با نرم‌افزار Your Phone از طریق کامپیوتر تماس برقرار کرده و حتی به تماس‌های دیگران پاسخ دهید!

در ماه جولای بود که مایکروسافت نرم‌افزاری با نام Your Phone منتشر کرد. با استفاده از این نرم‌افزار، کاربران قادر بودند تا پیامک‌ها، اعلانات و تصاویر اسمارت‌فون اندرویدی خود را با لپتاپ یا رایانه شخصی سینک کنند. به تازگی شرکت عنوان کرده است که قابلیتی بسیار کاربردی به این نرم‌افزار افروده است؛ این قابلیت چیزی نیست جز امکان سینک تماس‌ها.

با استفاده از این ویژگی جدید، کاربر قادر خواهد بود بدون نیاز به دسترسی به اسمارت‌فون خود و تنها از طریق رایانه، با استفاده از Your Phone تماس‌ها را پاسخ دهد و به برقراری تماس بپردازد. در واقع این قابلیت شباهت زیادی به ویژگی Continuity بر روی مک دارد و ارتباطی بی‌سیم بین دو دستگاه شما برقرار می‌کند.

برای استفاده از این قابلیت باید نرم‌افزار Your Phone را بر روی رایانه و اسمارت‌فون خود نصب کرده و از به‌روزرسانی هر دو به آخرین نسخه اطمینان حاصل کنید. برای آموزش کامل نحوه چگونگی کار با نرم‌افزار در ویندوز 10، می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 دیدگاه
 1. Standby می گوید

  ویندوز فون، هدف جامعتر و بهتری بود که مایکروسافت رهایش کرد؛ حالا آمده روی تحقق یک هدف جزئی کار میکند
  یعنی مایکروسافت خیلی از اپل عقب‌تر مانده، هرچند ‌ios هم به بلوغ کامل نرسیده؛ و علّت اصلی در خود ویندوز نهفته است
  اگر شرکتها بجای هدفگذاری اندک و نزدیک، روی هدفی فراگیر [البته با بازدهی بیشتر در بلندمدّت] کار میکردند، مشکل مسخرۀ سینک [بین همۀ وسایل الکترونیکی از مُچ‌بند گرفته تا تلویزیون غول‌پیکر] خیلی زودتر حلّ میشد (All in 1 OS)
  مثلاً الآن بستر لینوکس هست ولی مانع اصلی، نوع نگاه به سیستم عامل است
  سیستم عامل، اپی از اپهاست و هیچ فرقی با کوچکترین اپلیکیشن ندارد، جز اینکه شاید بزرگترین اپ باشد؛ و اپی موفق است که اوّلاً رایگان باشد یعنی وسیله باشد نه هدف

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان