آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال شده در اینستاگرام

در این مطلب نحوه برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام همچنین برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

غیرفعال شدن یا همان Disable شدن پیج در اینستاگرام یکی از کابوس‌های وحشتناک برای کاربران اینستاگرام است. حالتی را در نظر بگیرید که صبح از خواب بیدار می‌شوید و با خوشحالی سراغ اینستاگرام می‌روید تا صفحه‌تان که نزدیک به یک میلیون فالوور دارد را چک کنید، اما با پیغام غم‌انگیز “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوید. در این‌صورت نمی‌توانید به اکانت‌تان وارد شوید و به آن هیچ دسترسی نخواهید داشت. در ادامه همراه ما باشید تا به شما بگوییم که چرا چنین اتفاقی برای‌تان افتاده و راه‌ رهایی از آن برای دسترسی دوباره به صفحه‌تان چیست.

چرا اینستاگرام اکانت من را غیرفعال کرده است؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام قوانین و شرایط خاص خودش را برای کاربران مقرر کرده که همه باید به آن‌ها پایبند باشند. درست در زمان ثبت‌نام در این شبکه اجتماعی اینستاگرام از شما می‌خواهد تا شرایط و ضوابط فعالیت در آن را بخوانید و پس از آن وارد حساب کاربری خود شوید. از این لینک می‌توانید به صفحه ضوابط و قوانین اینستاگرام دسترسی داشته باشید.

اما گاهی اوقات باوجود این‌که هیچ‌گونه فعالیتی را خلاف ضوابط انجام نداده‌اید، اینستاگرام اکانت شما را غیرفعال می‌کند. این مورد می‌تواند به دلیل اشتباه خود کمپانی باشد. به‌عنوان مثال اگر تصاویر ارسالی زیادی را در مدت زمان کم منتشر کنید و محتوای آن‌ها هم به صورتی باشد که اینستاگرام آن‌ها را با اسپم اشتباه بگیرد، احتمال غیرفعال شدن حساب شما وجود دارد. یا این‌که در یک مدت کوتاه اقدام به فالو کردن تعداد بالایی از کاربران بکنید که در این‌صورت این مورد از طرف اینستاگرام مشکوک گزارش می‌شود.

به هر حال در این صورت احتمال بازگرداندن اکانت‌تان وجود دارد که در ادامه بیشتر درباره آن حرف می‌زنیم.

روش اول برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام

پیش از این که مراحل را توضیح دهیم، بهتر است بدانید انجام این اقدامات به معنای بازگشت صد درصد پیج اینستاگرام‌تان نیست و احتمال غیرفعال ماندن همیشگی آن وجود دارد. از طرفی تکرار مراحل ذکر شده در ادامه در طی یک دوره می‌تواند درصد احتمال بازگشت پیج را بیشتر کند. مدت زمان بازگشت حساب کاربری برای بعضی‌ها 3 روز و برای برخی تا 20 روز هم طول می‌کشد. به هر حال برای امتحان شانس بازگرداندن حساب غیرفعال‌تان مراحل زیر را بادقت دنبال کنید.

 1. زمانی که وارد برنامه اینستاگرام شدید و با پیغام your account has been disabled for violating our terms مواجه شدید، به‌جای کلیک بر روی Ok، گزینه Learn more را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در صفحه جدید باز شده، گزینه let us know را برگزینید.
 2. در مرحله بعد در قسمت …If you believe your account was disabled by mistake دو گزینه Yes و No قرار گرفته است. در صورتی که اکانت‌تان برای بیزنیس است، گزینه Yes و اگر به‌صورت شخصی است گزینه No را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در ادامه مراحل برگرداندن اکانت اینستاگرام باید اطلاعات خواسته شده را به ترتیب وارد کنید. در کارد اول نام واقعی خود، در کادر دوم نام کاربری حساب، در کادر سوم ایمیل و در بخش انتخاب کشور سکونت، بهتر است United States را انتخاب کنید.
 2. در این مرحله اگر از شما خواسته شده تا فایلی را آپلود کنید، آن را نادیده بگیرید.
 3. چند ساعت بعد باید یک ایمیل از اینستاگرام دریافت کنید. در این ایمیل از شما خواسته می‌شود تا بر روی یک برگه کاغذ با دست خط خود یک کد که در ایمیل ذکر شده به همراه نام کاربری و نام خود بنویسید و در حالتی که آن را در دست گرفته‌اید، عکس بگیرید. در این عکس باید چهره‌تان مشخص باشد. بعد از انداختن عکس آن را سریعا در جواب ارسال کنید.
 4. پس از آن در ایمیلی از شما خواسته می‌شود تا اگر حساب‌تان به‌صورت بیزینسی است، مدارک مربوط به کارتان را در فایلی ارسال کنید.
 5. این مراحل را 2 بار در روز انجام دهید و منتظر پیغام فعال‌سازی مجدد حساب‌ کاربری‌تان از طریق ایمیل بمانید.

