MSI با پشت سر گذاشتن رقبا، به عنوان بزرگترین شرکت در زمینه لپ‌تاپ‌های گیمینگ شناخته شد

بنابر گفته‌ی وبسایت Digitimes، شرکت MSI با کسب ۱۹% از سهم بازار، به عنوان بزرگ‌ترین شرکت در زمینه لپ‌تاپ‌های گیمینگ شناخته شد. بنابر گفته‌ی فعالان بازار، با توجه به افزایش عرضه محصولات گیمینگ پر سود از سوی MSI و افزایش تقاضا برای محصولات واقعیت مجازی، انتظار می‌رود سود هر سهم MSI در سال ۲۰۱۶ با ۲۰% افزایش روبرو شود.

msi-vendor01

MSI با دیدگاه رقابتی و عزم قوی در ده سال گذشته درعرصه‌ی نوت‌بوک‌های گیمینگ متمرکز بوده است تا بتواند بهترین تجربه را از بازی برای گیمرها رقم بزند. اکنون MSI با داشتن بیشترین محصولات نوآورانه در حوزه لپ‌تاپ‌های گیمینگ، نیاز گیمرها را کاملاً برطرف می‌کند. در کنار این موضوع، MSI با حمایت از صدها رویداد گیمینگ در سرتاسر جهان، به رشد صنعت گیمینگ کمک شایانی کرده است.

msi-vendor02

در تصویر فوق سهم لپ‌تاپ‌های گیمینگ از بازار، قابل مشاهده است. البته لپ‌تاپ‌های نیمه‌گیمینگ در این تحقیق مورد بررسی قرار نگرفته‌اند. منبع این تحقیق، مؤسسه پژوهشی Topology است. قابل ذکر است که منظور از لپ‌تاپ‌های نیمه‌گیمینگ، مدل‌هایی است که از کارت گرافیکی GTX950M استفاده می‌کنند اما هیچ قابلیت خاص گیمینگی برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است.

Eric Kuo از مدیران MSI در گفتگویی اشاره کرده است که «MSI سال‌های زیادی است که در زمینه صنعت گیمینگ فعال بوده است و توانسته است با عرضه محصولات فراوان گیمینگ با امکانات بی‌نظیر، رقبای خود را شکست دهد. همچنین این کمپانی با تلاش مستمر برای به‌روز نگه‌داشتن لپ‌تاپ‌‌های گیمینگ خود توانسته است نیازهای گیمرها را برطرف کند. از سویی دیگر سال ۲۰۱۶ سال فناوری واقعیت مجازی (VR) بوده است و MSI نیز با آماده کردن لپ‌تاپ‌های VR Ready خود توانسته است پاسخگوی نیازهای موجود در زمینه واقعیت مجازی باشد.»

MSI از دیرباز فناوری واقعیت مجازی را دنبال کرده است و با همکاری نزدیک با HTC، لپ‌تاپ‌های VR Ready خود را عرضه کرده است که در این زمینه اولین و تنها تولیدکننده نوت‌بوک‌ است که از سوی HTC Vive نیز تأیید شده است.

MSI همیشه در صدد رفع نیاز گیمرها بوده است وبا محصولات خود تجربه‌های مثال زدنی از گیمینگ را به ارمغان آورده است. شعار MSI برای گیمرهای سراسر جهان این است که با محصولات ما همیشه رتبه اول در گیمینگ باشید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH