یک سوپر ماشین برای کودکان!

4

شاید در ابتدا با دیدن این ماشین فکر کنید که با یک خودروی ساده کودکانه روبرو هستید که با انرژی برق حرکت می‌کند ولی باید بدانید که این ماشین کوچک در حقیقت یک سوپر خودرو برای کودکان است که به یک موتور نیرومند و یک تبلت مجهز شده است.

این خودور دارای یک موتور به‌نسبت نیرومند است که قابلیت فعالیت آن 15 هزار دور گردش در هر دقیقه است و انرژی مورد نیاز آن نیز از برق 12 یا 14 ولت (بسته به محل عرضه) تامین خواهد شد که این مشخصات برای یک خودروی بچه‌گانه بسیار نیرومند و سطح بالا است ولی این خودرو به این سطح از امکانات بسنده نخواهد کرد و کارایی‌های آن فراتر از حرکت عادی روی سطح خواهد بود.

این خودرو درون خود یک تبلت اندرویدی نیرومند با امکان اتصال به شبکه اینترنت دارد که البته کودک به صورت مستقیم از این تبلت استفاده نخواهد کرد و بیشترین کاربری این تبلت برای والدین کودک خواهد بود، در صورتی که والدین اراده کنند می‌توانند در هر لحظه از طریق این تبلت و به‌صورت از راه دور به کنترل این ماشین بپردازند و کودک خود را بدون این‌‌که بخواهد احساس کنترل شدن داشته باشد، از راه دور کنترل کرده و از خطر دور نگاه دارند.

4-2

این تبلت هم‌چنین می‌تواند در شرایط روبرو شدن با موارد خطرساز مانند گرفتن فاصله خاصی از والدین و یا سرعت گرفتن زیاد، به والدین کودک یک پیام هشدار ارسال کند که می‌توان این مورد را یک امر بسیار مناسب برای حفاظت از امنیت کودکان محسوب کرد.

البته امکانات منحصربه‌فرد این خودرو چندان ارزان نیز نخواهد بود و برای خرید این مدل که f8 نام دارد باید مبلغ یک‌هزار دلار پرداخت کنید که برای یک خودروی طراحی شده برای کودکان گران به‌نظر می‌رسد، حتی اگر امکانات آن تا این حد بالا باشد.

نمایش نظرات (14)