روش دوم فعال کردن اکانت اینستاگرام

روش دوم در واقع خلاصه‌ای از روش اول است، اینستاگرام به تازگی صفحه‌ای را ایجاد کرده که هر کدام از کاربران این شبکه اجتماعی که به هر دلیلی با پیام “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوند بتوانند از این صفحه، مشکلات اکانت خود را پیگیری کنند. این صفحه برای برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام کاربرد دارد و باید اطلاعاتی از حساب خود را در آن پر کنید. اطلاعات این صفحه تقریبا با موارد گفته شده در روش اول برابر است.

 1. شما با ورود به این لینک به صفحه اختصاصی این شبکه اجتماعی برای کمک به افرادی که اکانت اینستاگرام آن‌ها غیرفعال شده است، وارد می‌شوید.
 2. در این صفحه باید همانند روش اول مشخصات صفحه را پر کنید. اما تفاوت این صفحه با روش قبلی آن است که در این جا نیازی به ارسال عکس خود ندارید.اکانت غیرفعال اینستاگرام
 3. با پر کردن این صفحه درخواست شما ثبت می‌شود و اینستاگرام به زودی ایمیلی برای شما ارسال خواهد کرد.
 4. محتوای ایمیل اینستاگرام بسته به شرایط صفحه اینستاگرام شما ممکن است متفاوت باشد. اما به هر شکل ایمیلی که برای اکثر افراد ارسال می‌شود شامل یک کد است، همانند مرحله پنج روش قبلی باید آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری را در یک کاغذ نوشته و از خود عکس بگیرید.
 5. در ادامه باید این عکس را برای آن ایمیل ریپلای کنید و منتظر جواب باشید. اگر روش اول جواب نداد، این روش به احتمال بسیار زیاد موجب رفع مشکل حساب کاربری شما خواهد شد.

روش سوم بازگرداندن اکانت در اینستاگرام

روش سوم نیز به دور روش اول شباهت بسیاری دارد اما شما در این روش باید یک صفحه دیگر را پر کنید تا به هدف خود برسید. بنابر دلایلی اینستاگرام دو صفحه برای بازگرداندن اکانت‌های غیرفعال شده دارد. این صفحه محتوایی مانند صفحه‌ای که در روش دوم اعلام کردیم دارد تنها چند مورد آن متفاوت است.

 1. شما در این صفحه باید در کادر اول نام خود را وارد کنید.
 2. در کادر دوم یوزرنیم حساب اینستاگرام خود را وارد کنید.
 3. در کادر سوم ایمیل مربوط به حساب خود و در کارد چهارم شما موبایل متصل به اکانت اینستاگرام را وارد کنید. (اگر موقع ثبت‌نام شماره موبایل خود را وارد نکرده‌اید کادر چهارم را خالی بگذارید)برگرداندن اکانت disable اینستاگرام
 4. در کادر نهایی باید توضیح دهید که اکانت اینستاگرام شما غیر فعال شده، شما به دنبال برگرداندن اکانت اینستاگرام هستید و به کمک نیاز دارید.
 5. بعد از این اتاف مجددا باید منتظر ایمیل از طرف فیسبوک باشید تا کدی را براش شما ارسال کند و شما یک عکس از خود با یک برگه کاغد شامل آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری گرفته و در جواب آن ایمیل ارسال کنید.

دانستن موارد زیر شاید به دردتان بخورد:

 • شما می‌تواید از این لینک با فیس‌بوک ارتباط برقرار کنید و مشکل‌تان را بگویید. ارتباط از طریق فیس‌بوک می‌تواند موثرتر از ارتباط توسط خود اینستاگرام باشد.
 • در صورتی که جوابی از اینستاگرام دریافت نکردید، چندین بار با فاصله به support@instagram.com ایمیل بفرستید و مشکل‌تان را با ذکر این‌که بی‌دلیل اکانت‌تان بسته شده است، بیان کنید.
 • اگر 2 تا 3 هفته با این فرآیند‌ها نتوانستید حساب‌تان را بازگردانید، به فکر یک اکانت جدید باشید!

نظر شما درباره این مقاله چیست؟ اگر پیج اینستاگرام غیرفعال شده‌تان را مجددا فعال کرده‌اید، تجربه خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
232 دیدگاه
 1. Shirin می گوید

  سلام آیا این روش هایی که تو سایت گفتین، برای همچین پیام و اخطاری (Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.) هم کاربرد داره یا نه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، فرایندی که بهتون گفته شده رو انجام بدید، تا ۳۰ روز دیگه احتمالا اکانتتون برمیگرده

 2. مهدی می گوید

  اقا منم الان ۳رو دیزیبل شده کسی میتونه درستش کنه خودم هرکار کردم نشد

 3. محمد می گوید

  اطلاعات رو وارد میکنم ارور میده یه پیام نشون میده میگه باید وارد حسابتون بشید😞
  وقتی پیج دیسیبل شده از دسترس خارج شده چجوری وارد حساب بشیم اینستاگرام گوه😑
  پیجم فوتبالی بود پست گذاشتم یه نفر کامنت گذاشت میخوای پیجت رو بپرونم سریع بلاکش کردم بعد ده دقیقه پیجم دیسیبل شد
  ما ایرانیا حقمونه هرچقدر بدبختی بکشیم من یه سال رو این پیجم زحمت کشیدم تا به اینجا رسید اونوقت یه آدم از خدا بی خبر اومد پیجمو نابود کرد
  چجوری کاری میکنن که پیجت بپره؟

  موافقم ۳
 4. سامی امیر می گوید

  با سلام
  بازیاب اکانتهای دسیبل شده و دی اکتیو شده اینستاگرام
  “تضمینی ”
  ادمین اگر اجازه بدی اسم پیجم بزارم.دستت درد نکنه
  *******************
  یا اگر راضی هستین،شما برام کار بازیابی بگیرین من با شما کار کنم.

  موافقم ۱۵
  1. نگین می گوید

   میتونین ب من کمک کنین؟؟

   موافقم ۲
   1. وحید می گوید

    آره.این آیدی تلگرامم هست:
    vahld
    همینو کپی کن سرچ کن.اگه اینجا اسم ایدیمو نشون نداد همینجا پاسخ بده ببینم چیشده

    موافقم ۱
   2. وحید می گوید

    اره تو تلگرام ب این ایدیم پیام بده:
    vahld
    همینو کپی کن

    موافقم ۱
   3. وحید می گوید

    دوستان کسی به تلگرامم که توی پاسخ بالایی هست پیام نده.من بلد نیستم پیج برگردونم و پاسخ نمیدم

  2. نازبرک می گوید

   ایدی تلگرامتون بدید بهتون پیام بدم

 5. N می گوید

  سلام دوستان من پیجم غیر فعال شده بعد اون اطلاعاتی ک پر کردم یه کد واسه ایمیلم اومد حالا که عکس دادم هیچ جوابی نگرفتم ممکنه بعد چند روز جواب بدن؟

 6. کوروش فتحی می گوید

  سلام وقتتون بخیر.پیج من ۲۵هزارتا هست.دیسیبل شده.از اکانت خارج شدم وقتی کد ۶رقمی از تلفن همراه میخواد وارد میکنم..میزنم که حسابتون غیرفعاله نمیاد بالا باید چکار کنم؟راهنمایی کنید لطفاً

  موافقم ۵
 7. P می گوید

  سلام.منتمام مراحلی که گفتید رو انجام دادم ولی وقتی send رو میزنم ارور میده.باید چیکار کنم

  موافقم ۱
 8. محمد می گوید

  سلام هر جور یوزرنیم رو تایپ میکنم همش اخطار میده که یوزر نیم و اشتباه نوشتم مگه چطوری باید یورز رو نوشت

  موافقم ۱
 9. Sherry می گوید

  سلام روز بخیر ، روش اول مرحله ۵ مربوط به اپلود کردن کارت شناسایی و فایل ، نوشته شده نادیده بگیرین ولی تا اپلود نکنیم اجازه استفاده از گزینه send داده نمیشه ، میشه لطفا راهنمایی کنید ، ممنون

  موافقم ۳
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، راه حل دوم و سوم رو امتحان کنید

   موافقم ۱
   1. حمید رضا می گوید

    سلام اگه اکانت رو فقط با شماره تلفن ساخته باشیم و ایمیل وارد نشده باشه آیا باز میشه برگردونده شه.

   2. سعید صانعی می گوید

    سلام، خیر نمیشه

    موافقم ۱
 10. مهدی می گوید

  با سلام. له هر عنوانی پیجتون دیزیبل شد میتونم برگردونم تضمینی. ************* تماس بگیرید

  موافقم ۱۵
  مخالفم ۴
  1. معصومه می گوید

   من میخامم کمکم کنی پیجم بیزنس بود

  2. هادی می گوید

   Salam.چطوری تماس بگیرم

   موافقم ۱
 11. محمدرضا می گوید

  من وقتی وارد فرم درخواست ها میشم قسمت user name ایراد میگیره و پیغام میده url معتبر وارد کنید،وقتی پیج disable ..دیگه url معتبر از کجا میشه اورد..ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

  موافقم ۱
 12. احمد می گوید

  سلام من تاز امد اینستا گرام همه مردم من پر فایل من بلاک کردن

 13. فرخ اکبری می گوید

  سلام
  برای من یک ایمیل از طرف اینستا اومده که فقط یک کد اومده و نوشته اکانت شما بررسی می‌شود و هیچ پیغامی برای فرستادن عکس نیامده به نظرتون چیکار کنم

  موافقم ۱
 14. عباس می گوید

  سلام پیج من
  روز پیش غیر فعال شد الان باز گزشت ۳۹روز چجوری اکانتمو برگردونم

 15. عباس می گوید

  سلام پیج من ۳۰روز پیش غیر فعال شد الان باز گزشت ۳۹روز چجوری اکانتمو برگردونم

 16. Mohsen می گوید

  سلام خسته نباشید من چند روزی میشه اکانتم بالا نمیاد اسم و پیجو و رمزمو ک میزنم یه کادر میاد میگه تایید کن ربات نیستی تایید ک میکنم یه صفحه باز میشه واسه راستی آزمایی چند عکس باید بیاره تا بین اونا انتخاب کنم بعد از اون۱۲تا عکس ک بابد بیاره کلا۴تا پایینی معلومه اونم کامل نیست اون ۴تاهم نصفه نشون میده با گوشی های دیگه هم امتحان کردم با کامپیوتر هم مستقیم از سایت امتحان کردم ولی نشد۱۵ روز دیگه هم بیشتر وقت ندارم چیکار باید بکنم ممنون میشم راهنمایی کنین

  موافقم ۸
  1. Soli می گوید

   سلام وی پی ان روشن کن بعد برو تو اون صفحه و یه شماره جدید وارد کن

 17. بهار می گوید

  اینستا به من گفته رباطی پیجمو بسته من هیچ کاری نکردم چیکار کنم؟

  موافقم ۷
 18. ساداتی می گوید

  سلام
  وقتی که My Instagram Account Was Deactivated
  برام باز میشه گزینه ی yesیا noنمیاد. مستقیم میره سراغ وارد کردن نام کامل و …
  و اینکه چندین باره در چند روز درخواست میدم ولی هیچ ایمیلی برام ارسال نمیشه.
  و همچنین اینه یوزرنیم من با فونتی متفاوت بود یعنی مثلا اینطوری𝒶𝓈𝒹𝒻𝑔𝒽𝒿𝓀𝓁𝓉𝑜𝓅𝑒𝓎𝓊𝒾𝑜𝓅𝒹𝑒𝓇𝒷 با اینحال موقع وارد کردن یوزرنیم با همین فونت اقدام کنم؟
  و اینکه موقع وارد کردن شماره موبایل باید کد ایران رو چطوری وارد کنم؟ + رو هم بزنم؟ مثلا ۹۸۹۱۲۵۶۹+….

  پیجم دیسیبل شد. همه ی اینها رو امتحان کردم ولی بهم ایمیل نمیزنن

  موافقم ۳
 19. صادقی می گوید

  سلام
  من یک مدت هست که وقتی پیجمو بیزینس میکنم سه عدد بالای پیج صفر میشه
  وقتی شخصی هست این مشکل نیست
  من نه ربات استفاده کردم نه هیچی
  چیکار باید انجام بدم ؟

 20. فاطمه می گوید

  سلام
  اینستاواسه من این پیامونشون میده بایدچیکارکنم؟
  Your account has been disabled for violating our terms: http://instagram.com/about/legal/terms/

  موافقم ۶
  1. مهرداد می گوید

   سلام من این کارای ک شما گفتینو انجام دادم تا مرحله ۴ رو انجام دادم بعد تایید رو ک زدم این نوشته میاد
   There was a problem with this request. We’re working on getting it fixed as soon as we can.
   الان باید چیکار کنم؟ لطفا جواب بدین مرسی

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
   1. امیر می گوید

    منم اینجوری هست.

    موافقم ۲
 21. سیدمرتضی می گوید

  با سلام
  دوستام عزیز منم دیسیبل شدم،شماها میدونید برای پشتیبانی باید چه متنی بنویسم و ارسال کنم؟
  ادمین محترم لطفا راهنمایی کنید

  موافقم ۱
  مخالفم ۲
 22. Ayda می گوید

  سلام اینستا پیجای من یسره میپرونه خسته شدم دیگه با ربات اشتباه میگیره منو با این که کاری نکردم باید چکار کنم نمیتونم برگردوونم پیجمو ی راه حل بدید اگه گزرواژه دو عاملی وارد کنم نمیپره

  موافقم ۲
  1. کاربر می گوید

   عین آدم رفتار
   ببخشید سو برداشت نشه اما اینستاگرام بهت مشکوک شده شدید

 23. پریماه می گوید

  سلام
  من پیجمو دسیبل کرده بودم الان ک وارد شدم ، پیامای گروهم نمیاد ،چیکار کنم؟

  موافقم ۱
 24. Maryeol می گوید

  سلام خسته نباشید من همه این کارارو کردم بعد فرستادن عکس و کد بهم یک ایمیل داد دوباره که اگه مطمعنی به اشتباه پیجت بسته شده دوباره ی فرم داد پر کنم اونم پر کردم ی ایمیل اومد ک چک میکنه و باید صبر کنم ول الان دیگ هیچ خبری نیست انگار سر خونه اولم الان سه ماهه درگیرم ممنون میشم جواب بدین

  موافقم ۱
  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام
   اگه همه راه‌ها رو رفتین و هنوز به نتیجه نرسیدین بهتره به فکر یه پیج دیگه باشین

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
   1. Sad69h می گوید

    سلام دوست عزیز
    آموزشی که ۴ سال پیش ایشون (تصویر سلفی) منتشر کرده رو بدون هیچ تغییری کپی و منتشر کردید! این روش منسوخ شده، لطفا حذف و یا اصلاح کنید. ایمیل ساپورت ، دریافت کننده و پاسخ گو نیست، تکرار ارسال ، هرزنانه و باعث بلاک شدن ایمیل و آی پی میشه، همچنین تصویر مدارک حتما باید آپلود بشه.
    موفق باشید

    موافقم ۱
   2. مجتبی مسکینی می گوید

    سلام والا این مطلب هم تقریبا ۴ سال پیش منتشر شده و برای امروز نیست!
    سعی میکنیم به زودی آپدیتش کنیم

   3. رهیم می گوید

    اتفاقا من همین برج هفت و برج نه امسال دوبار باهمین روش و همین عکس این سایت پیجمو برگردوندم و در هردوبار سه روز طول کشید‌ اما بازهم اشتباه کردم و از اپهای لایک بگیر و فالور بگیر استفاده کردم و الان دوهفته میشه که هنوز باز نکردن

   4. مجتبی مسکینی می گوید

    قوانین اینستاگرام خیلی زود تغییر میکنن و متناسب با شرایط متغییرن! برای بعضی‌ها این روش جواب میده اما خیلی مواقع هم جوابگو نیست ما سعی میکنیم تمام موارد رو ذکر کنیم که همه بتونن استفاده کنن

    موافقم ۱
  2. sad69h می گوید

   سلام، پشتیبانی اینستاگرام فعلا تعطیله تا ۲ هفته بعد از سال جدید میلادی، اما شما درخواستت رو ارسال کن به نوبت پاسخ میدن.

 25. شهرزاد می گوید

  سلام.. ببخشید من یک سوال دارم.. اکانت من دیسبل شد و من مراحل رو انجام دادم و عکس و کد رو فرستادم.. یک هفته گذشته و من ایمیلی دریافت نکردم.. چقدر صبر کنم؟ با همون کد قبلی دوباره عکس بفرستم؟ یا همه مراحل رو از اول تکرار کنم؟ ممنون

  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام
   یه بار دیگه تست کنید
   و حتما همه پوشه‌‌های ایمیل مثل اسپم رو چک کنید

   موافقم ۲
   مخالفم ۱
 26. مممممم می گوید

  من اصلا یه اون قسمت ابی که گفتید برام نمیاد الان چیکار کنم واقعا به پیجم نیاز داشتم شخصی هم هست پیجم نه کاری لطفا یه کمکی کنید بهمم

  موافقم ۲
  مخالفم ۱
 27. علی می گوید

  من همه این مراحل رو انجام دادم.عکس خودم با نام کاربری و نام کامل روی کاغذ هم براشون فرستادم.بعد هر بار فرم تجدیدنظرخواهی رو در help اینستاگرام پر میکنم بهم چهارتا ایمیل پشت سر هم میده که عذرخواهی میکنه که شما رو اشتباهی دیسیبل کرده بودیم.حالا دوباره فعال میکنیم.ولی وقتی میخوام برم تو حسابم بازم وارد نمیشه! لطفا به من کمک کنید.دیگه مستاصل شدم.متن اون ایمیل:

  A Message from Instagram

  It looks like your account was disabled by mistake. Your account has been reactivated, and you should now be able to log in. We’re sorry for any inconvenience.

  If you have any issues getting back into your account, please let us know.

  Thanks,

  The Instagram Team

  موافقم ۱۰
  1. f_d می گوید

   منم دقیقا همین مشکل رو دارم.تونستید راهی پیدا کنید؟

  2. علی رضا می گوید

   سلام
   میشه راهنمایی کنین من چه متنی رو به انگلیسی باید بفرستم واسه برگردوندن حسابم
   کمکم کنین ممنون میشم

  3. sad69h می گوید

   سلام، اسکرین شات بگیرید از پیغام های عدم ورود، به صورت تمام صفحه اسکرین بگیرید و ساعت و .. بالای گوشی دیده بشه، مجدد و در لحظه به همون ایمیلی که میگه فعال شد، همراه با متن عدم ورود (هر متنی که لازمه) و تصاویر ارسال کنید، در بخش موضوع ایمیل هم بنویسید:
   My account is not available
   نمونه متن:
   My page is not activated yet.
   I request a review.
   My account: …..
   My account gmail:….
   Thank you
   هر بار که گفت فعال شده، سریع اسکرین جدید با متن های کوتاه و تاثیر گذار پاسخ بدید.

 28. حسین گودرزی می گوید

  سلام
  من پیجم یهو از دسترسم خارج شد
  و الان ک نگاه میکنم اسمش عوض شده، شده instagrammer
  بعد هیچ پستی هم نشون نمیده ولی زده مثلا ۸۰ تا پست داری
  اگ راهنمایی کنید ممنون میشم

  موافقم ۶
  1. sad69h می گوید

   غیرفعال شده.

 29. Hiva می گوید

  سلام پیج من غیرفعال نشده فک کن. فقط وقتی وارد اینستاگرام میشوم خود به خود منو خارج میکنه با هر نوع گوشیم امتحام کردم بازم میاد بیرون ..دلیلش چی میتونه باشه خواهشاً کمکم کنید

  موافقم ۳
 30. الی می گوید

  اکانت من پاک شده چ کنم تو فرم درخاست عذرخواهی سایت میرنم میگ ایدی غیرفعاله نمیفرسته پیام برگردون اکانتمو
  تو اینسام میاذ هیچکاری نمیتونم بکنم همه هایلایتام رفتن پیام نمیتونم بفرستم هیچکاری
  ی استوری خشونت گذاشتم من بی خبر ازهمه جا بالافاصله اکانتم زد دلیت شد من پاک کردم استوریا گگگگ
  زد برهنگی وخشونت این پیام اموزش برام نمیاد بگو تو تنظیمات اینستلم چ غلطی کنم

  1. مجتبی مسکینی می گوید

   شما نهایتا می‌تونید برای اینستاگرام دلیل بیارید که کارتون اشتباه نبوده
   در هر صورت با توجه به توضیحی که دادین اینستاگرام میتونه اکانت شما رو تعلیق کنه و اگه با ایمیل به پشتیبانی مشکلتون حل نشده بهتره اکانت جدید بسازید!

   موافقم ۲
   مخالفم ۱
 31. سعید شاهد می گوید

  سلام بر شما

  من اکانتم برای مدت ۳۰ روز غیر فعال شده بود از طرف اینستاگرام اما بعد از گذشت ۳۰ روز اکانتم برنگشته ، متنی رو اون روز که غیر فعال شده بود فرستاده بود که بعد از ۳۰ روز مجددا برای فعال شدنش اقدام کنید اما منو کلا از اکانتم بیرون انداخته بود که نمیتونم واردش بشم و مراحلی رو که بالا توضیح دادید رو برم ، متنش هم این بوده :
  Your Account Has Been Disabled
  Your Account Has been disabled.Follow The Next steps within 30 days so you can request a review.

