ماهنامه پیوست متولد شد!

ماهنامه پیوست با انتشار دو پیش شماره اختصاصی به مناسبت سیزدهمین نمایشگاه تلکام اولین تجربه حضورخود در حوزه نشریات فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور را تجربه کرد.
ماهنامه پیوست به سردبیری آرش برهمند به عنوان اولین محصول رسانه‌ای موسسه “پرسش” به مدیریت‌عاملی مجتبی محمودی، سردبیر پیشین هفته‌نامه عصر ارتباط تهیه و عرضه شده است و ریاست هیات مدیره این موسسه را هم محمد باقر اثنی‌عشری، فعال شناخته شده صنفی، بر عهده دارد. محمودی، اثنی عشری و برهمند در کنار مهرک محمودی اعضای هیات مدیره موسسه پویندگان راز ستاره شمال موسوم به پرسش هستند.
این دو پیش شماره تحت نام و نشان پیوست با انتشار گفتگوهای اختصاصی با مدیران ارشد مخابرات کشور و گزارش‌هایی تحلیلی تلاش کرده است در اولین حضور چاپی‌اش به بررسی زوایای صنعت مخابرات ایران به دستاویز برگزاری نماشگاه تلکام 2012 بپردازد که حکایت از رویکرد اختصاصی نویسندگان خود به مدیریت کلان حوزه‌ فناوری اطلاعات و ارتباطات و بررسی گرایشات جهانی و منطقه‌ای در این زمینه دارد.
در پیش شماره نخست پیوست مجموعه‌ای تحت عنوان «پرونده اعداد» منتشر شده است که با بررسی آمار و ارقام متناقض بخش مخابرات کشور کوشیده تصویری شفاف‌تر در این زمینه به مخاطب خود ارایه دهد و مجموعه گزارشات پیش‌شماره دوم نیز تحت عنوان «پرونده چینی‌ها» به موضوع حضور افزون شده تجهیزات چینی و شرکت‌هایی چون هواوی در مخابرات کشور پرداخته که تعبیر به گرایشات سیاسی و اقتصادی این جریان شده است. اولین پیش شماره پیوست هم‌زمان با افتتاح رسمی نمایشگاه تلکام سیزدهم توسط وزیر ارتباطات و وزرای کشور های عضو اجلاس اکو در روز سه شنبه 23 آبان و پیش شماره دوم نیز 25 آبان ماه در محل دایمی نمایشگاه تهران توزیع شد.
ماهنامه پیوست پس از انتشار سومین پیش شماره خود به مناسبت نمایشگاه الکامپ اولین شماره خود را زمستان 91 به روی پیشخوان مطبوعاتی کشور خواهد فرستاد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنا شدن با این ماهنامه جذاب و خواندنی، به نشانی http://www.peivast.com مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH