پول‌تان را دور نریزید! دیگر نیازی به خرید محافظ صفحه نمایش نیست!

زمانی تهیه و استفاده از محافظ صفحه نمایش برای گوشی‌ها از واجبات محسوب می‌شد، زیرا صفحه نمایش آن‌ها به سختی کره منجمد بود! اما امروزه خرید محافظ صفحه نمایش گوشی دیگر به آن اندازه اهمیت ندارد.

برای بعضی از افراد استفاده از محافظ‌های صفحه نمایش برای گوشی‌ها به یک وسواس تبدیل شده است؛ چنان که آن‌ها پیش از خرید اسمارت‌فون به خرید محافظ صفحه آن فکر می‌کنند تا بلافاصله پس از کنده شدن برچسب اولیه که بر روی‌ صفحه نمایش قرار دارد، محافط صفحه نمایش را به آن بچسبانند.

تکنولوژی گلس به اندازه‌ای پیشرفت کرده است که تقریبا ممکن نیست محافظ صفحه نمایشی که شما خریداری می‌کنید از گوریلا گلس موجود بر روی صفحه نمایش لمسی گوشی شما که به پوشش پیشرفته ضد اثر انگشت و ضد تابش مجهز شده است سخت‌تر، بادوام‌تر و ضد اثر انگشت‌ باشد.

اگر اسمارت‌فون شما 90% از یک‌ روز را در جیب شلوارتان قرار دارد، با خرید محافظ صفحه نمایش قصد دارید آن را از چه چیزی محافظت نمایید؟

به هرحال در این مورد نیز استثنائاتی وجود دارد. برای مثال اگر گوشی را در کیفی پر از لوازم آرایش و ابزاری مانند کلید حمل می‌کنید حتما شرایط حمل آن نسبت به قرارگیری در پارچه لطیف جیب شلوار متفاوت است. در این شرایط استفاده از محافظ صفحه یک الزام برای مراقبت از صفحه نمایش اصلی گوشی محسوب می‌شود.

منبع lifesavvy
ممکن است شما دوست داشته باشید