  موافقم ۱۳
  1. S M می گوید

   سلام دوست عزیز، شما پیجتون دیسیبل شده. برای منم پیش اومده بود و خودم تونستم برش گردونم به کسی هم پول ندادم که برش گردونم و گفتم اگه پیجم برگرده میرم و به هر کسی که ببینم این مشکل واسش پیش اومده راهکارشو میگم. شما داخل گوشیتون برنامه اینستاگرام رو باز کنید و آیدی و پسوردتون رو وارد کنید بعدش یه متنی که مضمونش اینه که پیجتون دیسیبل شده میاد که کلمه learn more به رنگ آبی نوشته شده روش لمس کنید تا به صفحه بعدی برید بعدش بزنید روی lets know us که اینم به رنگ آبیه. دوباره هدایت میشید به صفحه بعد، اونجا اطلاعاتی از قبیل آیدی و نام و نام خانوادگیتون(همونی که توی اینستا نوشتین) و ایمیل (بازم همون ایمیلی که توی اینستا ازش استفاده کردید) و کشور رو هم united states انتخاب کنید تا سریعتر جوابتون رو بدن و بعدش روی submit بزنید و منتظر ایمیل از طرف اینستا بشید که خیلی زود هم میفرستن.
   شاید الان بگید که اینا رو که داخل سایتهای دیگه هم گفتن اما اینجا یه نکته دیگه هم هست که باید بهتون بگم.
   شاید وقتی روی submit میزنید این پیغام براتون بیاد که « اگه خودتون هستید برید و توی اینستا بگید که شمایید که دارید وارد میشید» این جملش واقعا رو اعصابه. حالا راهکارش چیه؟ شما قسمتی که ازتون ایمیل میخواد یه ایمیل دیگه که فعال دارید رو وارد کنید تا ایمیلی که اینستا براتون میفرسته رو اونجا ببینید. ایمیلیکه اینستا براتون میفرسته ازتون میخواد که عکستون رو براش با مشخصاتی که خواسته براش ارسال کنید شما توی توضیحات ایمیلتون، ایمیلی که باهاش توی اینستا ثبت نام کردید رو هم قید میکنید. به همین راحتی!!!

   موافقم ۶
   مخالفم ۲
   1. عاطفه می گوید

    اطلاعات رو فرستادم و یک پیام با یه کد برای من ارسال شد و گفت که با این کد عکس بگیرم و بفرستم منم فرستادم اما الان دو روز گذشته و جوابی ندادند …..کار دیگه ای باید انجام بدم؟

   2. مجتبی مسکینی می گوید

    سلام چند روز صبر کنید به نتیجه میرسین

   3. esi می گوید

    هیچ ایمیلی نمیاد از طرف اینستاگرام اون را چیکار کنم

    موافقم ۱
   4. مریم می گوید

    مشکل من اینه اصلا این ابیه نمیاد لعنتی من فقط اینستا x نصب کردم صبح بیدار شدم دیدم پیجم پریده اصلا هم اون قسمت ابی نمیاد خداهشن یه کمکی بکنید بهم لطفااااا

   5. شهرزاد می گوید

    ببخشید حدودا چقدر زمان میبره؟

   6. ترانه می گوید

    سلام میشه تو واتساپ کمکم کنین اکانت من ۳۰ روزه بیشتره بسته شده و لطفا کمکم کن و برات ‌شات بگیرم تا بتونی کمکم کنی پلیز:/

    موافقم ۱
   7. سارینا می گوید

    من همین مشکل رو دارم میشه بم کمک کنی ک برشگردونم پیجمو.

   8. فاطمه می گوید

    برای من میگه عکس مدارک و این چیزا رو هم ارسال کنم پارسال میکنم میگه متاسفانه عکس درست نیست..واقعا نمی‌دونم چیکار کنم..میشه راهنمایی کنین؟؟

   9. ثريا می گوید

    سلام ببخشید خوب من چند سال پیش با إیمیل نرفتم با شماره موبایل درست کردم این جوری نمیشه

 32. رها می گوید

  سلام سوالم اینه که خود شخص هم میتونه اکانتشو غیرفعال کنه یا فقط توسط اینستاگرام صورت می گیره؟

  1. سعید صانعی می گوید

   بله، خود شما میتونید اکانتتون رو به صورت موقت غیرفعال کنید. اموزش متنی و تصویریش رو از این لینک میتونید ببینید

