردهای لازمو داشته باشه مشکلی نداره

 2. حامد عطایی می گوید

  چسبیا بدرد نمیخورن هرکاریش کنی چسبشون خراب میشه میفتن
  گیره دارا که به دریچه کولر وصل میشن خوبه

 3. نارنگی می گوید

  چرا هیچکدوم قیمت ندارن؟؟

  1. مجتبی مسکینی می گوید

   با توجه به نوسانات بازار، قیمت گجت‌ها ثابت نیست و مدام داره تغییر میکنه و اگه قیمت رو درج کنیم احتمال اینکه قیمت در لحظه درست نباشه و خواننده اشتباه کنه، بالاست! بنابراین ما معرفی میکنیم میتونی از بازار یا فروشگاه‌های آنلاین قیمتشون رو در لحظه چک کنید!

   موافقم ۱

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان