اطلاعات مربوط به اپل پنسیل نسل سوم منتشر شد

چند سال پیش هنگامی که اپل از دومین نسل قلم هوشمند خود موسوم به اپل پنسیل رونمایی کرد؛ این ابزار جانبی با تغییرات متنوعی در بخش طراحی و امکانات در دسترس کاربران قرار گرفت. این تغییرات شامل رنگ‌آمیزی مات، قابلیت شارژ مغناطیسی و امکان تغییر کاربری قلم حین استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف از طریق 2 نوبت ضربه زدن روی استایلوس بود.

با این‌حال روند بهبود کارآیی اپل پنسیل کماکان ادامه دارد. در واقع اپل احتمالا روی سومین نسل از قلم هوشمند خود کار می‌کند. یک شخص خبرچین با شناسه Mr White با انتشار توئیتی به این موضوع اشاره نموده و تصویری احتمالی از اپل پنسیل 3 را منتشر کرده است. بیان تغییرات ایجاد شده در استایلوس نسل جدید صرفا با توجه به تصویر آن کاری دشوار به‌نظر می‌رسد.

با این‌حال ظاهرا اپل در عوض به‌کارگیری رنگ‌آمیزی مات دوباره به سراغ استفاده از طراحی براق رفته است. حداقل با بررسی تصاویر به‌نظر می‌رسد که طراحی قسمت سر قلم نیز احتمالا اندکی تغییر یافته و اندازه آن بزرگ‌تر شده است. بعلاوه طول قسمت متصل‌شونده به بدنه استایلوس نیز ظاهرا کشیده‌تر شده است؛ اگرچه در خصوص دلیل پشت‌پرده این تصمیم نمی‌توان با قطعیت اظهارنظر کرد. اما چنین تحولی احتمالا نشان‌دهنده اعمال برخی تغییرات داخلی در اپل پنسیل آینده خواهد بود.

به هرحال شرکت اپل آخرین بار در سال 2018 نسبت به به‌روزرسانی استایلوس هوشمند خود اقدام کرد. اکنون سال 2021 فرا رسیده و این موضوع بدان معناست که رونمایی از اپل پنسیل جدید چندان مایه تعجب نخواهد بود. بر اساس برخی شایعات امسال اپل از مدل‌های جدید آی‌پد مجهز به پنل‌های مینی LED رونمایی خواهد کرد. بنابراین معرفی اپل پنسیل جدید به‌همراه تبلت‌های آینده کمپانی سناریویی محتمل به‌نظر می‌رسد.

2 در مورد “اطلاعات مربوط به اپل پنسیل نسل سوم منتشر شد”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH