afrak

انتخاب شماره دلخواه رایتل با سرشماره 0920 ممکن شد

righTel

یکی از علاقه‌مندی‌ها خریداران در انتخاب سیم‌کارت، داشتن یک شماره دلخواه است که خودشان انتخاب کرده باشند. حال به نظر می‌رسد که اپراتور سوم یعنی رایتل، این امکان را برای پیش‌شماره‌های 0920 فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی رایتل علاقه‌مندان می‌­توانند با استفاده از طرح انتخاب شماره، نسبت به خرید شماره دلخواه سیم­کارت دایمی رایتل با سرشماره 0920 اقدام کنند.

در روش خرید با شماره انتخابی، فرد شماره مورد نظر خود را وارد کرده و در صورت موجود بودن، وارد فرآیند ثبت‌­نام و خرید می‌شود و همچنین در صورت عدم موجود بودن آن، تعدادی شماره، مشابه شماره انتخابی به وی پیشنهاد داده خواهد شد.

قیمت سیم­کارت دایمی با شماره انتخابی، 120 هزارتومان است که درواقع هیچ افزایشی نسبت به قیمت مصوب آن ندارد و  برای این سیم­‌کارت انتخابی یک بسته مصرفی یک ماهه به صورت هدیه ارایه خواهد شد.

همچنین در شیوه خرید سیم­‌کارت دایمی با شماره تصادفی که در واقع همان روشی است که تا کنون افراد می­‌توانستند به ثبت نام و خرید این نوع از سیم­‌کارت بپردازند، در بازه زمانی ارایه این طرح، ثبت­‌نام و خرید، مشمولِ 50 درصد تخفیف خواهد شد و به مشترک یک بسته مصرفی یک ماهه نیز به همراه سیم­‌کارت خریداری شده به عنوان هدیه ارایه می‌شود.

گفتنی است سرویس­‌های موجود در بسته مصرفی به همراه سیم­‌کارت، شامل 10 هزار دقیقه مکالمه رایتلی، 10 هزار پیامک رایتلی و 1 گیگابایت اینترنت عادی قابل استفاده در بازه زمانی 30 روز است.

براساس این گزارش انتخاب شماره دلخواه تنها از طریق وب­‌سایت رسمی رایتل و با قیمت مصوب 120 هزار تومان صورت می‌گیرد. دریافت 50 درصد تخفیف خرید سیم‌­کارت دایمی بدون انتخاب شماره، علاوه بر وب‌­سایت رایتل از طریق فروشگاه‌­های اصلی رایتل نیز امکان پذیر است.

پیام بگذارید
تسکو