مهاجرت از آی‌فون‌ 13 پرو اپل به آی‌فون‌ 14 پرو چندان منطقی نیست!

بن گسکین؛ یکی از افشاگران مشهور در شبکه‌های اجتماعی است که همواره بر اساس اطلاعات و شایعات مختلف منتشر شده اقدام به اشتراک‌گذاری تصاویر مفهومی و رندرهای جالب از گجت‌های مختلف می‌کند. اکنون وی نظر خود در رابطه با آی‌فون‌ 14 پرو را به اشتراک گذاشته است.

وی با انتشار پستی اعلام کرد: “چنان‌چه صاحب آی‌فون‌ 13 پرو هستید؛ در این‌صورت بایستی بدانید که آی‌فون‌ 14 پرو به جز طراحی جدید ناچ هیچ‌گونه قابلیت تازه و متفاوتی را در اختیار شما قرار نمی‌دهد. نمایشگر همیشه روشن یک قابلیت آماتور محسوب می‌شود. مدل رنگی جدید از ظاهری تقریبا نامرئی برخوردار است. سیستم دوربین نیز مشابه با گذشته است؛ با این تفاوت که قابلیت زوم 2 برابری افزونه مناسبی قلمداد می‌شود؛ اما به‌طور کلی ارزش پرداخت هزینه بالاتر را ندارد.”

بعلاوه وی تصویری از اسمارت‌فون جدید آی‌فون‌ 14 پرو با نمایشگر شکسته را منتشر کرد. این شکستگی بر اثر وارد آمدن ضربه به ناحیه دوربین جلویی و حفره جدید داینامیک آیلند ایجاد شده بود. به بیان دقیق‌تر نمایشگر هندست دچار آسیب‌دیدگی نشده و تنها گلس روی آن ترک برداشته است. بنابراین اسمارت‌فون کماکان به عملکرد خود ادامه می‌دهد؛ اما بخش بصری به شدت آسیب دیده است.

همچنین بن گسکین تصویری مفهومی از آی‌فون 14 پرو که حدودا یک سال قبل منتشر شده بود را بار دیگر با مخاطبان خود به اشتراک گذاشت (در آن زمان وجود ناچ با طراحی جدید در این هندست هنوز محرز نشده بود). جهت یادآوری بایستی خاطرنشان کرد که بن گسکین نخستین فردی بود که رندرهای دقیقی از آی‌فون‌ X و سایر محصولات اپل را در فضای وب منتشر کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
کسری پارس