   موافقم ۱
 33. سارا می گوید

  به هیچکس پول الکی ندید فقط برای اینستا توی ایمیل بنویسید ربات نیستین اینم اخاذی از نوع جدیدشون وقتی اکانت از سمت سرور بسته شده دست من و تو اون نیس که باز شده اولا باید زمان سپری بشه دوما اینستا با بررسی فعالیتتون باید تایید کنه شما ربات نیستی

  موافقم ۳
 34. بهار می گوید

  پیج خیلیا جمعه پیش دیسیبل شد اگر واقعا اکانتا برنگرده دیگه اینستاگرام به هیچ دردی نمیخوره و یه برنامه بی ارزشه

  موافقم ۲۲
 35. لیدا می گوید

  دیگاهی عالی به این مسئله دارم ولی درد و یه مشکلی دارم که میخواهم با پروفسور نویسنده کتاب فقط عشق حقیقت دارد ارتباط بگیرم و درباره اتفاقی گه در زندگیم افتاده باهاشون صحبت کنم اگر این خواسته ی بنده را به ایشان برسانند بله صددرصد من دیدگاهم به این پیج عالی خواهد بود🙏🙏🙏

  موافقم ۲
 36. لیدا می گوید

  خیلی عالیه متشکرم👍🏼🙏🙏

  موافقم ۳
  مخالفم ۲
 37. طلا می گوید

  سلام خسته نباشید پیج من دیس ابیل سده الانه ۶ روز هست تو روخداااا کمک کنید برگرده😔😔🙏من عملیات راستی آزمایی و دانلود داده ها که خود اینستا برام و فرستاد و انجام دادم حالا باید چکار کنم یک صفحه برابم باز میشه که ننیدونم تو مادر اولی و دومی چه باید بنویسم هرچی نام کاربری اینستاگرام و مینویسم باز جلوش مینویسه خطا میرم به قسمت راهنما هم باز عین گفته اونجا مثلاً instagram.com/tala مینویسم تو هر دو کادر باز عوض میکنم در کادر اولی اسم خودم و میزنم هیچچ اصلا نمیتونم ارسال کنم ایمیل و نام کشور هم مینویسم این دوتا اوکی هست اما کادر اول و دوم نمی دونم چه باید بنویسم لطفاً لطفاً راهنماییم کنین با تشکر

  موافقم ۹
  1. Yasi می گوید

   پیجتون درست شد؟

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
 38. امیر می گوید

  سلام پیج من برای ۳۰ روز دیسیبل شده و الان هنوز باز نشده چیکار کنم خیلی مهمه واسم

  موافقم ۱۶
 39. رامین می گوید

  سلام من وقتی فرم رو پر میکنم توی قسمت ادرس پیج زیرش میزنه باید تایید کنید از طرف خودتونه چجوری ثابت کنم

  موافقم ۱۳
  مخالفم ۲
  1. رویا می گوید

   اون لینک که بهت میگه تایید کن چون از طریف لینک فیس بوک داری اقدام میکنی از لینک مستقیم به اینستاگرام استفاده کن

   موافقم ۲
  2. رعنا می گوید

   اون لینک که بهت میگه تایید کن چون از طریف لینک فیس بوک داری اقدام میکنی از لینک مستقیم به اینستاگرام استفاده کن

 40. Mina می گوید

  سلام
  از کجا بفهمم سند شده؟
  وقتی فرمو کامل میکنم میزنم سند هیچ واکنشی نشون نمیده

  موافقم ۷
  1. Solmaz می گوید

   این مراحلی که بالا گفتید برا من نمیلد چرا؟؟!!
   راهنمایم کنید لطفن

   موافقم ۵
 41. سجاد رمضان نژاد می گوید

  سلام کسی پیجش دیسبیل شده یا برگشته؟؟؟

  موافقم ۱۲
  مخالفم ۵
  1. امید می گوید

   من کسی رو میشناسم برگردونه ولی هزینه میگیره

   موافقم ۳
   1. ❤Hananeh❤ می گوید

    چقدره هزینش؟؟

    موافقم ۱
   2. امید می گوید

    هزینه بین ۵۰۰تا ۷۰۰تومن هست اگه کسی خواست بیاد

    موافقم ۵
    مخالفم ۲
   3. امید می گوید

    دقیق نمی دونم باید با خودشون صحبت کنید

   4. سجاد می گوید

    سلام خوبی داداش.من پیج اینیستاگرامم غیر فعال شده.اونی که میگید میشناسیداش میتونی بهش بگید.پیج‌من فعال بکنه.من هزینه اش میدم

    موافقم ۵

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان